خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات

Unhappy به یه کنکوری نطام قدیم کمک کنید(غولی بنام زبان)

سلام من بعد 2سال دوری ازدرس بخاطر بیماری های مختلف میخوام توی کنکور99بدرخشم ههمشکلیم با بیشتر درسام ندارماما اما زبان شده یه غول برامخیلی ازش میترسم راستش معلم درستو حسابی هم توی دبیرستان نداشتیم یعنی کلا هیچی درس نداد الانم یه لغت هم بلد نیستم یه جمله بزاری جلوم کلا می هنگم
      حالا شدید به کمکتون نیاز دارم کسایی که شرایطشون مثل من بوده یا تو زبان از صفر به موفقیت رسیدن کمکم کنید چیکارکنم ؟کلاس برم؟ کتاب بخرم؟ دیویدی بخرم؟؟
      ویرایش توسط erf.erf : 26 مرداد 1398 در ساعت 16:55

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erf.erf نمایش پست ها
      سلام من بعد 2سال دوری ازدرس بخاطر بیماری های مختلف میخوام توی کنکور99بدرخشم ههمشکلیم با بیشتر درسام ندارماما اما زبان شده یه غول برامخیلی ازش میترسم راستش معلم درستو حسابی هم توی دبیرستان نداشتیم یعنی کلا هیچی درس نداد الانم یه لغت هم بلد نیستم یه جمله بزاری جلوم کلا می هنگم
      حالا شدید به کمکتون نیاز دارم کسایی که شرایطشون مثل من بوده یا تو زبان از صفر به موفقیت رسیدن کمکم کنید چیکارکنم ؟کلاس برم؟ کتاب بخرم؟ دیویدی بخرم؟؟
      درود
      اول لغات و گرامر اول و دوم دبیرستان رو کامل یاد بگیر بعد شروع کن به سوم و پیش
      کتاب میتکران اناری رو هم بخر(هم سوم و هم کنکوری جدا جدا)
      کتاب درک مطلبشم برای درصد بالا نیازه که واژه نامه خارج از کتاب هم همراهشه و خیلی کمک کنندس
      اگه این منابعو درست کار کنی ضعفت کاملا برطرف میشه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سعی کن روزی ۱۰ تا لغت یاد بگیری ، مثلا این برنامه رو بریز >> از شنبه تا ۵ شنبه روزی۱۰ تا یاد بگیر که میشع ۶۰ تا و روز جمعه این ۶۰ تا لغت رو مرور کن و‌ اگه دیدی بعضی هاشون رو یاد نگرفتی یا حتی فراموش کردی اصلا نگران نباش ، دور اونا یک علامت بزن و سعی کن از هر کلمه یک خط به حالت مشق بنویسی . این روش ممکنه یکم سخت باشه اوایل ولی اگه پا فشاری کنی خیلی زود جواب میگیری .
      راجع به گرامر هم اول سعی کن درسنامه رو چند بار دقیق بخونی تا بفهمی چه به چیه بعدش که فهمیدی داستان چیه سعی کن مثال های اون گرامر رو حفظ کنی که بفهمی ساختارش چطوریه و به مرور راه میفتی ...

راجع به کلوز تست و درک مطلب به نظرم فعلا کار نکن چون یک کوچلو دامنه ی لغاتت باید بره بالا و همچنین گرامر ...

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز

اول از همه آرام باشید اصلا مشکل خاصی نیست. من مشاور هستم و طبق تجربه بهتون می گم چی کار کنید.

شما 2 کتاب مبتکران شهاب اناری و میکرو گاج با دفترچه لغت همراهشو تهیه کنید.

اگر سطح تون در حدی هست که می گید سیر تا پیاز های هر پایه رو هم تهیه کنید.

کتاب درسی رو درس به درس با سیر تا پیاز جلو برید و لغات رو علامت بزنید و در دفترچه لغت چک کنید که باشه. بعد بحث گرامر هر درس هست که هم میکرو گاج هم شهاب اناری کامل توضیح دادن. بعد مطالعه حدود 30 تست از گرامز بزنید. برای لغات هم روزانه 30 دقیقه برای شروع وقت بذارید و حفظ کنید و البته که با مطالعه کتاب و جملات کتاب لغات راحت تر در ذهن تون مونده و باید فقط مرور کنید هر روز.

موفق باشید
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      ببین واسه زبان اول باید باید ساختار جمله رو یاد بگیری،ینی دقیق بدونی فعل کجاست فاعل کجاست مفعول چیه
      بعد اون شناسه ی هر کلمه اس مثل فارسی دقیقا باید بدونی My-your و...
      بعدش زمان فعل باید خیلی دقیق درکش کنی جمله تو چه زمانی بیان شده،حال؟آینده؟گذشته؟
      اینا رو که کامل درک کردی و یاد گرفتی ترجمه کنی میری سراغ درک مطلب و کلوز
      البته واسه ترجمه ام لازم نیست ۱۰۰ درصد بلد باشی،۶۰ درصدم متوجه بشی کافیه
      هر شب لغت بخون و از اول دبیرستان تو این مدت بخون تا پایه ات قوی بشه❤
      موفق باشی
      ♡Be your Own HERO

7. Top | #7
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      لغت لغت لغت در قالب جمله!!!
      باید چیکار کنی کتاب زبان اول دوم دبیرستان رو بیار لغتاشو بخون(مثلا روزی یه درس یا یه نیم درس) تموم که شد یه سری پسیجا داره بخش اول هر درسه اونارو بخون و خودت ترجمه کن تا کم کم مهارت ترجمه کردن دستت بیاد
      اولو تموم کردی میری دوم
      دوم تموم شد میری سوم
      حدودا دو سه ماهی وقت میبره ولی ایتجوری کم کم راه میفتی بعدش میتونی کتاب کمک درسی بگیری که بیشتر به درد گرامر میخوره!
      یکم وقت میبره ولی نتیجه ی بهتری از خوندن کتاب کمک درسی میگیری
      در ضمن من حس میکنم شهاب اناری سطح بالایی داره کتابهای دیگه هم خوبن... تعریف کیاسالار رو شنیدم و خیلی سبز رو هم دیدم خوب بوده و فهم مطالبش ساده تر از اناری بود(البته خودم اناری رو استفاده کردم ولی من زبانم خوب بوده)
      اگه بتونی رو ترجمت کار کنی حدودا میتونی از پس ۷۰ درصد زبان بربیای... قدم بعدیش که گرامره... بعد از اینکه فهم جملات زبان واست بهتر شد میتونی بری سراغ گرامر چون حتی تو سوالات گرامری هم نیاز به ترجمه جملات داری

8. Top | #8
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      در ضمن دی وی دی کمک چندانی نمیکنه نظر من که اینه!!!
      چون تو دی وی دی گرامر میگن... لغتارو هم خودت بهتر میتونی حفظ کنی با جعبه لایتنر یا ضبط صدا مثلا ده دقیقه لغت ضبط کن تو گوشیت جواب رو با فاصله ی پکث یه ثانیه ای بگو
      مثلا اینجوری: book . . . . . کتاب . . . . . play. . . . . بازی کردن!
      من از این تکنیک واسه ی حفظ لغتای کتاب استفاده کردم

و واسه لغت های پسیج ها، از جعبه لایتنر و حدس در جمله
      جلوی کارت "خود لغت" +یه جمله که مثال اون لغته!!!
      پشت کارت ترجمه لغت و تلفظ!

اول لغتو میخونم سعی میکنم یادم بیاد چی میشه نشد میرم جمله شو میخونم معنیشو حدس میزنم البته با جعبه لایتنر همه چی خیلی خوب پیش میره!

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      واسه گرامر یه کتاب هست اسمش gramer in use هس ؛ این خیلی خوبه برا گرامر ؛ کتاب لغت مهر و ماهم بگیر درس به درس یاد بگیر ، کتاب از متن نترسیم هم بگیر برای متن ؛ همینا کارتو راه میندازه ، مبتکران اناری هم واسه تست عالیه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      از گرامر سال سه شروع کن. یواش یواش بخونش و بیار بالاتر.

ووکب و کلوز و ریدینگ هم درکنارش بخون.
      همه اینرو توی مصاحبم گفتم. لینکشم اینه:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

بقیه مصاحبه دوستان هم هست. شیوه مطالعه درس زبان انگلیسی رو ازشون بخونین و مطالعه کنین.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خداروشکر دارم پیشرفت میکنم دمتون گرم واقعا خیلی کمک کردین مرسی ببخشید نمیتونم تک تک ازتون تشکرکنم

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش روشت مطالعتو بگو شاید بدرد ما هم خورد

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      وقتتو هدر نده یه معلم درست و حسابی بگیر خصوصی بخون من با نصیحتای همین دوستان به خاک رفتم اینکه میگن هی لغت بخون به درد نمیخوره چون تا وقتی تو نمیتونی یه جمله رو معنی کنی حتی تموم لغتا معنی هاشم بدونی به درد نمیخوره یه معلم بگیر معلم زبان خوب خیلی زیاده از تو دیوار یکی پیدا کن اوکی میشی من که این کارو کردم هفته ای یه جلسه برو جمعه ها زیاد وقتتو نگیره .

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتاب مبتکران جماعو بگیر کامل کامله
      همراهش کتاب چه لغات داره که هیچی کم نداره
      درسنامه گرامرشم عالیه تستاشم خوبه

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام وقتت به خیر
      اول اینکه لازم نیست اینقدر بولد کنی !!

دوم اینکه زبان صفر یعنی چی؟ تلفظ ها رو بلدی عزیز؟ به معنی لغات دسترسی داری؟ حروف انگیسی و مسلط هستی؟اگر اره ...

اول اینکه از کتابهای درسیت شروع کن
      از اولین کتاب زبانت
      شروع کن به دراوردن لغات سخت +معنی - تلفظ صحیح و حتما یادبگیر میتونی از گوگل ترسنلیت کمک بگیری
      گام اول شما یاد گیری لغته ..
      تموم کتابهاتو لغاتشو دربیار و توی یه دفترچه یادداشت کن
      میتونی با یادگیری لعت توی ازمون بین 20 تا 40 درصد میانگین تراز بگیری اونم واسه اول کار
      امری دیگه ای بود درخدمتم
      خلاف قوانین.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن