خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 40
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات

مهم!پذیرش دانشگاه آزاد امسال بر اساس تراز نیست!

سلام خدمت همگی خواستم بهتون بگم که توجه داشته باشید که پذیرش امسال دانشگاه ازاد با سالای دیگه فرق میکنه و امسال پذیرش بر اساس تراز ضورت نمیگیره و سهمیه ی مناطق اعمال شده خیلیا هنوز اینو نمیدونن و بر اساس قبولیای پارسال که بر اساس تراز بوده دارن انتخاب رشته میکنن و بعضی از مشاورای کنکورم هنوز این موضوعو نمیدونن!ببینید امسال مناطقو لحاظ کردن توی دانشگاه آزاد و معیار شما واسه انتخاب رشته تراز دیگه نیست به رتبه ی شما در منطقه هستش پس تراز ملاک نیست توی انتخاب رشته ی ازاد رتبه ی شما در منطقتون ملاکه موفق باشید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      سلام خدمت همگی خواستم بهتون بگم که توجه داشته باشید که پذیرش امسال دانشگاه ازاد با سالای دیگه فرق میکنه و امسال پذیرش بر اساس تراز ضورت نمیگیره و سهمیه ی مناطق اعمال شده خیلیا هنوز اینو نمیدونن و بر اساس قبولیای پارسال که بر اساس تراز بوده دارن انتخاب رشته میکنن و بعضی از مشاورای کنکورم هنوز این موضوعو نمیدونن!ببینید امسال مناطقو لحاظ کردن توی دانشگاه آزاد و معیار شما واسه انتخاب رشته تراز دیگه نیست به رتبه ی شما در منطقه هستش پس تراز ملاک نیست توی انتخاب رشته ی ازاد رتبه ی شما در منطقتون ملاکه موفق باشید
      الان به نفعمون شده یا ضرر؟

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان چیشده؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حالا این ب نفعه یا به ضرره؟

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masama نمایش پست ها
      الان به نفعمون شده یا ضرر؟
      به نفعتون میشه چون توی منطقه ای که هستید و توی شهر واطراف نزدیک به خودتون و کلا توی منطقه خودتون شانس بیشتری دارید واسه قبولی نسبت به کسی که توی اون منطقه نیست ولی رتبه ی بهتری داشته

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      زیرگروه اهمیت نداره یعنی؟
      Responsible for the MEMEs of the association

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      استاد بعد میشه بگید شما از کجا فهمیدید؟!!!!!!

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad19 نمایش پست ها
      استاد بعد میشه بگید شما از کجا فهمیدید؟!!!!!!
      دفترچه انتخاب رشته دانشگاه ازاد نوشته امسال پذیرش بر اساس تراز نیست و مثل دانشگاه سراسری بر اساس رتبه در مناطق هستش

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نفعتون میشه چون توی منطقه ای که هستید و توی شهر واطراف نزدیک به خودتون و کلا توی منطقه خودتون شانس بیشتری دارید واسه قبولی نسبت به کسی که توی اون منطقه نیست ولی رتبه ی بهتری داشته
      باو منطقه ۳ ایا مگه میذارن کسی چیزی قبولی شه.حالا یه ازادم امید داشتیم منطقه ی یک شهرای خوب بیاریم اینم میدن به اونا.مثه سراسری.شانسمونم در حد تیم ملی

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان سهمیه بسیج هم حذف شده . این یکم شاید به نفع بچه ها باشه و شاید خنثی کنه تاثیر بد رو
      ولی یکی از دوستان بیاد کامل و یجوری به من و مثل من که انتخاب رشته بلد نیستیم توضیح بده که چجوری به نفع منطقه سه میشه ؟
      من الان مثلا شهر تهرانم منطقه یک الان توی شهر تهران دانشگاه ازادش مگه اولویت با من نمیشه (پرستاری ) ؟؟؟
      یا مثلا توی شهرای منطقه یک شانس من بیشتره ؟ یا اصلن ربطی نداره؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط msperouz نمایش پست ها
      سلام دوستان سهمیه بسیج هم حذف شده . این یکم شاید به نفع بچه ها باشه و شاید خنثی کنه تاثیر بد رو
      ولی یکی از دوستان بیاد کامل و یجوری به من و مثل من که انتخاب رشته بلد نیستیم توضیح بده که چجوری به نفع منطقه سه میشه ؟
      من الان مثلا شهر تهرانم منطقه یک الان توی شهر تهران دانشگاه ازادش مگه اولویت با من نمیشه (پرستاری ) ؟؟؟
      یا مثلا توی شهرای منطقه یک شانس من بیشتره ؟ یا اصلن ربطی نداره؟
      تو سراسری مگه حق ما منطقه یکیا کم خورده میشه که تو آزادم اینجوری کردن! طرف از منطقه سه میاد دانشگاه شهر ما اون وقت من از شهرمون بایس با رتبه بهتر برم‌ شهر اونا.واقعا عدالت در حد متعالی.اصن یعنی چی که پذیرش کشوری نیس.منطقه بندی کردن عین بی عدالتیه.مگه هر کی منطقه یکه مدرسه تاپ و فلان میره،به خدا ما هم مدرسه دولتی رفتیم با امکانات آموزشی زیر خط فقر.انقدر که وسط سال اعتراض کردیم به مدیر مدرسه که معلم رو عوض کنه(که چقدرم کرد) .چار تا مدرسه خوب هست مگه همه اونجاها میرن! خیلی از منطقه ۳ ایا چه کلاسا که نمیرن که یکیشم ماها نرفتیم.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این کار باعث میشه سطح علمی دانشگاه آزاد هم مثل سراسری بیاد پایین چون منطقه 3 ای ها راحتتر وارد دانشگاه میشن.
      البته اگه اونطور که میگن سهمیه بسیج حذف شده باشه ( البته بعید میدونم ) یر به یر میشه.

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منطقه 3 حقشه

دانشجوی منطقه 3 میشناسم داره کولبری میکنه
      خرج دانشگاه آزادش رو بده

اونوقت داوطلبین منطقه 1 و 2 با بهترین امکانات به دانشگاه های آزاد مناطق محروم هم رحم نمیکنند.
      خداوند آن خویش خویش است

14. Top | #14
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

وقتی من که منطقه یکم و اونی که دو و سه هست همگیمون با بدبختی شهریه رو جور میکنیم و میدیم , دیگه چه فرقی بین ما ها هست اخه ؟!؟!

عادلانه ترین نوع تقسیم بندی رو دانشگاه ازاد داشت که کشوری بود, اونم خرابش کردن..کلا همه چیو عادت دارن خراب کنن تو این خراب شده

15. Top | #15
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1st نمایش پست ها

وقتی من که منطقه یکم و اونی که دو و سه هست همگیمون با بدبختی شهریه رو جور میکنیم و میدیم , دیگه چه فرقی بین ما ها هست اخه ؟!؟!

عادلانه ترین نوع تقسیم بندی رو دانشگاه ازاد داشت که کشوری بود, اونم خرابش کردن..کلا همه چیو عادت دارن خراب کنن تو این خراب شده

این مسئله یک نسبیته
      میزان افراد محروم در مناطق 1 و 2 کمتر از مناطق 3 هست نه اینکه اصلا نباشه
      خداوند آن خویش خویش است

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن