خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

برنامه ام اینه این دو سال بخونم برا 1400 تجربی نظام جدید

سلام من دانشجو ام و سال1400 فارغ التحصیل میشم و برنامه ام اینه این دو سال بخونم برا 1400 تجربی نظام جدید
      اما نمیدونم از کجا شرو کنم
      بدتر از همه هیچ اطلاعی از منابع و تغییرات نظام جدید ندارم
      یه عالمه هم کتاب نظام قدیم دارم که موندن رو دستم
      چی کار کنم؟

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      کتابا با نظام جدید تعویض کن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parinaz1376 نمایش پست ها
      کتابا با نظام جدید تعویض کن
      کجا؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lara27 نمایش پست ها
      سلام من دانشجو ام و سال1400 فارغ التحصیل میشم و برنامه ام اینه این دو سال بخونم برا 1400 تجربی نظام جدید
      اما نمیدونم از کجا شرو کنم
      بدتر از همه هیچ اطلاعی از منابع و تغییرات نظام جدید ندارم
      یه عالمه هم کتاب نظام قدیم دارم که موندن رو دستم
      چی کار کنم؟
      سلام،با برنامه ریزی 2ساله برای نظام جدید واقعا میشه به رتبه 1 شدن هم فکر کرد!!
      در مورد کتاب ها چون کتابای نظام قدیم دیگه چاپ نمیشه خواهان زیاد داره،اگر تمیز باشه میتونی بفروشی،دیوار-شیپور- وهمینجا آگهی بزن شاید مشتری پیدا شد

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام،با برنامه ریزی 2ساله برای نظام جدید واقعا میشه به رتبه 1 شدن هم فکر کرد!!
      در مورد کتاب ها چون کتابای نظام قدیم دیگه چاپ نمیشه خواهان زیاد داره،اگر تمیز باشه میتونی بفروشی،دیوار-شیپور- وهمینجا آگهی بزن شاید مشتری پیدا شد
      همشون نو و اخرین چاپن.
      ولی همه میخوان از نظام قدیم بیان جدید کنکور بدن
      والا گذاشتم خبری نیس
      برا نظام جدید هم نه از منابعشون میدونم کدوم خوبه نه میدونم چجور برنامه بریزم چون من دانشگاه هم میرم اگر بذارم سال بعد فقط بخوام بخونم نمیرسم مجبورم از همین حالا بخونم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همشون نو و اخرین چاپن.
      ولی همه میخوان از نظام قدیم بیان جدید کنکور بدن
      والا گذاشتم خبری نیس
      برا نظام جدید هم نه از منابعشون میدونم کدوم خوبه نه میدونم چجور برنامه بریزم چون من دانشگاه هم میرم اگر بذارم سال بعد فقط بخوام بخونم نمیرسم مجبورم از همین حالا بخونم
      کیلویی بفروششون
      کیلویی هزار و خورده ای فک کنم

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من با همون نظام قدیم بخون منابع هم که داری امسال یکی از آشناهامون که همین تابستان ۹۸ خدمت سربازی تموم شد از مشاوری که قبلا خودم ازش مشاوره گرفتم و پزشکی قبول شدم رتبه های تک رقمی شیرازهم امسال از ایشون مشاوره گرفتند مشاوره گرفت من خودم پیشش بودم تلفنی باهاش در مورد انتخاب نظام صحبت کرد حرف قشنگی زد گفت
      اولا هیچ تضمینی نیست که امسال هم نظام قدیم سخت تر باشه شاید امسال نظام جدید سخت تر بشه
      بعدش هم سنجش اومد نمره هم ترازی قرار داده و سختی جبران کرد شما با نظام خودتون آشنایی بیشتری دارید و نمونه سوالات زیادی وجود داره

اینهایی هم که امسال میگن من چون نظام قدیم بودم نتیجه نگرفتم کارنامه امسال نگاه کن کارنامه سال دیگه رو هم که نظام جدید هستند نگاه کن اگه کسی واقعا بخواد نتیجه بگيره این چیزها اصلا براش مهم نیست

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتاب جامع که نمیتونی بگیری
      در نتیجه سال به سال ها رو بگیر و با یازدهمیای امسال برو جلو.
      خداوند آن خویش خویش است

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hero93 نمایش پست ها
      به نظر من با همون نظام قدیم بخون منابع هم که داری امسال یکی از آشناهامون که همین تابستان ۹۸ خدمت سربازی تموم شد از مشاوری که قبلا خودم ازش مشاوره گرفتم و پزشکی قبول شدم رتبه های تک رقمی شیرازهم امسال از ایشون مشاوره گرفتند مشاوره گرفت من خودم پیشش بودم تلفنی باهاش در مورد انتخاب نظام صحبت کرد حرف قشنگی زد گفت
      اولا هیچ تضمینی نیست که امسال هم نظام قدیم سخت تر باشه شاید امسال نظام جدید سخت تر بشه
      بعدش هم سنجش اومد نمره هم ترازی قرار داده و سختی جبران کرد شما با نظام خودتون آشنایی بیشتری دارید و نمونه سوالات زیادی وجود داره

اینهایی هم که امسال میگن من چون نظام قدیم بودم نتیجه نگرفتم کارنامه امسال نگاه کن کارنامه سال دیگه رو هم که نظام جدید هستند نگاه کن اگه کسی واقعا بخواد نتیجه بگيره این چیزها اصلا براش مهم نیست
      1400 نظام قدیم نیست

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منم ۱۴۰۰ میخوام بدم جدید
      البته منابعو دارم خواهرم کنکوریه
      یه سرچ تو نت بکنی از رتبه ها بپرسی و یه سر به کتاب فروشی ها بزنی متوجه میشی خودت
      موفق باشی

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hero93 نمایش پست ها

اولا که سال 1400 دیگه نظام قدیم نداریم . دوما مشاور شما شعر گفته اگه کلا یه کارنامه دیده بود میفهمید که نمره همترازی سنجش گول زنکی بی خاصیت بیش نبود و امسال با اینکه اینهمه نظام قدیم داشتیم قشنگ قتلگاه نظام قدیما بود چه برسه حتی کنکور 99 که کلی از قدیما کوچ میکنن جدید دیگه اونموقع سنجش هیچ مانعی سر راه خودش نمیبینه که بخواد کوچکترین فکری به حال و روز اقلیت با قی مانده بکنه حالا هی شماها واسه خودتون توجیه کنید کنکور 99 هم میبینیم چی بشه
      ویرایش توسط 14oo : 30 مرداد 1398 در ساعت 21:20

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      1400 نظام قدیم نیست
      درسته این توصیه ها رو هم به کسی می گفت 98 تصمیم گرفته بود برای کنکور 99 شرکت کنه شما می تونید منابع بدید به کسی که 99 می خواد کنکور نظام قدیم بده با پولش نظام جدید تهیه کنید

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 14oo نمایش پست ها

اولا که سال 1400 دیگه نظام جدید نداریم . دوما مشاور شما شعر گفته اگه کلا یه کارنامه دیده بود میفهمید که نمره همترازی سنجش گول زنکی بی خاصیت بیش نبود و امسال با اینکه اینهمه نظام قدیم داشتیم قشنگ قتلگاه نظام قدیما بود چه برسه حتی کنکور 99 که کلی از قدیما کوچ میکنن جدید دیگه اونموقع سنجش هیچ مانعی سر راه خودش نمیبینه که بخواد کوچکترین فکری به حال و روز اقلیت با قی مانده بکنه حالا هی شماها واسه خودتون توجیه کنید کنکور 99 هم میبینیم چی بشه
      دوست عزیز اولا من گفتم 98 تصمیم گرفته 99 کنکور بوده ثانیا یه ذره شخصیت هم خوب چیزی هست بنده خدا این رتبه های تک رقمی شیراز از ایشون مشاوره گرفته بودند همین طور رو هوا یه چیزی نمی گفت هر وقت تونستی نتیجه بگیری بعدش صلاحیت این داری در این مورد نظر بدی ثالثا یه کارنامه چیه 10 تا فقط کارنامه نظام قدیم نشون این آشنامون داد از شاگردای خودش که زیر 1000 شده بودند
      د

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بچه ها الان خیلی سبز عین کتاب نظام قدیم درسنامه نداره برا دهم؟ پس من از رو چی بخونم؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها الان خیلی سبز عین کتاب نظام قدیم درسنامه نداره برا دهم؟ پس من از رو چی بخونم؟
      ببخشید رشتتون چیه؟
      Great men are not born great but they grow great

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)