خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

رفتن به قلمچی برای سومین سال

سلام .. من یک پشت کنکوری ام که 99 میشه سومین کنکورم .. دو سال قبل قلمچی بودم و ترازم هم میانگین 6600 بود ... هر سال یک ماه اخر رو خراب کردم و افت تراز داشتم و برای همین کنکورام رو بد دادم .. امسال تصمیم گرفتم برم ازمون ولی گفتم دو سال قبل رفتم و ترازم نسبتا خوب بود برای همین قلمچی نمیرم که ضایع نشم و بگن با این تراز پشت موند .. تصمیم گرفتم برم گاج از مهر ولی با خودم دو دو تا چهار تا کردم و دیدم قلمچی بهتره و روی رفتن به قلمچی رو ندارم .. شما چه میکنید ؟ راه حلی دارید برام ؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      برنامه گاج رو دیدی ؟

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بستگی داره از آزمون چی بخوای
      سوال استاندارد گزینه دو
      برنامه استاندارد گاج
      جامعه آماری بالا کاظم.
      خداوند آن خویش خویش است

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkor98 نمایش پست ها
      سلام .. من یک پشت کنکوری ام که 99 میشه سومین کنکورم .. دو سال قبل قلمچی بودم و ترازم هم میانگین 6600 بود ... هر سال یک ماه اخر رو خراب کردم و افت تراز داشتم و برای همین کنکورام رو بد دادم .. امسال تصمیم گرفتم برم ازمون ولی گفتم دو سال قبل رفتم و ترازم نسبتا خوب بود برای همین قلمچی نمیرم که ضایع نشم و بگن با این تراز پشت موند .. تصمیم گرفتم برم گاج از مهر ولی با خودم دو دو تا چهار تا کردم و دیدم قلمچی بهتره و روی رفتن به قلمچی رو ندارم .. شما چه میکنید ؟ راه حلی دارید برام ؟
      راستش شما باید خوشحال باشی که مشکلت رو میدونی و در جریانی که کجای کار میلنگه
      تفاوت میانگین تراز و نتیجه کنکورت هم بهت دوبار بهت ثابت کرده که مشکلت،همون کم کاری تو ماه های آخره و باعث شده به اونی که لیاقتشو داری نرسی.
      پس دلیلی نیست که شما آزمونتو عوض کنی.بحث خجالت و ضایع شدن هم اصلا مطرح نیست.عاخه به کسی ربطی نداره این موضوعات.
      یه آزمونی که باهاش راحتی رو انتخاب کن و باهاش پیش برو.و سعی کن اون قضیه کم کاری تو ماه های آخرو جبران کنی
      واسه آزمون من هیچوقت قلمچی امتحان ندادم تو کل زندگیم چون کلا از جوش متنفر بودم.الآن به نظرم گزینه ۲ آزمونای خوب و برنامه خوبی هم داره.یه نگاهی به برنامه آزمونا بنداز و مقایسه کن
      آخر سر هرکدومو راحتی انتخاب کن
      موفق باشی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گزينه دو ازمون واسه نظام قديما هم داره؟؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن