خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کمک!!!!رشته ی تجربی معدل کتبی 9/58سال سوم و معدل کل پیش 14/36

سلام خدمت مشاوران انجمن میخام شروع کنم برا کنکور بخونم..معدل کتبی سال سوم 9/58و معدل کل پیش14/36....
      سال پیش دانشگاهی رو غیر حضوری به مدت 2سال خوندم بخاطر شرایطی که داشتم یا بلاخره به وجود اومد..البته 92کنکور دادم رتبه ام 145000شد !!! میخام93 بخونم..بنطرتون امیدی هست یا نه ؟بخونم یا نه بیخیال همه چی بشم برم شغل ازاد؟
      ولی اراده بسیار خوبی دارم کاری که بخام انجام بدم میدم ..مثلن همیشه برا امتحانات چ نهایی بوده یا نه فقط چند ساعت قبل از امتحان میخوندم با تمرکز بالا و در نهایت قبول میشدم..
      اگه امیدی هس یه راهی برنامه ایی یه چیزی که بنظرتون خوبه بگین تا انجام بدم؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      يه نكته اي رو عرض ميكنم كه خودتون نتيجه گيري كنين كه آيا اميدي هست يا نه. شرايط معدلتون از من بهتره هم سال سومتون هم پيش. دو سال پيش هم ميوه فروش بودم و تا همين تابستون هم نانوايي كار ميكردم ولي الان همه انتظار رتبه دو رقمي و تك رقمي ازم دارن ! دليلش هم فقط يه چيزه. بيشتر ميخونم و بيشتر تست ميزنم.
      شما هم اگه بخونين و تست بزنين آره قبول ميشين وگرنه قبول نميشين.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ARENA نمایش پست ها
      سلام خدمت مشاوران انجمن میخام شروع کنم برا کنکور بخونم..معدل کتبی سال سوم 9/58و معدل کل پیش14/36....
      سال پیش دانشگاهی رو غیر حضوری به مدت 2سال خوندم بخاطر شرایطی که داشتم یا بلاخره به وجود اومد..البته 92کنکور دادم رتبه ام 145000شد !!! میخام93 بخونم..بنطرتون امیدی هست یا نه ؟بخونم یا نه بیخیال همه چی بشم برم شغل ازاد؟
      ولی اراده بسیار خوبی دارم کاری که بخام انجام بدم میدم ..مثلن همیشه برا امتحانات چ نهایی بوده یا نه فقط چند ساعت قبل از امتحان میخوندم با تمرکز بالا و در نهایت قبول میشدم..
      رتبه194منطقه2تجربی
      معدلش 10و خورده ای بوده
      پس حتمن امید هست

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا نشه حتما میشه فقط کافیه کتابارو خـــوب بخونید
      http://www.8pic.ir/images/43234048140810718855.jpg

چــ تقدیرے از ایـטּ بهتـــر کــاز عشــق تــو میمیرم ...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen K نمایش پست ها
      يه نكته اي رو عرض ميكنم كه خودتون نتيجه گيري كنين كه آيا اميدي هست يا نه. شرايط معدلتون از من بهتره هم سال سومتون هم پيش. دو سال پيش هم ميوه فروش بودم و تا همين تابستون هم نانوايي كار ميكردم ولي الان همه انتظار رتبه دو رقمي و تك رقمي ازم دارن ! دليلش هم فقط يه چيزه. بيشتر ميخونم و بيشتر تست ميزنم.
      شما هم اگه بخونين و تست بزنين آره قبول ميشين وگرنه قبول نميشين.
      این داداش محسن خودمون هم از همون کساییه که گفتم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ARENA نمایش پست ها

همه میگفتن نذار سال دوم سال دوم رتبت بد تر میشه
      خراب میکنی
      عمرت
      پولت
      وقتت
      حروم میشه
      اما من گوشم به این حرفا بدهکار نبود
      رتبه م 10برابر بهتر شد
      سال دوم
      فقط بیشتر درس نخوندم
      بلکه بهتر هم درس خوندم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم مثه تو اولش فکر میکردم . نمره های م ن از تو داغون تره . ولی الان دارم تو مرجله خوبی به سر میبرم .نگاهت به جلو باشه اصلا به عقب نیگاه نکن . مهم اراده و پشتکار هست که فکر میکنم داشته باش
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با بد ترین گذشته ، بهترین اینده ها ساخته میشوند!

روی این حرفم با کسانی که گذشته خوبی دارن نیست! بلکه کسانی مث شما دوست عزیز هست که گذشته تون خوب نبوده! به هر حال میدونین هر وقت ماهی رو از اب بگیرین میمیره! نه؟(شوخی کردم)

اگه بخوای موفق بشی باید تغییر کنید:
      تغییر این نیست که درس بخونم و تست بزنم! تغییر یعنی 180 درجه چزخیدن! اعم از فکر ، رفتار ، طرز تلاش و.....

باید تغییر کنی دوست عزیز! شما به سمت هدف بری هر قدمی که برداری به هدف نزدیک تر میشی ! چه این قدم 100 متر باشه چه 1متر! ولی در هر صورت نزدیک میشی.

علاوه بر تغییر : خدا ....

خدایی که داریم کریمه و رحیم! یعنی در هر صورت بخشندس! پس تغییر و توکل + تلاش !

دیگه مانعی سر راهت هست؟ دوستان هست؟ نیست! تغییر در 1 لحظه ایجاد میشه.... باید حفظش کنی.

من الله توفیق!

بهترین زمان ممکن برای استفاده ، زمان حال هست!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن