خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

خریدن منابع نظام جدید به این شکل و قیمت ارزش داره؟

دوستان سلام.
      منم یه نظام قدیمی هستم که علی رغم میلم میخام کنکور جدید بدم. تمام دغدغم الان هزینه تهیه منابعه . حقیقتا کتاباشون خیلی گرونه ، از طرفی دسته دوم منطبق با کنکور 99 فعلا گیر نیاوردم.
      حالا یه نفر هست فایل pdf تقریبا همه کتابای کنکور موسسات مختلف اونم همه چاپ 98 و گفته به من میده به قیمت 300 تومن. توی فایلش طبق گفته ی خودش ، تمام کتابای 4 5 تا انتشاراتی مطرح مثلا خیلی سبز و گاج و مبتکران و اینا رو داره. حساب کردم اگر حرفاش راست باشه تقریبا میشه 60 70 جلد کتاب که قیمت خرید کاغذیش بالای 5 6 میلیون در میاد.

البته میدونم فایل خیلی کتابا هست تو تلگرام ولی دو سه تا عیب داره که وسوسه ام میکنه همینو بخرم ، یکی این که خیلی از اون کتابا عکس از روی کتاب هستن ، یعنی کیفیت ندارن ،مشکل دیگه هم اینه بعضیاشون بدرد کنکور 99 نمیخورن مشکل اخرم این که اصلا بعضی کتابا پیدا نمیشن تو کانالا باید وایستم تا یه روزی بچه ها بذارن تو کانالاشون.

حالا نمیدونم بر فرض این که گفته هاش صحت داشته باشه ، ایا ارزش داره 300 بخرمش یا نه ؟ من خودم پی دی اف توی گوشی سختمه بخونم ولی تو کامپیوتر راحتم مشکلی باهاش ندارم.برای نوشتن نکات یه کاغذ میذارم کنار دستم نکات و روش مینویسم.

با فرض صحت گفته هاش ، نظر شما چیه؟ ارزش داره؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر خودم نه
      چون وقتی میای پای پی سی فکرت میره سراغ چیزای دیگه
      کلا حواس پرتی میاره PC به نظرم نکن اینکارو

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza333 نمایش پست ها
      دوستان سلام.
      منم یه نظام قدیمی هستم که علی رغم میلم میخام کنکور جدید بدم. تمام دغدغم الان هزینه تهیه منابعه . حقیقتا کتاباشون خیلی گرونه ، از طرفی دسته دوم منطبق با کنکور 99 فعلا گیر نیاوردم.
      حالا یه نفر هست فایل pdf تقریبا همه کتابای کنکور موسسات مختلف اونم همه چاپ 98 و گفته به من میده به قیمت 300 تومن. توی فایلش طبق گفته ی خودش ، تمام کتابای 4 5 تا انتشاراتی مطرح مثلا خیلی سبز و گاج و مبتکران و اینا رو داره. حساب کردم اگر حرفاش راست باشه تقریبا میشه 60 70 جلد کتاب که قیمت خرید کاغذیش بالای 5 6 میلیون در میاد.

البته میدونم فایل خیلی کتابا هست تو تلگرام ولی دو سه تا عیب داره که وسوسه ام میکنه همینو بخرم ، یکی این که خیلی از اون کتابا عکس از روی کتاب هستن ، یعنی کیفیت ندارن ،مشکل دیگه هم اینه بعضیاشون بدرد کنکور 99 نمیخورن مشکل اخرم این که اصلا بعضی کتابا پیدا نمیشن تو کانالا باید وایستم تا یه روزی بچه ها بذارن تو کانالاشون.

حالا نمیدونم بر فرض این که گفته هاش صحت داشته باشه ، ایا ارزش داره 300 بخرمش یا نه ؟ من خودم پی دی اف توی گوشی سختمه بخونم ولی تو کامپیوتر راحتم مشکلی باهاش ندارم.برای نوشتن نکات یه کاغذ میذارم کنار دستم نکات و روش مینویسم.

با فرض صحت گفته هاش ، نظر شما چیه؟ ارزش داره؟
      اول مطمئن شو راسته pdf چاپ جدید کتاب هاست نه سال قبل بعد از رایگان های کانال ها نیست چون خیلی کانال ها رایگان میذارند بعضیا میفروشن همون رو! و من تو هیچ کانالی کل pdf کامل و چاپ 98 ندیدم پس اول تضمینی بده مطمئن شی بعدم اگه راسته چرا که نه خیلی هم عالیه بیا شریکی بخریم (جدی میگم) درس خوندن با pdf اگه وسطش نری سراغ موزیک و ... خیلی هم خوبه تو دانشگاه که همه اش این مدلیه فقط قبلش بگو اسکرین شات صفحه اول تموم کتاب ها(اینجوری هم مطمئن میشی pdf داره هم تاریخ چاپشو میفهمی هم لیست کتابا میاد دستت برات بفرسته با اسکرین چند صفحه از نمونه کتاب یا حتی یک صفحه که جز نمونه pdf هایی که سایت ها واسه خرید میزارند نباشه(اگه فقط اسکرین صفحه اولو بده شاید از سایتی دانلود کرده باشه یا نمونه صفحه ای باشه که تو نت هست) مطمئن شدی خرید کن(اگه ممکنه ایدیشم به من بده لطفا )
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mariyana نمایش پست ها

اول مطمئن شو راسته pdf چاپ جدید کتاب هاست نه سال قبل بعد از رایگان های کانال ها نیست چون خیلی کانال ها رایگان میذارند بعضیا میفروشن همون رو! و من تو هیچ کانالی کل pdf کامل و چاپ 98 ندیدم پس اول تضمینی بده مطمئن شی بعدم اگه راسته چرا که نه خیلی هم عالیه بیا شریکی بخریم (جدی میگم) درس خوندن با pdf اگه وسطش نری سراغ موزیک و ... خیلی هم خوبه تو دانشگاه که همه اش این مدلیه فقط قبلش بگو اسکرین شات صفحه اول تموم کتاب ها(اینجوری هم مطمئن میشی pdf داره هم تاریخ چاپشو میفهمی هم لیست کتابا میاد دستت برات بفرسته با اسکرین چند صفحه از نمونه کتاب یا حتی یک صفحه که جز نمونه pdf هایی که سایت ها واسه خرید میزارند نباشه(اگه فقط اسکرین صفحه اولو بده شاید از سایتی دانلود کرده باشه یا نمونه صفحه ای باشه که تو نت هست) مطمئن شدی خرید کن(اگه ممکنه ایدیشم به من بده لطفا )
      یه سوال چرا با بچه هایی که تو انجمن میشناسید کتابایی که خوب هستن رو شناسایی نمی کنید و هر کسی یکی رو بگیره بعدش با بین خودتون به اشتراک بزارید
      خیلی طول بکشه برای هر کتاب 4 ساعت آخرشه تا عکس بگیری همشو
      بعدش با camscanner تبدیل به PDF کنید
      چقدر باید از این مافیا پشتیبانی کنیم ؟!!!!!!

ویرایش توسط Dr.MMTm10 : 24 مرداد 1398 در ساعت 13:10

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      اگه منظورتون کتاب مدرسه هست که pdf تو سایت چاپ کتاب درسی موجوده
      اگه منظورتون کتاب کمک درسی ه، لطفا این کارو نکنید اول از همه اینکه از نظر اخلاقی درست نیست دوم اینکه چشماتون بعد یه مدت اذیت میشه و سوم اینکه این همه منبع باعث سردرگمی شما میشه و میتونید با صرف هزینه ی بیشتر کتاب های لازم رو چاپ شده بخرید
      موفق باشید

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر محمد نمایش پست ها
      سلام
      اگه منظورتون کتاب مدرسه هست که pdf تو سایت چاپ کتاب درسی موجوده
      اگه منظورتون کتاب کمک درسی ه، لطفا این کارو نکنید اول از همه اینکه از نظر اخلاقی درست نیست دوم اینکه چشماتون بعد یه مدت اذیت میشه و سوم اینکه این همه منبع باعث سردرگمی شما میشه و میتونید با صرف هزینه ی بیشتر کتاب های لازم رو چاپ شده بخرید
      موفق باشید
      یه سوال دارم ازت
      با نظام آموزشی ایران موافقی یا مخالف ؟

اگه مخالفی پس چرا ما داریم خودمون از امثال قلمچی و گاج و غیره حمایت میکنیم ؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم یکی مثل بقیه بچه های کنکور
      با هزار امید و آرزو درس خوندم و میخونم تا به نتیجه برسم
      ما از این انتشارات و موسسات حمایت نمیکنیم مجبوریم ازشون استفاده کنیم تا به هدفمون برسیم
      حمایت رو اون رتبه برتری میکنه که میگه من کتاب درسی رو فقط خوندم دو روز دیگه یه طومار میاره میگه فلان کتاب کمک درسی رو هم خوندم
      ولی این دلیل نمیشه که من بیام از کتاب هر نویسنده ای، غیر قانونی استفاده کنم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم یکی مثل بقیه بچه های کنکور
      با هزار امید و آرزو درس خوندم و میخونم تا به نتیجه برسم
      ما از این انتشارات و موسسات حمایت نمیکنیم مجبوریم ازشون استفاده کنیم تا به هدفمون برسیم
      حمایت رو اون رتبه برتری میکنه که میگه من کتاب درسی رو فقط خوندم دو روز دیگه یه طومار میاره میگه فلان کتاب کمک درسی رو هم خوندم
      ولی این دلیل نمیشه که من بیام از کتاب هر نویسنده ای، غیر قانونی استفاده کنم
      حرف تو صحیح من قبول دارم کپی رایت همون حلال حرام
      اما تو بدونی کاری درست نیست کلا مسیر درستی نداره و غلطه ولی بیای یه کتاب بنویسی که ملت مجبور بشن بخرن ( مجبوری اینو هممون میدونیم تا نتیجه بگیریم ) چرا باید نویسنده بیاد بنویسه که اصلا مسیر اینطوری رقم بخوره ؟
      اگه حمایت نشن مجبور میشن روند آموزشی رو تغییر بدن
      در شرکتشون بسته میشه میزنن به چاک

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حروم بودن یا حلال بودن رو کاری ندارم از نظر اخلاقی درست نیست
      زندگی مادی ه، اون نویسنده هم که کتابی رو مینویسه یه معلم ه. مگه معلم حق تدریس نمیگره؟؟؟ و در ضمن مجبوره با انتشارات همکاری کنه چون اگه جزوه بنویسه که هیچ...

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان مثلا همین بیولوژی که ما میخونیم
      تو کدوم مدرسه دولتی آزمایشگاه هست ؟ تا حالا کسی دیده قلب انسان رو تشریح بدن ؟
      فقط با چهار تا شکل کارتونی تو کتاب میگن این فلانه اون اینه تمام

یا فیزیک ( فیزیک مجهولی )
      فیزیکی که میخونیم 90 درصد سوالاش اینه میان یه قسمتی رو مجهول میکنن تمام کو آزمایش از هوا که در نیومده اینا

شیمی هم که نگم برات ساختار کتاب درسی مشکل داره ( کافیه بری بخش توضیح آرایش الکترونی رو ببینی که خیلی چیزا تشریح نشده )

یه بار تو یوتیوب بودم دیدم بچه 10 9 ساله اروپایی داره آزمایش شیمی انجام میده ( اونوقت ما داریم تست میزنیم )

ریاضی هم تنها چیزیه که بدون هزینه میتونی یاد بگیری چون همه اثبات ها خدا رو شکر میاد رو کاغذ ولی سه تا درس بالا باید آزمایشگاه باشه

من گاهی اوقات دارم فیزیک نظام آموزشی ایران رو میخونم احساس خنگی میکنم.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حروم بودن یا حلال بودن رو کاری ندارم از نظر اخلاقی درست نیست
      زندگی مادی ه، اون نویسنده هم که کتابی رو مینویسه یه معلم ه. مگه معلم حق تدریس نمیگره؟؟؟ و در ضمن مجبوره با انتشارات همکاری کنه چون اگه جزوه بنویسه که هیچ...
      داداش بحث اینه ما هم داریم نابود میشیم کل جمیعت دانش آموز ایران دارن اینا رو میخونن

زندگی نویسنده مهمه یا فردای جامعه که دست ما هست

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها یعنی نمیشه از کتابای کنکور 98واسه کنکور99استفاده کرد؟؟؟
      من پسرعمم امسال کنکورشو داد میخام کتاباشو بگیرم بخونم
      نظام جدید

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis.b نمایش پست ها
      سلام بچه ها یعنی نمیشه از کتابای کنکور 98واسه کنکور99استفاده کرد؟؟؟
      من پسرعمم امسال کنکورشو داد میخام کتاباشو بگیرم بخونم
      نظام جدید
      بستگی به تغییرات کتاب درسی دوازدهم داره
      کتابای دهم و یازدهم که ثابت می مونه حتی اگه تغییری هم امسال کرده باشه بازم برای 99 اونیه که سال 96-97 ---> دهم و 97-98 ---> یازدهم - کتابا این سال های تحصیلی برای دوازدهم های امساله یعنی باید کتاب کمک آموزشی بر اساس این کتابا باشه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.MMTm10 نمایش پست ها
      داداش بحث اینه ما هم داریم نابود میشیم کل جمیعت دانش آموز ایران دارن اینا رو میخونن

زندگی نویسنده مهمه یا فردای جامعه که دست ما هست
      زندگی همه مهمه، همه هم حق برابری دارن ما هم حق نداریم از دیگران سوء استفاده کنیم
      جامعه الان جامعه ای که پزشکاش با پول کشورشون درس میخونن و تخصص میگیرن و بعد یه مدتی میرن فررنگگگگگگگ!!! به زندگی قشنگشون برسن و هم وطنشون رو یادشون میره
      هیچکس به فکر هیچکسی نیست، بیایید از خودمون شروع کنیم

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زندگی همه مهمه، همه هم حق برابری دارن ما هم حق نداریم از دیگران سوء استفاده کنیم
      جامعه الان جامعه ای که پزشکاش با پول کشورشون درس میخونن و تخصص میگیرن و بعد یه مدتی میرن فررنگگگگگگگ!!! به زندگی قشنگشون برسن و هم وطنشون رو یادشون میره
      هیچکس به فکر هیچکسی نیست، بیایید از خودمون شروع کنیم
      چرا اونا دارن از ما سوء استفاده میکنن ؟
      حرف های تو زمانی ( برای من ) قابل قبوله که مسمیر سالم و پاک باشه اونوقت منم میرم کتابا رو میخرم اما وقتی راه غلطه و آسیب رو فردا خودمون و بچه هامون در آینده میبینم . حمایت از این شرکت ها بی معنیه

چاهی که خودشون برای ما درست کردن دریغ از اینکه خودشون هم ته چاه هستن برای اینکه کم کم از اون چاه بیان بالا باید از خود ما استفاده کنن

جمیعتی که دارن تو این شرکت ها کار میکنن در مقابل بچه های دانش آموز ایران خیلی خیلی کمه

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن