خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

جواب بدین لطفا ترتیب تراز رشته ها چیه من هنوز انتخاب رشته نکردم😵😥

سلام فقط ی روز مهلت انتخاب رشته مونده و من هنوز انتخاب رشته نکردم لطفا اگه میدونین جواب بدید .

ترتیب تراز رشته ها چیه منظورم اینه کدوم تراز بهتر و بالاتری برای قبولی میخواد؟(در مورد پیراپزشکی)
      این ترتیبی ک مشاور گفته درسته؟از تراز بیشتر ب کمتر
      پرستاری _اتاق عمل_هوشبری_علوم آزمایشگاهی_رادیولوژی_رادیو تراپی_مامایی _بهداشت

یعنی پرستاری واقعا تراز بالاتری برای قبولی میخواد نسبت ب رادیولوژی؟
      کاش فردا ی فردای بهتری باشه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان حرفی حدیثی سخنی؟
      لطفا راهنمایی کنین
      کاش فردا ی فردای بهتری باشه

3. Top | #3
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فیزیوتراپی هم اگه دوست داری قبل پرستاری بزن،رادیولوژی یک تخصص در پزشکی است،شما باید کارشناسی پرتوشناسی بزنی،علوم تغذیه هم اضافه کن با بینایی سنجی و شنوایی سنجی،علوم آزمایشگاهی خیلی اشباع داره میشه بیارش پایین تر...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Baran_98 نمایش پست ها
      سلام فقط ی روز مهلت انتخاب رشته مونده و من هنوز انتخاب رشته نکردم لطفا اگه میدونین جواب بدید .

ترتیب تراز رشته ها چیه منظورم اینه کدوم تراز بهتر و بالاتری برای قبولی میخواد؟(در مورد پیراپزشکی)

ببخشید شما تصمیم آینده خودتو که نباید بدی مشاور بچینه
      اونم چه مشاوری!!! اصلا میدونه رادیوتراپی چیه که گذاشته بعد علم آزمایشگاهی؟
      مامایی هم گذاشته بعدشون، مامایی که خیلی وضعش بهتره امکاناتش بیشتره تا رشته های دیگه

بله پرستاری تراز بالاتری میخواد چون نلت جو گرفته اصلا نمیدونن چیه فقط میگن پرستاری خوبه هرکی میبینی میگه آزاد هم باشه میرم
      اصلا نمیدونه قراره اینده چیکار بکنه چه هویتی داره

دوتا کادر بیمارستان یا مشاور داخلی بیمارستان ببینین ازشون بخواین براتون پرستاری توصیف کنه
      واقعا انقدر فداکاری و روحیه همه ندارن حرف دکتر و همه روی پرستاره حرف همراه مریض و....
      دانشجو هاش میگن اوضاع کار خوب نیست من حداقل از 10 نفر بین 50 نفر شنیدم که اوضاع جذب خرابه وضعیت سخت شده

واقعا بیشتر جستجو کنید که یک وقت ناراحتی پیش نیاد 4 سال دیگه

دور از شما هر کی از ننش قهر میکنه میزنه پرستاری بعد میره تو بیو اینیستا مینویسه nursing یه آمپول هم بقلش

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Baran_98 نمایش پست ها

به ترتیب فیزیو-بینایی-پرستاری-مامایی-رادیولوژی-رادیوتراپی-بهداشت
      بازار کار : پرستاری - فیزیوتراپی - بینایی سنجی - مامایی(نمیدونم دقیق ، پرس و جو کن)
      بقیه هم تو اوت هستن ، صادقانه بگم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن