خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حسابداري | دانشگاه علم وفرهنگ /غيرانتفاعي /-تهران | کارشناسي | غير انتفاعي | شهر محل تحصيل : تهران 57
      علوم ازمايشگاهي | موسسه غيرانتفاعي علوم پزشكي وارستگان -مشهد | کارشناسي | غير انتفاعي | شهر محل تحصيل : مشهد 58
      علوم ازمايشگاهي | موسسه غيرانتفاعي علوم پزشكي وارستگان -مشهد | کارشناسي | غير انتفاعي | شهر محل تحصيل : مشهد 59
      حسابداري | موسسه غيرانتفاعي اپادانا-شيراز | کارشناسي | غير انتفاعي | شهر محل تحصيل : شيراز 60
      حسابداري | موسسه غيرانتفاعي حافظ-شيراز | کارشناسي | غير انتفاعي | شهر محل تحصيل : شيراز 61
      حسابداري | دانشگاه پيام نوراستان تهران -تهران غرب | کارشناسي | پيام نور | شهر محل تحصيل : تهران 62

خب دوستان من این رشته ها هم اضاف کردم اما خب چون هنوز نمیدونم چطور ترتیب بزارم گذاشتمشون آخر
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      Up pls
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حداقل بیاین بگین کدوم رشته ها رو اول بزارم
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

4. Top | #19
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      استاد با این رتبه
      چیارَم زدی

به علوم پایه میتونی فک کُنی...
      پیام نور
      و رشته های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی رو هم در نظر بگیر
      خداوند آن خویش خویش است

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها
      با سلام

دوستان امیدوارم در این ایام انتخاب هاتون رو انجام داده باشید و به بهترین انتخابتون برسید.
      من هم انتخاب هامو کردم اما اصلا تجربه انتخاب رشته خوبی ندارم . و همینطوری زدم
      ولی میدونم شما دوستان تجربه دارید من رتبه جالبی نداشتم اما میخوام شانسمو امتحان کنم .
      این لیست انتخاب های من که به ترتیب و اولویت بندی شده هستند اما میدونم اصلا ترتیب جالبی نیست.

ازتون میخوام یه کمکی بهم کنید و لیست رو به ترتیبی که شانس قبولی من بیشتره و بهتره برام مرتب کنید لازم نیست خیلی تایپ کنید فقط ترتیب شماره رو
      همینجا برام بفرستید . خودم به ترتیبی که شما دادید مرتب میکنم .

من راستیش هدفم فیزوتراپی یا پرستاری هس اما تقریبا الان همه پیرا ها رو میزنم و برام مهم نیس چی در میام

فایل پیوست 89166

مثلا
      به جای

1
      2
      3
      برام میزنید

2
      1
      3

-1 | پرستاري | دانشگاه علوم پزشكي دزفول | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : دزفول

-2 | ھوشبري | دانشگاه علوم پزشكي دزفول | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : دزفول

-3 | تكنولوژي اتاق عمل | دانشگاه علوم پزشكي دزفول | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : دزفول

-4 | علوم ازمايشگاھي | دانشگاه علوم پزشكي دزفول | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : دزفول

-5 | پزشكي | دانشگاه علوم پزشكي دزفول | دکتراي عمومي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : دزفول

-6 | گفتاردرماني | دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور-اھواز | کارشناسي | پرديس خودگردان | پرديس خودگردان دانشگاه |
      شھر محل تحصیل : اھواز

-7 | كاردرماني | دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور-اھواز | کارشناسي | پرديس خودگردان | پرديس خودگردان دانشگاه |

-8 | فیزيوتراپي | دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور-اھواز | کارشناسي | پرديس خودگردان | پرديس خودگردان دانشگاه |

-9 | ھوشبري | دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور-اھواز | کارشناسي | پرديس خودگردان | شھر محل تحصیل : اھواز

-10 | علوم ازمايشگاھي | دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور-اھواز | کارشناسي | پرديس خودگردان | شھر محل تحصیل :
      اھواز

-11 | پرستاري | دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور-اھواز | کارشناسي | پرديس خودگردان | شھر محل تحصیل : اھواز

-12 | پرستاري | دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور-اھواز | کارشناسي | پرديس خودگردان | شھر محل تحصیل : اھواز

-13 | پرستاري | دانشگاه علوم پزشكي شھركرد | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : شھركرد

-14 | كاردرماني | دانشگاه علوم پزشكي شھیدبھشتي | کارشناسي | پرديس خودگردان | پرديس خودگردان دانشگاه -تھران |
      شھر محل تحصیل : تھران

-15 | گفتاردرماني | دانشگاه علوم پزشكي شیراز | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : شیراز

-16 | كاردرماني | دانشگاه علوم پزشكي شیراز | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : شیراز

32478 -17 | فیزيوتراپي | دانشگاه علوم پزشكي شیراز | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : شیراز

32477 -18 | علوم ازمايشگاھي | دانشگاه علوم پزشكي شیراز | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : شیراز

32475 -19 | اعضاي مصنوعي | دانشگاه علوم پزشكي شیراز | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : شیراز

32538 -20 | كارداني فوريت ھاي پزشكي | دانشگاه علوم پزشكي قم | کارداني | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : قم

32537 -21 | ھوشبري | دانشگاه علوم پزشكي قم | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : قم

32536 -22 | مھندسي بھداشت محیط | دانشگاه علوم پزشكي قم | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : قم

32534 -23 | علوم ازمايشگاھي | دانشگاه علوم پزشكي قم | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : قم

32533 -24 | تكنولوژي اتاق عمل | دانشگاه علوم پزشكي قم | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : قم

32553 -25 | بھداشت عمومي | دانشگاه علوم پزشكي كاشان | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : كاشان

32800 -26 | علوم ازمايشگاھي | دانشگاه علوم پزشكي مشھد | کارشناسي | پرديس خودگردان | شھر محل تحصیل : مشھد

32808 -27 | پرستاري | دانشگاه علوم پزشكي مشھد | کارشناسي | پرديس خودگردان | مجتمع اموزش عالي سلامت كاشمر | شھر
      محل تحصیل : كاشمر

32847 -28 | اعضاي مصنوعي | دانشگاه علوم پزشكي ھمدان | کارشناسي | پرديس خودگردان | پرديس خودگردان دانشگاه | شھر
      محل تحصیل : ھمدان

32849 -29 | پرستاري | دانشگاه علوم پزشكي ھمدان | کارشناسي | پرديس خودگردان | پرديس خودگردان دانشگاه | شھر محل
      تحصیل : ھمدان

31922 -30 | ھوشبري | دانشگاه علوم پزشكي اصفھان | کارشناسي | پرديس خودگردان | پرديس خودگردان دانشگاه | شھر محل
      تحصیل : اصفھان

31919 -31 | گفتاردرماني | دانشگاه علوم پزشكي اصفھان | کارشناسي | پرديس خودگردان | پرديس خودگردان دانشگاه | شھر محل

31918 -32 | كاردرماني | دانشگاه علوم پزشكي اصفھان | کارشناسي | پرديس خودگردان | پرديس خودگردان دانشگاه | شھر محل

31917 -33 | فیزيوتراپي | دانشگاه علوم پزشكي اصفھان | کارشناسي | پرديس خودگردان | پرديس خودگردان دانشگاه | شھر محل

31914 -34 | علوم ازمايشگاھي | دانشگاه علوم پزشكي اصفھان | کارشناسي | پرديس خودگردان | پرديس خودگردان دانشگاه | شھر
      محل تحصیل : اصفھان

31913 -35 | شنوايي شناسي | دانشگاه علوم پزشكي اصفھان | کارشناسي | پرديس خودگردان | پرديس خودگردان دانشگاه | شھر
      محل تحصیل : اصفھان

31909 -36 | پرستاري | دانشگاه علوم پزشكي اصفھان | کارشناسي | پرديس خودگردان | پرديس خودگردان دانشگاه | شھر محل

31910 -37 | پرستاري | دانشگاه علوم پزشكي اصفھان | کارشناسي | پرديس خودگردان | پرديس خودگردان دانشگاه | شھر محل

31907 -38 | اعضاي مصنوعي | دانشگاه علوم پزشكي اصفھان | کارشناسي | پرديس خودگردان | پرديس خودگردان دانشگاه | شھر محل تحصیل : اصفھان

31938 -39 | بھداشت عمومي | دانشگاه علوم پزشكي البرز-كرج | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : كرج

31939 -40 | تكنولوژي اتاق عمل | دانشگاه علوم پزشكي البرز-كرج | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : كرج

31940 -41 | علوم ازمايشگاھي | دانشگاه علوم پزشكي البرز-كرج | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : كرج

31942 -42 | ھوشبري | دانشگاه علوم پزشكي البرز-كرج | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : كرج

31959 -43 | بینايي سنجي | دانشگاه علوم پزشكي ايران | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : تھران

31974 -44 | پرستاري | دانشگاه علوم پزشكي ايلام | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : ايلام

32039 -45 | پرستاري | دانشگاه علوم پزشكي بندرعباس | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : بندرعباس

32038 -46 | پرستاري | دانشگاه علوم پزشكي بندرعباس | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : بندرعباس

32103 -47 | فیزيوتراپي | دانشگاه علوم پزشكي تبريز | کارشناسي | پرديس خودگردان | شھر محل تحصیل : تبريز

32139 -48 | پرستاري | دانشگاه علوم پزشكي تھران | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : تھران

32140 -49 | پرستاري | دانشگاه علوم پزشكي تھران | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : تھران

32146 -50 | گفتاردرماني | دانشگاه علوم پزشكي تھران | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : تھران

32145 -51 | فیزيوتراپي | دانشگاه علوم پزشكي تھران | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : تھران

32144 -52 | علوم ازمايشگاھي | دانشگاه علوم پزشكي تھران | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : تھران

32143 -53 | علوم ازمايشگاھي | دانشگاه علوم پزشكي تھران | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : تھران

32142 -54 | شنوايي شناسي | دانشگاه علوم پزشكي تھران | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : تھران

32175 -55 | فناوري اطلاعات سلامت | دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور-اھواز | کارشناسي | پرديس خودگردان | شھر محل
      تحصیل : اھواز

32141 -56 | تكنولوژي پرتودرماني | دانشگاه علوم پزشكي تھران | کارشناسي | ظرفیت مازاد | شھر محل تحصیل : تھران

با تشکر

به ترتیب علایقت بچین
      انتخاباتم نسوزون
      زدن پزشکی بعد پرستاری معنب نداره

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      به ترتیب علایقت بچین
      انتخاباتم نسوزون
      زدن پزشکی بعد پرستاری معنب نداره
      میشه بگی شهر ها رو به چه ترتیبی بزنم
      ممنون
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کسی میتونه راهنمایی کنه شهر ها رو به چه ترتیبی بزنم؟
      لطفا بگید
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      کسی میتونه راهنمایی کنه شهر ها رو به چه ترتیبی بزنم؟
      لطفا بگید
      به ترتیبی که برات اهمیت داره بهش علاقه داری برات نزدیکه بابت رفت و آمد و هزینه اقامت و ی نیم نگاهیی به وضعیت آموزشی دانشگاهش

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      داداش میدونم ربطی نداره ولی واست راه نداره بمونی سال دیگه؟ آخه رتبت زیاد جالب نیس اگه علاقه به پرستاری داری آوردنش چندان سخت نیس مازادش.ممکنه بزنی رشته های متفرقه رو بعد پشیمون شی.مثلا خیلی از پیام نورا رو میاری ولی فکر بعدشم بکن.پسری فکر بازارکار باش.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR-NAZANIN نمایش پست ها
      داداش میدونم ربطی نداره ولی واست راه نداره بمونی سال دیگه؟ آخه رتبت زیاد جالب نیس اگه علاقه به پرستاری داری آوردنش چندان سخت نیس مازادش.ممکنه بزنی رشته های متفرقه رو بعد پشیمون شی.مثلا خیلی از پیام نورا رو میاری ولی فکر بعدشم بکن.پسری فکر بازارکار باش.

آخه ددش من امسال اینطور بشه من اسفند ماه به صورت جدی شروع کردم و واسه درس ریاضی و فیزیک کلی حذفیات داشتم و خلاصه بد شد برام و اینکه دیگه خانواده منو ساپورت نمیکنن مگر اینکه یه رشته ای برم ولی در کنارش واسه سال بعد بخونم .... که در این صورت خیلی سخته و فشار زیادی داره .....

دوستان و اطرافیانم میگن نخون ارزششو نداره و عمر آدم تلف میشه

?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام سید من که تو کار انتخاب رشته نیستم ولی یه چیز رو صادقانه بگم
      ببینم یکی هست سال اولش میاره 20 هزار سال دومش میشه 11 هزار سال سومش رو میخواد بکنه 5 هزار
      یکی هم هست سال اولش میشه 50 هزار سال بعد 66 هزار و سال بعدی میشه 150 هزار
      ببین بحث یه روز یکماه و 4 ماه نیست.. شما یکسال میخوای بمونی.. یعنی سال سوم واقعا انتظارات از شما میره بالا و مشکلاتی که خودت میدونی
      بشین فکر کن ببین توی سال سومت میتونی اون مشکلاتی که توی 2 سال نتونستی حلشون کنی امسال میتونی؟
      تو الانت رو نگاه نکن برو تیر ماه سال99 رو نگاه کن ببین اونجا چند چندی
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

12. Top | #27
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      همدردیم . ولی روی حرف بقیه خیلی حساب باز نکن چون باور کن زودتر از اون چیزی که فکر میکنی تو رو از یادشون میره .

آخه ددش من امسال اینطور بشه من اسفند ماه به صورت جدی شروع کردم و واسه درس ریاضی و فیزیک کلی حذفیات داشتم و خلاصه بد شد برام و اینکه دیگه خانواده منو ساپورت نمیکنن مگر اینکه یه رشته ای برم ولی در کنارش واسه سال بعد بخونم .... که در این صورت خیلی سخته و فشار زیادی داره .....

دوستان و اطرافیانم میگن نخون ارزششو نداره و عمر آدم تلف میشه

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      موفق باشید.

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه، برید زبون آدم زبون نفهم یاد بگیرید
      درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره …

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nahal__ نمایش پست ها
      موفق باشید.
      خیلی ممنون نهال جان
      واقعا خوشحالم کردی
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

15. Top | #30
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام ایا من میتونم تربیت معلم استان های دیگه به جز استان بومی خودم رو انتخاب کنم ؟ من مخل تولد و کل دوران تحصیلم یه شهر بودم مثلا کرمانشاه حالا میتونم تربیت معلم های ایلام رو انتخاب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا جواب بدید هر چه سریعتر

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن