خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 36
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درسته متاسفانه
      اما چه می شه کرد

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A0067 نمایش پست ها
      داداج مث اینکه آمار اشتباه بهت دادن... اولا رتبه ۱۰۰۱ منطقه سه دگ پزشکی روزانه ملی نمیاره اما منطقه دو و منطقه یک تا رتبه نزدیک ۲۵۰۰ پزشکی میارن...بعدش تا الان تو منطقه سه ها بودی?! اولا همه انتشارا کتاباشونو به این مناطق نمیفرستن..اگرم بفرستن فقط یکی دو انتشارات...برا بقیه باید برن مراکز استان ها....بد عزیز منطقه های سه چیزی به اسم دبیر کنکوری نداره..کل بار کنکور رو خود دانش اموزه...مناطق سه کنکور هدف ندارع ..گروه کنکوری نداره هر هفته از بچه ها امتحان بگیرن...مشاور خوبی نداره....پس اولا شما اطلاعاتی که دادی کاملا غلط بود با اطمینان میگم...دوما وقتی میگن کمبود امکانات واقعا کمبود امکانات هست..اکثر منطقه سه ها یه کتابخونه درست درمون ندارن طرف بره توش بخواد درس بخونه...بدش تصور تو اینه هر کی تو منطقه سه هستش باید گدا گشنه باشن?! ینی نمیشه مثلا توی فلان شهر منطقه سه با صد هزار جمعیت پنجاه تا خونواده مایه دارم باااشه?! اولا درست فک کُن..رتبت خوب نیومده گردن این و اون ننداز...کم کاری های خودتو درس کُن دادا....بهت قول میدم همه سهمیه و ... اینارم بردارن تو بازم یه بهونه پیدا میکنی.... به جای اینا درس بخون..❤
      منو نقل نگرفتی ولی در واقع جواب منو دادی،واسه همین نقل میگیرمت.
      کی گفته منطقه سه ایا گدا گشنن؟ من که گفتم خیلیم پولدارن که شهریه پردیس رو می دن.
      ضمنا رتبمم آنچنان بد نشده منتها اگه n تا سهمیه ی جلوی رام بذارن پام به یونی برسه.
      استدلال شما یعنی من خودمو بکشم تا سایرین با خیال راحت وارد دانشگاه بشن.مرسی.
      حالا از سهمیه استفاده می کنین دیگه جبهه نگیرین لطفا.

3. Top | #18
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نا عادلانه ترین سهمیه.....
      ما در شهری زندگی می کنیم که جزو منطقه 2محسوب می شود،شهر ما فقط دو دبیرستان دارد که یکی از یکی بدتر....
      چهارسال در مدرسه ای درس خواندم که باید تا عصر می ماندیم،و اغلب معلمان عزیز فقط از روی کتاب می خواندند و الکی وقت ما را می گرفتند،اما با یه مثال کوچک متوجه می شوید عادلانه چیست....
      برازجان منطقه سه محسوب می شود اما مدرسه تیزهوشان داره،برسد رتبه هشت کنکور منطقه3 تجربه 97را ببینید،طرف تو تیزهوشان درس خونده و این عادلانه است؟؟؟
      فکر می کنید همه اینا جزو منطقه 3هستن؟
      خیر،منطقه 3منطقه مخفیه،بسیاری از سهمیه های مخفی که خیلی ها ازش خبر ندارن جزو این منطقه است...

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​عادلانه س
      ما دوباره سبز میشویم

5. Top | #20
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR-NAZANIN نمایش پست ها

هر چند زدن کمپین کلا در هیچ موردی اینجا فایده نداره،ولی سهمیه مناطق هم اصلا عادلانه نیس. شما میگی پردیس مناطق ۳ رو بچه های مناطق ۱ و ۲ پر کردن،خب بله مشکل ما هم همینه چون پردیس منطقه یکم بچه های منطقه ۳ پر کردن.
      از طرفی اینکه میگین اکثر رشته های خوب رو منطقه یک و دو میرن هزار تا دلیل می تونه داشته باشه که یکیش میتونه درس خون تر بودن باشه.من که تو منطقه یکم اگه تو سه هم بودم بازم تنها امکاناتم همین کتابای کمک آموزشی بود،نه جزوه نه فیلم نه کلاس.کتاب کمک آموزشی رو هم که تو کورترین نقطه ی ایرانم باشی با پست برات میفرستن(دیگه بدترین حالتش که کتابفروشی هم نداشته باشه)
      دمای بالا و پایین هم که دوستان گفتن خب میخواین بر اساس وضعیت دمایی هم یه سهمیه بدن؟! شهر ما هم ۱۲ ماه سال فشار اب افتضاحه. باید آب گرم کنیم بریم حمام از بس فشار آب خوبه اصلا آب گرم کن جواب نمیده،وقتمون کلی تلف میشه مثه اوشین وایسیم آب گرم کنیم،یا اینکه ساعت ۳ نصف شب پاشیم از خواب بزنیم بلکه دو قطره آب از این دوش لامصب بیاد.میخواین واسه اینم سهمیه بذارن؟! منطقه یک شهر بزرگ هم هستیم خیر سرمون.
      مگه دلیل اینکه تو یه کلاس تعداد پسرا کمتر از دختراس،کمتر بودنه امکانات مدارس پسرونه هست؟ نه عزیز خودشون کمتر درس میخونن.
      این آمار متشعشعانه رو از کجا میارین؟؟؟
      داوطلبین مناطق 1 و 2 علاوه بر دانشگاه های مناطق خودشون به دانشگاه های مناطق محروم هم رحم نمی کنند...طرف از تهران پاشده رفته زاهدان مازاد آزاد پزشکی میخونه...چرا چون پولداره...
      خداوند آن خویش خویش است

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هنوز بحث ادامه داره ؟
      حالا به دوستانی کهکنکور 98 کنکور اخرشون بود کاری ندارم بیکاریم میایم بحث میکنیم تا نتایج بیاد
      ولی اونایی که 99 کنکور دارن چرا نشستن بحث میکنن وقتتونو سر این مسخره بازیا هدر ندید فایده نداره بشینید بخونید الکی تقصیر بقیه نندازید
      دیگه تقصیر نظام جدیدا سیل زده ها زلزله زده ها کم بود حالا منطقه سه ایا هم اضافه میشه

(( نا عادلانه ترین سهمیه....)):troll (5):

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اینکه بگی اصل سهمیه مناطق برداشته بشه واقعا مسخرست ! شما چرا اینجوری نگا میکنی قضیه رو ، چند سال اخیرو نمیدونم ولی تا سال ما 100تای اول هر رشته رو میدیدی درصد خیلی خیلی بالاییشون برا منطقه یک و شهرایی مثل تهران و تبریز بودن . شما از کم بودن فشار آب مینالید یه عده هستن برا رسیدن به مدرسه هرروز 3ساعت تو راهن ، 3تا درسو یه معلم براشون جمع میکنه و خیلی از مشکلای دیگه . من خودم منطقه 2 بودم و کاشانم شهر خوبیه مشکلی نداشتم ولی میبینیم بعضی از بچه هامونو واقعا تو چه شرایطی درس خوندن زورم میگیره همچین چیزایی ببینم در مورد بچه های تیزهوشانم گفته بودید حالا اونو میتونن برا بچه های تیزهوشانه منطقه یک و دو یه سهمیه جدا قائل بشن که کنکور براشون سخت تر از بچه های معمولی باشه ، چون حداقل تو همین کاشون زمین تا آسمون فاصله ست بین مدارس معمولی و تیزهوشان و ورودشم زیاد به خود بچه بستگی نداره و بیشتر به اینکه خانواده و مدرسه همراهی کنن وابسته میشه ، خود من قبول شدم اما به خاطر اینکه مادرمو ترسونده بودن بچه ت افسرده میشه ( ) نذاشتن برم و همین فرصت رقابت برابرو ازم گرفت.
      .Human, Developer, Innovator

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysam98 نمایش پست ها
      این آمار متشعشعانه رو از کجا میارین؟؟؟
      داوطلبین مناطق 1 و 2 علاوه بر دانشگاه های مناطق خودشون به دانشگاه های مناطق محروم هم رحم نمی کنند...طرف از تهران پاشده رفته زاهدان مازاد آزاد پزشکی میخونه...چرا چون پولداره...
      تشعشعاتش تو سایت کانون هست

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahyd نمایش پست ها
      اینکه بگی اصل سهمیه مناطق برداشته بشه واقعا مسخرست ! شما چرا اینجوری نگا میکنی قضیه رو ، چند سال اخیرو نمیدونم ولی تا سال ما 100تای اول هر رشته رو میدیدی درصد خیلی خیلی بالاییشون برا منطقه یک و شهرایی مثل تهران و تبریز بودن . شما از کم بودن فشار آب مینالید یه عده هستن برا رسیدن به مدرسه هرروز 3ساعت تو راهن ، 3تا درسو یه معلم براشون جمع میکنه و خیلی از مشکلای دیگه . من خودم منطقه 2 بودم و کاشانم شهر خوبیه مشکلی نداشتم ولی میبینیم بعضی از بچه هامونو واقعا تو چه شرایطی درس خوندن زورم میگیره همچین چیزایی ببینم در مورد بچه های تیزهوشانم گفته بودید حالا اونو میتونن برا بچه های تیزهوشانه منطقه یک و دو یه سهمیه جدا قائل بشن که کنکور براشون سخت تر از بچه های معمولی باشه ، چون حداقل تو همین کاشون زمین تا آسمون فاصله ست بین مدارس معمولی و تیزهوشان و ورودشم زیاد به خود بچه بستگی نداره و بیشتر به اینکه خانواده و مدرسه همراهی کنن وابسته میشه ، خود من قبول شدم اما به خاطر اینکه مادرمو ترسونده بودن بچه ت افسرده میشه ( ) نذاشتن برم و همین فرصت رقابت برابرو ازم گرفت.
      بله قبول دارم کسایی هستن که با شرایط سخت میرن مدرسه و ...ولی خدایی هم بالا سرمون هست،خداوکیلی ۲۵۰ هزار نفر با این شرایط میرن مدرسه که به این تعداد بالا همچین سهمیه ای میدن؟

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR-NAZANIN نمایش پست ها

بله قبول دارم کسایی هستن که با شرایط سخت میرن مدرسه و ...ولی خدایی هم بالا سرمون هست،خداوکیلی ۲۵۰ هزار نفر با این شرایط میرن مدرسه که به این تعداد بالا همچین سهمیه ای میدن؟
      اون برمیگرده به اجرای غلط ، اصل موضوع مشکلی نداره
      .Human, Developer, Innovator

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشکل از سهمیه نیست
      مشکل از تقسیم بندیه ک اصولی نیست
      هر استان باید تحقیق کنه درمورد همه شهرا و مدارسش تا عدالت رعایت شه این ک بگی کلا نباشه خیلی مسخرست
      جایی ک من هستم یه کتابخونه نداره واسه درس خوندن
      معلم ریاضی و دینی مون یکی بود ک تست کنکور غلط حل میکرد یا تو یه ساعت و نیم کلا دو تا تست حل میکرد از بس طولش میداد و بلد نبود
      معلم زیستمون تا 3 4 سال پیش معلم علوم راهنمایی بود تستای قلمچی رو نمیتونست بزنه
      اگه کلاس تجربی بدن کلا 5 6 دانش آموز بیشتر نیست
      بچه ها تا قبل پیش دانشگاهی نمیدونن کنکور چیه ...تست چیه
      کلا به آزمون قلمچی داریم اونم تو یه شهر دیگه با 15 کیلومتر فاصله
      بیخیال
      ویرایش توسط _Mammad_ : 26 مرداد 1398 در ساعت 01:53

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سهمیه منطقه 3 میدن تا بچه ها بجای پیگیری کردن برای حل مشکلاتشون دلخوش به سهمیه باشن.
      سهمیه جانبازان میدن تا دولت خودشو از رسیدگی به این قشر راحت کنه، اگر هم به هر چیزی اعتراضی کنن میگن سهمیه دارید!
      سهمیه از هر نوعش راه عدالت آموزشی رو بسته، اگه شهری منطقه 3 و محرومه معنیش اینه که امکانات آموزشی اون شهر و سطح سواد بچه ها رو باید بالا ببرن، نه اینکه به اسم سهمیه منطقه 3 اون شهر هر سال محروم تر بشه و بچه ها راضی تر!
      سهمیه اینجوری بی عدالتیه، نه در حق مناطق 1 و 2! بلکه در حق خود بچه های مناطق محروم.

بعلاوه اینکه خیلی از شهرهای منطقه 3 واقعا محروم نیستن! بعضی شهرای اطراف تهران هم بومی تهران محسوب میشن هم منطقه 3! در حالیکه بهترین اساتید نهایتا یکساعت طول میکشه تا برسن سر کلاس هاشون!

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.D نمایش پست ها
      نا عادلانه ترین سهمیه.....
      ما در شهری زندگی می کنیم که جزو منطقه 2محسوب می شود،شهر ما فقط دو دبیرستان دارد که یکی از یکی بدتر....
      چهارسال در مدرسه ای درس خواندم که باید تا عصر می ماندیم،و اغلب معلمان عزیز فقط از روی کتاب می خواندند و الکی وقت ما را می گرفتند،اما با یه مثال کوچک متوجه می شوید عادلانه چیست....
      برازجان منطقه سه محسوب می شود اما مدرسه تیزهوشان داره،برسد رتبه هشت کنکور منطقه3 تجربه 97را ببینید،طرف تو تیزهوشان درس خونده و این عادلانه است؟؟؟
      فکر می کنید همه اینا جزو منطقه 3هستن؟
      خیر،منطقه 3منطقه مخفیه،بسیاری از سهمیه های مخفی که خیلی ها ازش خبر ندارن جزو این منطقه است...
      مگه هرکجا که تیزهوشان داشت دیگه باید بشه منطقه 1-2
      هرکی هر کاری کرده خودش کرده
      نه ربطی به منطقه داره نه تیز هوشان و عادی بودن مدرسش
      من هم تیزهوشانی میشناسم با رتبه 6 رقمی
      هم مدرسه دروپیت با رتبه 2 رقمی
      بازم میگم ربطی به این چیزا نداره
      اگر طرف شده تک منطقه 3 زحمت کشیده جون کننده رو هوا که نشده
      چوكشتي بي ناخدا به سينه ی دريا دلم

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naazanin نمایش پست ها
      سهمیه منطقه 3 میدن تا بچه ها بجای پیگیری کردن برای حل مشکلاتشون دلخوش به سهمیه باشن.
      سهمیه جانبازان میدن تا دولت خودشو از رسیدگی به این قشر راحت کنه، اگر هم به هر چیزی اعتراضی کنن میگن سهمیه دارید!
      سهمیه از هر نوعش راه عدالت آموزشی رو بسته، اگه شهری منطقه 3 و محرومه معنیش اینه که امکانات آموزشی اون شهر و سطح سواد بچه ها رو باید بالا ببرن، نه اینکه به اسم سهمیه منطقه 3 اون شهر هر سال محروم تر بشه و بچه ها راضی تر!
      سهمیه اینجوری بی عدالتیه، نه در حق مناطق 1 و 2! بلکه در حق خود بچه های مناطق محروم.

بعلاوه اینکه خیلی از شهرهای منطقه 3 واقعا محروم نیستن! بعضی شهرای اطراف تهران هم بومی تهران محسوب میشن هم منطقه 3! در حالیکه بهترین اساتید نهایتا یکساعت طول میکشه تا برسن سر کلاس هاشون!
      مسئله اینجاس که چطور سطح سواد دانش آموزای منطقه ۳ رو بالا ببرن
      وقتی امسال از ۵۵ رتبه ی زیر ۱۰ هیچ کدوم منطقه ۳ نیستن یعنی حتمن یه فاجعه داره تو این منطقه رخ میده و آموزش عادلانه ای نداریم
      وقتی امسال هیچ دانش آموزی از مدرسه ی دولتی تو ۵۵ نفر اول نیست یعنی حتمن یه جای کار میلنگه
      اینا دارن یارانه رو به زور جور میکنن میدن مردم
      میخوان واسه ۲۵۰ هزار نفر آموزش عادلانه بیارن.شوخیشم زشته

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Baloot نمایش پست ها
      سلام
      یکراست بریم سر اصل مطلب همونطور که می دونید بذیرش کنکور از دهه 60 بر مبنای سهمیه مناطق هست تو این سهمیه دانش اموز مدارس استعداد درخشان مرکز استانی مثل ایلام تو سهمیه منطقه 3 قرار میگیره دانش اموز مناطق حاشیه شهرهای مثل تهران و شیراز تو منطقه 1 .. حالا شاید فکر کنید که این تاثیر اونقدری نیست که حق داوطلبی ضایع بشه اما اشتباه کردید اگر یک نگاه ریز به قبولی های کنکور بندازید متوجه میشد که تفاوت قبولی منطقه 2 و 1 با همون قبولی تو منطقه 3 بعضا به 5000 تو رتبه کشوری میرسه یعنی داوطلب منطقه 2 و 1 که با 8000 کشوری نمیتونن بزشکی بردیس دربیان تو منطقه 3 طرف با 13000 هزار بزشکی بردیس در اومده حالا شاید براتون سوال باشه کهکسی که 30 ملیون شهریه بردیس رو میتونه متقبل بشه چطور از امکانات اموزشی محروم شده !!! این هم از عجایب روزگار است ... ا
      حالا خودتون بشینید دو دو تا چهارتا کنید من و شمایی که تو مدرسه دولتی داغون درسمون رو خوندیم چرا الان باید منطقه دو و یک باشیم دانش اموزای شهید بهشتی برخی شهر ها با بهترین دبیرها منطقه 3!!!!
      ضمن این که موضوعیت محرومیت اموزشی هیچ ربطی به این سهمیه ها نداره دلیلش رو گفتم.
      حالا با این اوصاف به ما داوطلبان مناطق 1 و 2 که حقشون ضایع میشه برای اصلاح یا تغییر این سهمیه عهد بوق یکاری باید بکنیم...
      عدالت کجا بوده که بخواد اینجا باشه...؟
      کی به حرف ما گوش دادن که اینبار گوش بدن؟
      دیگه حوصله ندارم برای این قضیه انرژی بزارم و حرص بخورم.
      بیخیال واقعا:/
      !Saved by Grace, through Faith, in the gift of God

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن