خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 21 از 66 نخستنخست ... 1120212231 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 301 به 315 از 989
    1. Top | #301
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      98/9/20
      7.5 ساعت
      حقمه دیروز همشتو انجون ونت گردی بودم
      تا وسط ابان نخونده بودم واون وقت اینجور می خوام جبران کنم هی
      برم خودم رو زندونی کنم امروز رو خوب بخونم
      ما بریم شاید عفو رهبری بخوریم از زندون ازاد شیم
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

2. Top | #302
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان خسته نباشید.منم نظام قدیمم . امسال ازمونی نرفتم و طبق برنامه خودم خوندم .به نظرتون از 20 دی برم کانون؟ببخشید سوالمو اینجا پرسیدم .اول میخواستم ازمون های جامع سنجشو برم ولی تو شهرمون نیست خیلی دوره .

3. Top | #303
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saboor Zed نمایش پست ها

اونایی که درصدشون به 70 80 رسیده مثل شما از صفر شروع کردن و با تمرین و تکرار و تلاش به این درصد رسیدن شما هم باید زیاد کار کنید تا به درصدای بالا برسید و نباید خودتونو با کسی مقایسه کنید
      تشکر از راهنمای که کردید.

4. Top | #304
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان همگی خسته نباشید
      اگه می شه منو یه راهنمایی بکنید...ولی قبلش خوب گوش کنید
      ببینید کنکور ۹۹ می شه کنکور چهارمم و نظام قدیم هستم و همین تازه هم می خوام شروع کنم و اصلا نگران نیستم ولی مشکل اینجاست نمی دونم باید چطوری و از کجا بخونم با توجه به این که کنکور ۹۹ دو نظام هست و بحث مباحث مشترک و تغییر بودجه بندی ما نظام قدیما یه مقدار سر درگمم کرده...
      این مباحثی رو که می گم کلا طی ۴ سال خواندم و اگه امسال بخوام بخونمشون هیچ کاری برام نداره چون اینقدر خواندمشون که برام عین جمع بندی شدن برام و یه مقدار نیاز به تست بیشتر دارن تا کامل روشون مسلط بشم برای همین گفتم نگران نیستم که الان شروع می خوام بکنم
      زیست همه فصلا خوندم ب غیر از ۸ و ۹ و ۱۰ سوم و ۵ پیش و در کنکور ۹۸ درصدم ۴۴ شد
      شیمی همه رو خوندم به غیر از اسید و باز و الکترو شیمی و در کنکور ۹۸ درصدم ۴۶ شد
      ریاضی مباحث ترکیبات و احتمال و آمار و ماتریس و مثلثات و دنباله حسابی و هندسی رو خوندم و در کنکور ۹۸ درصدم ۴ درصد شد(چون بودجه بندی مباحثی که من خوندم تغییر کرده بود)
      فیزیک هم نوسان و موج و صوت و امواج الکترو مغناطیس خواندم و در کنکور ۹۸ درصدام -2 شد (بازم بحث تغییر بودجه بندی)
      ادبیات همش رو خوندم به جز زبان فارسی و توی کنکور ۹۸ درصد م ۴۳ درصد شد
      دینی همش رو خوندم و درصد م تو کنکور ۹۸ ۷۶ درصد شد
      عربی فقط ترجمه خواندم و در کنکور ۹۸ درصد م ۱۸ درصد شد
      زبان همش رو خواندم و درصد م در کنکور ۹۸ ۶۰ درصد شد
      منابعی که دارم برای هر درس...
      زیست : نشرالگوها و کتابنامه های مهرو ماه و خط ویژه
      شیمی : مبتکران ها و گاج جامع و خط ویژه ها و موج آزمون پایه
      ریاضی :خیلی سبز جامع و خط ویژه و آبی کانون
      فیزیک : گام نقره ای و خط ویژه ها
      دینی : صفیر خرد و خط ویژه
      ادبیات: برای املا و لغت و تاریخ ادبیات نشر الگو مبحثی و گاج موضوعی و برای زبان فارسی کتاب هامون سبطی و کتاب موج آزمون جمع بندی
      زبان: مبتکران و خط ویژه
      عربی : کامل گاج
      اینم بگم که هدفم هم اصلا پزشکی یا دندون پزشکی یا داروسازی نیست ...یه رشته زیر شاخه پزشکی مثل فیزیو تراپی یا پرستاری هدفم هست.
      از الان تا ۱۳ تیر ماه با این شرایطی که دارم باید چکار کنم و چطور بخونم؟

5. Top | #305
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rotbe1konour96 نمایش پست ها
      سلام دوستان همگی خسته نباشید
      اگه می شه منو یه راهنمایی بکنید...ولی قبلش خوب گوش کنید
      ببینید کنکور ۹۹ می شه کنکور چهارمم و نظام قدیم هستم و همین تازه هم می خوام شروع کنم و اصلا نگران نیستم ولی مشکل اینجاست نمی دونم باید چطوری و از کجا بخونم با توجه به این که کنکور ۹۹ دو نظام هست و بحث مباحث مشترک و تغییر بودجه بندی ما نظام قدیما یه مقدار سر درگمم کرده...
      این مباحثی رو که می گم کلا طی ۴ سال خواندم و اگه امسال بخوام بخونمشون هیچ کاری برام نداره چون اینقدر خواندمشون که برام عین جمع بندی شدن برام و یه مقدار نیاز به تست بیشتر دارن تا کامل روشون مسلط بشم برای همین گفتم نگران نیستم که الان شروع می خوام بکنم

زیست همه فصلا خوندم ب غیر از ۸ و ۹ و ۱۰ سوم و ۵ پیش و در کنکور ۹۸ درصدم ۴۴ شد
      شیمی همه رو خوندم به غیر از اسید و باز و الکترو شیمی و در کنکور ۹۸ درصدم ۴۶ شد
      ریاضی مباحث ترکیبات و احتمال و آمار و ماتریس و مثلثات و دنباله حسابی و هندسی رو خوندم و در کنکور ۹۸ درصدم ۴ درصد شد(چون بودجه بندی مباحثی که من خوندم تغییر کرده بود)
      فیزیک هم نوسان و موج و صوت و امواج الکترو مغناطیس خواندم و در کنکور ۹۸ درصدام -2 شد (بازم بحث تغییر بودجه بندی)
      ادبیات همش رو خوندم به جز زبان فارسی و توی کنکور ۹۸ درصد م ۴۳ درصد شد
      دینی همش رو خوندم و درصد م تو کنکور ۹۸ ۷۶ درصد شد
      عربی فقط ترجمه خواندم و در کنکور ۹۸ درصد م ۱۸ درصد شد
      زبان همش رو خواندم و درصد م در کنکور ۹۸ ۶۰ درصد شد
      منابعی که دارم برای هر درس...
      زیست : نشرالگوها و کتابنامه های مهرو ماه و خط ویژه
      شیمی : مبتکران ها و گاج جامع و خط ویژه ها و موج آزمون پایه
      ریاضی :خیلی سبز جامع و خط ویژه و آبی کانون
      فیزیک : گام نقره ای و خط ویژه ها
      دینی : صفیر خرد و خط ویژه
      ادبیات: برای املا و لغت و تاریخ ادبیات نشر الگو مبحثی و گاج موضوعی و برای زبان فارسی کتاب هامون سبطی و کتاب موج آزمون جمع بندی
      زبان: مبتکران و خط ویژه
      عربی : کامل گاج
      اینم بگم که هدفم هم اصلا پزشکی یا دندون پزشکی یا داروسازی نیست ...یه رشته زیر شاخه پزشکی مثل فیزیو تراپی یا پرستاری هدفم هست.
      از الان تا ۱۳ تیر ماه با این شرایطی که دارم باید چکار کنم و چطور بخونم؟
      خب اگه هدفتون پزشکی هم باشه کارتون راحته چه برسه به پیراپزشکی ها.....شما برای هر درس چندین منبع دارید که این کار اشتباهیه و وسواس میاره و سردرگمی پس برای هر درس فقط یه منبع استفاده کنید و همون منبع رو چندین بار مرور کنید..... حذفیات به هیچ وجه نداشته باشید بغیر از دروس ریاضی و فیزیک (این دو درس رو مباحث مشترک قدیم و جدید رو بخونی کافیه ).....فصل هایی که نخوندی از دروس مختلف برای مطالعه ت در اولویت باشه .... من به شاگردام توصیه نمیکنم که آزمون شرکت کنن بغیر از جامع ها ولی شرایط شما جوریه که باید آزمون حتما شرکت کنید.....بغیر از برنامه آزمون یک برنامه جداهم کنارش داشته باش برای زیست و شیمی و ادبیاتت).

6. Top | #306
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این منابعی برای هر درس نوشتم کدومشون پیشنهاد می دید بهترن؟
      برنامه منم همین بود تقریبا این مباحثی رو که نخواندم رو اول کامل کنم...۱-عربی مباحث غیر از ترجمه رو هم کامل کنم ...۲-برای ادبیات زبان فارسی رو بخوانم ۳-برای زیست فصول ۸ و ۹ و ۱۰ سوم و ۵ پیش رو بخونم۴-برای شیمی هم پیش ۲ رو بخوانم ۵-برای ریاضی و فیزیک هم مباحث مشترک می خواستم بخوانم اما نمی دونم مباحث مشترک دقیقا کدومان.
      برای کنکور ۹۷ آزمون های گزینه ۲شرکت کردم اما از ۹۷ به بعد قید آزمون رو زدم چون اعتقاد داشتم آزمون استانداردی و وجود نداره و الان هم اگر بخوام آزمون برم از برنامه اش جا موندم...ولی آزمون های پایانی و جامع سنجش رو شرکت خواهم کرد.

7. Top | #307
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rotbe1konour96 نمایش پست ها
      این منابعی برای هر درس نوشتم کدومشون پیشنهاد می دید بهترن؟
      برنامه منم همین بود تقریبا این مباحثی رو که نخواندم رو اول کامل کنم...۱-عربی مباحث غیر از ترجمه رو هم کامل کنم ...۲-برای ادبیات زبان فارسی رو بخوانم ۳-برای زیست فصول ۸ و ۹ و ۱۰ سوم و ۵ پیش رو بخونم۴-برای شیمی هم پیش ۲ رو بخوانم ۵-برای ریاضی و فیزیک هم مباحث مشترک می خواستم بخوانم اما نمی دونم مباحث مشترک دقیقا کدومان.
      برای کنکور ۹۷ آزمون های گزینه ۲شرکت کردم اما از ۹۷ به بعد قید آزمون رو زدم چون اعتقاد داشتم آزمون استانداردی و وجود نداره و الان هم اگر بخوام آزمون برم از برنامه اش جا موندم...ولی آزمون های پایانی و جامع سنجش رو شرکت خواهم کرد.
      عربی گاج خوبه...زبان خط ویژه کافیه...ادبیات گاج موضوعی و موج آزمون لازم نیست کار کنی مبحثی های الگو و زبان فارسی سبطی کافیه....دینی سفیرخرد عالیه.... فیزیک گاج نقره ای کافیه فقط تستای ستاره دارشو بزن.... ریاضی بستگی به سطحتون داره اگه ضعیف هستید جامع خیلی سبزو تستاش فقط تستای سراسری رو کار کن ولی اگه متوسط رو به بالایی خط ویژه به تنهایی کافیه..... شیمی گاج جامع خوبه ولی کامل نیست باید همراه کتاب درسی خونده بشه مبتکران هم که عالیه یکیشون رو انتخاب کنی کافیه موج آزمون هم لازم نیست فعلا کار کنی...... زیست نشر الگو کافیه همراه کتاب درسی.....این منابعی که گفتم رو اگه تمومشون کردی چندین بار مرور کن تا کامل مسلط بشی....آزمونای جامع هم قلم چی خوبه هم سنجش.

8. Top | #308
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ساعت مطالعشون تا الان
      زیست 6 ساعت
      شیمی 5 ساعت
      دینی 2 ساعت که امشب یه ساعت دیگه هم میخونه بشه 3 ساعت
      جمعا14 ساعت

9. Top | #309
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امروز 11:40 ساعت

فیزیک 3:10
      ادبیات 2:10
      زیست 3:30
      عربی 1:30
      شیمی 1:20

امروز یک تقسیم بندی مناسبی برای زمان هردرس اجرا کردم.
      هدف : رسیدن به 14 ساعت مطالعه مفید ( البته بجز جمعه چون شاید بخوام کمی تفریح داشته باشم).
      از دوستانی که همیشه با پست ها و تاپیک های انگیزشیشان به ما یک شوک انرژی وارد میکنند ، بسیار ممنون هستم.

10. Top | #310
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امروز 4.5 ساعت

11. Top | #311
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ۲ ساعت فیزیک با ۴۰ تست آموزشی
      ۳ ساعت شیمی با ۶۰ تست آموزشی
      مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد

12. Top | #312
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امروز ۹/۵ساعت
      ۳ساعت زیست
      ۲ساعت شیمی
      ۲ساعت فیزیک
      ۱/۵ساعت دینی
      ۱ساعت ادبیات+درک مطلب زبان

13. Top | #313
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      98/9/20
      3 ساعت زیست
      2.5 شیمی
      1.5 فیزیک
      1 عربی
      0.5. دینی
      1 ادبیات
      9.5
      دلم به خوندن انگلیسی نمیره با این حالی عامل نابود شدنم بود
      ریاضی ام این هفته نخوندم فاجعه بود
      کیفیت برنامه ام 100 کیفیت خوندن -10
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

14. Top | #314
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها
      98/9/20
      3 ساعت زیست
      2.5 شیمی
      1.5 فیزیک
      1 عربی
      0.5. دینی
      1 ادبیات
      9.5
      دلم به خوندن انگلیسی نمیره با این حالی عامل نابود شدنم بود
      ریاضی ام این هفته نخوندم فاجعه بود
      کیفیت برنامه ام 100 کیفیت خوندن -10
      به نظر بنده امروز با اینکه جمعس خیلی خوب خوندی ، تقسیم بندی زمانت هم عالی بود.

15. Top | #315
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      امروز ۸ ساعت

زیست ۳
      ریاضی ۳
      شیمی ۲

صفحه 21 از 66 نخستنخست ... 1120212231 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن