خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36
    1. Top | #31
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.Reza._ نمایش پست ها
      مگه هرکجا که تیزهوشان داشت دیگه باید بشه منطقه 1-2
      هرکی هر کاری کرده خودش کرده
      نه ربطی به منطقه داره نه تیز هوشان و عادی بودن مدرسش
      من هم تیزهوشانی میشناسم با رتبه 6 رقمی
      هم مدرسه دروپیت با رتبه 2 رقمی
      بازم میگم ربطی به این چیزا نداره
      اگر طرف شده تک منطقه 3 زحمت کشیده جون کننده رو هوا که نشده
      مدرسه اصل اول نیست ولی مهمه،بحث اینجاست که این چه منطقه سه ای هست که تیزهوشان داره و محرومه و این چه منطقه دو ای هست که باید از لحاظ امکانات از منطقه سه بالاتر باشه اما یک مدرسه درست و حسابی نداره...
      شهر ما خوبه،در غرب استان اصفهان از شهر ما بدتر هم هست ولی اونا هم منطقه دو هستند...
      شما دارین کم کاری را به نوع مدرسه ربط می دهید که این غلطه...
      من هم از این قبیل افراد دیدم،ولی این ظلم به مناطق دیگه نباشه به کسی که در منطقه سه در روستا زندگی می کنه هست....
      چه بسا کسی که در منطقه دو تیزهوشان می رفت می تونست جای اون فرد تهران قبول می شد هر چه که تلاش کرده باشند(به فرض اندازه هم) تیزهوشانیه جلوتره...
      اگه این طور نبود شهید مدنی تبریز و سایر مدارس تیزهوشان و برتر کشور بیشترین تعداد رتبه برتر را نداشتند........

2. Top | #32
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Mammad_ نمایش پست ها
      مشکل از سهمیه نیست
      مشکل از تقسیم بندیه ک اصولی نیست
      هر استان باید تحقیق کنه درمورد همه شهرا و مدارسش تا عدالت رعایت شه این ک بگی کلا نباشه خیلی مسخرست
      جایی ک من هستم یه کتابخونه نداره واسه درس خوندن
      معلم ریاضی و دینی مون یکی بود ک تست کنکور غلط حل میکرد یا تو یه ساعت و نیم کلا دو تا تست حل میکرد از بس طولش میداد و بلد نبود
      معلم زیستمون تا 3 4 سال پیش معلم علوم راهنمایی بود تستای قلمچی رو نمیتونست بزنه
      اگه کلاس تجربی بدن کلا 5 6 دانش آموز بیشتر نیست
      بچه ها تا قبل پیش دانشگاهی نمیدونن کنکور چیه ...تست چیه
      کلا به آزمون قلمچی داریم اونم تو یه شهر دیگه با 15 کیلومتر فاصله
      بیخیال
      من با حرف ایشون کاملا موافقم،شهر ما تنها چیزی که داره حوزه علمیه خوبه،ولی مدرسه خوب نه...

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Mammad_ نمایش پست ها
      مشکل از سهمیه نیست
      مشکل از تقسیم بندیه ک اصولی نیست
      هر استان باید تحقیق کنه درمورد همه شهرا و مدارسش تا عدالت رعایت شه این ک بگی کلا نباشه خیلی مسخرست
      جایی ک من هستم یه کتابخونه نداره واسه درس خوندن
      معلم ریاضی و دینی مون یکی بود ک تست کنکور غلط حل میکرد یا تو یه ساعت و نیم کلا دو تا تست حل میکرد از بس طولش میداد و بلد نبود
      معلم زیستمون تا 3 4 سال پیش معلم علوم راهنمایی بود تستای قلمچی رو نمیتونست بزنه
      اگه کلاس تجربی بدن کلا 5 6 دانش آموز بیشتر نیست
      بچه ها تا قبل پیش دانشگاهی نمیدونن کنکور چیه ...تست چیه
      کلا به آزمون قلمچی داریم اونم تو یه شهر دیگه با 15 کیلومتر فاصله
      بیخیال
      یاد معلم ریاضیات گستته افتادم یه تست ساده بهش دادم کلی ور رفت حل نکرد ( رو برگم هم یه چیزایی نوشت که معلوم بود راهو کلا کج رفته اشتباه حل میکنه )
      بعد اخر سر بهم گفت درسمون عقبه بعدا اخر زنگ بهم بده فردا که باهاتون کلاس دارم بهت میدم جوابو
      دلاور هر جا هستی خسته نباشی

4. Top | #34
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Baloot نمایش پست ها
      سلام
      یکراست بریم سر اصل مطلب همونطور که می دونید بذیرش کنکور از دهه 60 بر مبنای سهمیه مناطق هست تو این سهمیه دانش اموز مدارس استعداد درخشان مرکز استانی مثل ایلام تو سهمیه منطقه 3 قرار میگیره دانش اموز مناطق حاشیه شهرهای مثل تهران و شیراز تو منطقه 1 .. حالا شاید فکر کنید که این تاثیر اونقدری نیست که حق داوطلبی ضایع بشه اما اشتباه کردید اگر یک نگاه ریز به قبولی های کنکور بندازید متوجه میشد که تفاوت قبولی منطقه 2 و 1 با همون قبولی تو منطقه 3 بعضا به 5000 تو رتبه کشوری میرسه یعنی داوطلب منطقه 2 و 1 که با 8000 کشوری نمیتونن بزشکی بردیس دربیان تو منطقه 3 طرف با 13000 هزار بزشکی بردیس در اومده حالا شاید براتون سوال باشه کهکسی که 30 ملیون شهریه بردیس رو میتونه متقبل بشه چطور از امکانات اموزشی محروم شده !!! این هم از عجایب روزگار است ... ا
      حالا خودتون بشینید دو دو تا چهارتا کنید من و شمایی که تو مدرسه دولتی داغون درسمون رو خوندیم چرا الان باید منطقه دو و یک باشیم دانش اموزای شهید بهشتی برخی شهر ها با بهترین دبیرها منطقه 3!!!!
      ضمن این که موضوعیت محرومیت اموزشی هیچ ربطی به این سهمیه ها نداره دلیلش رو گفتم.
      حالا با این اوصاف به ما داوطلبان مناطق 1 و 2 که حقشون ضایع میشه برای اصلاح یا تغییر این سهمیه عهد بوق یکاری باید بکنیم...

داداش من الان منطقه سه ام ،یه دبیرریاضی درست وحسابی توشهرمون نیس ،درضمن الان ۳۰۰۰هزارمنطقه سه اصن پزشکی نمیاره هیچ جاولی منطقه ۱و۲این شانسودارند خداییش مدرسه ما دوماه گذشته بودازسال دبیرشیمی نداشتیم اخرشم یه بازنشسته زمان قجراوردند درضمن خیلی بیکاری بیااین سهمیه هایه جانبازی،ازادگان و.... حذف کنن الان زورتون به اونا نمیرسه چسبیدین به منطقه۳هایه بیچاره...انصافم خوبه والا

5. Top | #35
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.D نمایش پست ها
      نا عادلانه ترین سهمیه.....
      ما در شهری زندگی می کنیم که جزو منطقه 2محسوب می شود،شهر ما فقط دو دبیرستان دارد که یکی از یکی بدتر....
      چهارسال در مدرسه ای درس خواندم که باید تا عصر می ماندیم،و اغلب معلمان عزیز فقط از روی کتاب می خواندند و الکی وقت ما را می گرفتند،اما با یه مثال کوچک متوجه می شوید عادلانه چیست....
      برازجان منطقه سه محسوب می شود اما مدرسه تیزهوشان داره،برسد رتبه هشت کنکور منطقه3 تجربه 97را ببینید،طرف تو تیزهوشان درس خونده و این عادلانه است؟؟؟
      فکر می کنید همه اینا جزو منطقه 3هستن؟
      خیر،منطقه 3منطقه مخفیه،بسیاری از سهمیه های مخفی که خیلی ها ازش خبر ندارن جزو این منطقه است...

پارسال رتبه ۹ازشهرمابود منطقه سه هستیم ایشون پدرش داروساز مادرشم سوپروایزر بیمارستانه ،به نظرت الان این ربطی به امکاناتش دارهههه...طرف همه چی داره ،خرپوله ،باباومامانش واسش خرج کردند nتومن پول کتاب داده ،همه دی وی دی هایه موسساتوخریده ،ربطی به امکانات شهرمانداره ایشون باپولش قبول شد ازامکانات شخر ما ک استفاده نکرده ...شمابیاشهرما اگ امکاناتی داش ...رتبه برترشدن ربطی به سهمیه نداره به پوله

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naazanin نمایش پست ها
      سهمیه منطقه 3 میدن تا بچه ها بجای پیگیری کردن برای حل مشکلاتشون دلخوش به سهمیه باشن.
      سهمیه جانبازان میدن تا دولت خودشو از رسیدگی به این قشر راحت کنه، اگر هم به هر چیزی اعتراضی کنن میگن سهمیه دارید!
      سهمیه از هر نوعش راه عدالت آموزشی رو بسته، اگه شهری منطقه 3 و محرومه معنیش اینه که امکانات آموزشی اون شهر و سطح سواد بچه ها رو باید بالا ببرن، نه اینکه به اسم سهمیه منطقه 3 اون شهر هر سال محروم تر بشه و بچه ها راضی تر!
      سهمیه اینجوری بی عدالتیه، نه در حق مناطق 1 و 2! بلکه در حق خود بچه های مناطق محروم.

بعلاوه اینکه خیلی از شهرهای منطقه 3 واقعا محروم نیستن! بعضی شهرای اطراف تهران هم بومی تهران محسوب میشن هم منطقه 3! در حالیکه بهترین اساتید نهایتا یکساعت طول میکشه تا برسن سر کلاس هاشون!
      حرف حساب

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن