خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

ثبت نام پیام نور برای کنکور سوم

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
      من انتهاب رشته سنجش رو انجام دادم ولی بعید میدونم هیچکدومو قبول شم و یه جورایی شک دارم. از طرفی میخوام اگر یه وقت موندم پشت کنکور واسه دفعه سوم ب مشکل سربازی نخورم.
      حتلا سوال اینجاست من پیام نور هم تو انتخاب رشته سنجش اضافه کنم؟ یا بعد از اومدن نتیجه و دیدم ک مردود شدم هم وقت دارم پیام نور ثبت نام کنم؟ مرسی از همه
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.ka نمایش پست ها
      سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
      من انتهاب رشته سنجش رو انجام دادم ولی بعید میدونم هیچکدومو قبول شم و یه جورایی شک دارم. از طرفی میخوام اگر یه وقت موندم پشت کنکور واسه دفعه سوم ب مشکل سربازی نخورم.
      حتلا سوال اینجاست من پیام نور هم تو انتخاب رشته سنجش اضافه کنم؟ یا بعد از اومدن نتیجه و دیدم ک مردود شدم هم وقت دارم پیام نور ثبت نام کنم؟ مرسی از همه
      خب میتونی اولویت اخرتو بزاری یه پیام نور یا بعد از نتایج اگه قبول نشدی وقت هست واسه ثبت نام با سوابق تحصیلی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      .دوستان اگه دفترچه رشته های صرفا براساس سوابق تحصیلی رو خونده باشین نوشته کسایی که در اینگونه رشته ها فبول می شوند حق تغییر رشته به رشته های با آزمون رو ندارند.

یعنی اگه پیام نور با معدل قبول بشیم نمیتونیم سال بعد یه رشته روزانه ثبت نام کنیم؟؟؟
      لطفا جواب بدید خیلی مهمه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی نیست

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezabayata نمایش پست ها
      .دوستان اگه دفترچه رشته های صرفا براساس سوابق تحصیلی رو خونده باشین نوشته کسایی که در اینگونه رشته ها فبول می شوند حق تغییر رشته به رشته های با آزمون رو ندارند.

یعنی اگه پیام نور با معدل قبول بشیم نمیتونیم سال بعد یه رشته روزانه ثبت نام کنیم؟؟؟
      لطفا جواب بدید خیلی مهمه
      داداشم قوانین روزانه شامل پیام نور نمیشه...منظور از اون بند روزانه های دانشگاه های دولتی هستش-آخه اگه دقت کنی حتی کد رشته از دانشگاه شریف هم توی دفترچه بدون آزمون گذاشتن--شما پیام نور ثبت نام کن سال بعد هم کنکور بده اگه رشته دلخواهتو انشالله قبول شدی-از پیام نور انصراف میدی و تشیف میبری دانشگاه مورد نظر...راستی پیام نور تا ۶ شهریور وقت ثبت نام داره❤

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان
      سال 97 دانشگاه پیام نور ثبت نام کردم برای کنکور مجدد دو ترم مرخصی گرفتم امسال میخوام برای کنکور 99 شرکت کنم رفتم گفتن نمیشه دیگه مرخصی بگیری دو ترم بیشتر مرخصی نمیدیم الان گفته باید انتخاب واحد کنی که میشه حدود 800 تومن راه حلی چیزی دارین؟؟؟؟
      فقط شهریه ثابت پرداخت کنم شهریه متغیر رو پرداخت نکنم مشکلی پیش میاد؟؟؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن