خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.MMTm10 نمایش پست ها
      چرا اونا دارن از ما سوء استفاده میکنن ؟
      حرف های تو زمانی ( برای من ) قابل قبوله که مسمیر سالم و پاک باشه اونوقت منم میرم کتابا رو میخرم اما وقتی راه غلطه و آسیب رو فردا خودمون و بچه هامون در آینده میبینم . حمایت از این شرکت ها بی معنیه

چاهی که خودشون برای ما درست کردن دریغ از اینکه خودشون هم ته چاه هستن برای اینکه کم کم از اون چاه بیان بالا باید از خود ما استفاده کنن

جمیعتی که دارن تو این شرکت ها کار میکنن در مقابل بچه های دانش آموز ایران خیلی خیلی کمه
      قصد من فقط کمک به شما و جامعه است نه کمک به موسسات کنکور
      موفق باشید

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza333 نمایش پست ها
      دوستان سلام.
      منم یه نظام قدیمی هستم که علی رغم میلم میخام کنکور جدید بدم. تمام دغدغم الان هزینه تهیه منابعه . حقیقتا کتاباشون خیلی گرونه ، از طرفی دسته دوم منطبق با کنکور 99 فعلا گیر نیاوردم.
      حالا یه نفر هست فایل pdf تقریبا همه کتابای کنکور موسسات مختلف اونم همه چاپ 98 و گفته به من میده به قیمت 300 تومن. توی فایلش طبق گفته ی خودش ، تمام کتابای 4 5 تا انتشاراتی مطرح مثلا خیلی سبز و گاج و مبتکران و اینا رو داره. حساب کردم اگر حرفاش راست باشه تقریبا میشه 60 70 جلد کتاب که قیمت خرید کاغذیش بالای 5 6 میلیون در میاد.

البته میدونم فایل خیلی کتابا هست تو تلگرام ولی دو سه تا عیب داره که وسوسه ام میکنه همینو بخرم ، یکی این که خیلی از اون کتابا عکس از روی کتاب هستن ، یعنی کیفیت ندارن ،مشکل دیگه هم اینه بعضیاشون بدرد کنکور 99 نمیخورن مشکل اخرم این که اصلا بعضی کتابا پیدا نمیشن تو کانالا باید وایستم تا یه روزی بچه ها بذارن تو کانالاشون.

حالا نمیدونم بر فرض این که گفته هاش صحت داشته باشه ، ایا ارزش داره 300 بخرمش یا نه ؟ من خودم پی دی اف توی گوشی سختمه بخونم ولی تو کامپیوتر راحتم مشکلی باهاش ندارم.برای نوشتن نکات یه کاغذ میذارم کنار دستم نکات و روش مینویسم.

با فرض صحت گفته هاش ، نظر شما چیه؟ ارزش داره؟
      خودت برو هرچیpdf خواستی رو بخر از فیدیبو و خیلی بوکز.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر محمد نمایش پست ها
      سلام
      اگه منظورتون کتاب مدرسه هست که pdf تو سایت چاپ کتاب درسی موجوده
      اگه منظورتون کتاب کمک درسی ه، لطفا این کارو نکنید اول از همه اینکه از نظر اخلاقی درست نیست دوم اینکه چشماتون بعد یه مدت اذیت میشه و سوم اینکه این همه منبع باعث سردرگمی شما میشه و میتونید با صرف هزینه ی بیشتر کتاب های لازم رو چاپ شده بخرید
      موفق باشید
      خود ناشرین pdf ها رو میفروشن.

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Alirezad_031;1524976]خودت برو هرچیpdf خواستی رو بخر از فیدیبو و خیلی بوکز.[/QUOT

بیشتر کتابای مهم و مطرح تو هیچکدومشون نیست.

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      reza333 من امسال دارم میرم یازدهم

کتابایی که دارم همه مال دهمه

شیمی مبتکران بهمن ب
      ریاضی میکرو و IQ
      دینی چهار گزینه ای خیلی سبز
      فیزیک میکرو
      زیست الگو
      عربی خیلی سبز
      فارسی الگو فقط دهمش

اینا رو دارم اگه بچه ها پایه بودن میتونیم به اشتراک بزاریم فقط بین خودمون
      یکم وقت گیره اما شدنی

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezad_031 نمایش پست ها
      خود ناشرین pdf ها رو میفروشن.
      میدونم، قانونی ه ولی قیمتش هم کم نیست

7. Top | #22
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز نمیدونم دقیقاٌ کجا زندگی میکنی
      خیابان انقلاب تهران کتاب دست دوم و نو با تخفبف های خوب ریخته که خودشون 30 درصد از مردم میخرن و 20 درصد میکشن روش و 50 درصد تخفیف قیمت روی جلد یا 40 درصد میدن یه شب میشینی تو اتوبوس صبح میرسی نهایت نهایتش 150 تومن خرج رفت و برگشت و خوراکت بیشتر نمیشه میری هم کتاب درسی و هم کتاب کمک درسی رو با 50 درصد تخفیف برمیداری میاری
      مراکز استان هم همچین مرکز خریدی دارن حالا شاید با یه مقدار تخفیف کمتر اگه بخوای میتونی همون هزینه رو که میخوای بری تهران برگردی برو مرکز استان خودت خرج کن کتاب بگیر برگرد در ضمن اونجا که میری (چه تهران چه استان خودتون) یه عده هستن کلاٌ میچرخن اینا خودشون دانش آموز بودن یا دلالن میبینن داری میچرخی دنبال کتاب میگردی میان سمتت بهت میگن من کتاب دارم بجای اینکه بری از اونا 40 درصد تخفیف بگری بیا از من 50 درصد بگیر منم 20 درصد سود مکنم بیشتر ولی به مغازه دار نمیدم
      در ضمن منم همین کار رو میخواستم بکنم ولی رک و راست بهت میگم کلا حاشیه ست در ضمن شما نمیتونی 14 سات پای کامپیوتر بشینی
      شما باید بری هایلایت کنی تست بزنی دست به خودکار بشی نه اینکه 14 ساعت که اینم نمیتونی بری کامپیوتر نگاه کنی
      این کارت هم نه به قیمتش میارزه نه به وقت تلف کردنش
      یه مقدار دیگه بزار روی پولت برو دست دوم بگیر راحت راحت

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      چشمات ببخشیدا کور میشه . تو باید کل سال درس بخونی هر روز صبح تا شب ، بحثِ ۳ ۴ ساعت نیست که. نمیدونم حالا.

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم وضعیتم شبیه به شماست
      به نظرم برای همه ی درسا یه منبع خوب رو کتابش رو بخرین بعد منبع های دوم یا سومتون رو پی دی اف استفاده کنید..
      کتابا رو هم همه باهم نگیرین اگه میشه
      مثلا اول دهم رو بگیرین اونم نه همه کتاباش با هم ..یکی یکی از مهم ها شروع کنید
      خیلی وضع بدیه
      خدا باعث و بانیش رو تلف کنه

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.MMTm10 نمایش پست ها
      بستگی به تغییرات کتاب درسی دوازدهم داره
      کتابای دهم و یازدهم که ثابت می مونه حتی اگه تغییری هم امسال کرده باشه بازم برای 99 اونیه که سال 96-97 ---> دهم و 97-98 ---> یازدهم - کتابا این سال های تحصیلی برای دوازدهم های امساله یعنی باید کتاب کمک آموزشی بر اساس این کتابا باشه
      دوست عزیز یعنی میتونیم کتابای تست و کمک اموزشی دهم و یازدهم پارسال رو بگیریم برای کنکور 99؟؟ فقط دوازدهم رو چاپ جدید بگیریم؟؟ البته برای زیست که هر سه سال رو جدید میگیرم...بیشتر برای ریاضی و شیمی و فیزیک میخام مطمئن شم
      شما مطمئن مطمئنید؟
      اصن بیچاره شدیم سر این سال چاپ و جدید و قدیم

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MeGa-Mind نمایش پست ها
      دوست عزیز یعنی میتونیم کتابای تست و کمک اموزشی دهم و یازدهم پارسال رو بگیریم برای کنکور 99؟؟ فقط دوازدهم رو چاپ جدید بگیریم؟؟ البته برای زیست که هر سه سال رو جدید میگیرم...بیشتر برای ریاضی و شیمی و فیزیک میخام مطمئن شم
      شما مطمئن مطمئنید؟
      اصن بیچاره شدیم سر این سال چاپ و جدید و قدیم
      یه سوال بپرسم ازتون : منابعی که طراح استفاده میکنه مگه همش مال 98-99 هست ؟
      مثلا من که 1400 کنکور دارم یعنی برای کنکور 1400 باید منتظر کتابای 1399-1400 که برای دهم میاد باشم ؟ این که با عقل جور در نمیاد
      یه مثال میزنم مثلا الان فیزیک دهم بخش گاز های آرمانی حذف شده برای سال 1398-1399 اما سال قبل که من دهم بودم گاز های آرمانی بود پس سال 1400 ما باید کتابای چاپ 97-98 رو بخونیم نه 99-1400

پس نتیجه میگیریم که کتابایی که مد نظر طراح هست : سال دهم : 96-97 - سال یازدهم : 97-98 - سال دوازدهم : 98-99

کتابای کمک آموزشی هم باید بر همین اساس باشه دیگه نمیشه طور دیگه ای کنن
      یه حالت داریم که باید تغییرات در نظر بگیری اونم اینه که اونایی که سال 95-96 دهم بودن ( در واقع کنکوری های 98 ) کتابای کمک آموزشی اون سال رو داشته باشی که اون موقع باید تغییراتی که توی سال تحصیلی 96-97 برای سال دهم بوده رو لحاظ کنی

البته بازم به مولف بستگی داره : میدونی شاید کتابایی که الان هست بر اساس کتابای درسی کنکوری های 98 باشه که اگه هم باشه تغییراتش خیلی زیاد نمیتونه باشه

البته که چاپ جدید غلط های گزارش شده ویرایش میشن اما تغییرات نمیتونه خیلی خیلی زیاد باشه ساختمون اصلی کتاب همونیه که از اول بوده
      ویرایش توسط Dr.MMTm10 : 24 مرداد 1398 در ساعت 15:00

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برو کتابخونه. با یک‌ی دیگه اشتراکی ک‌تاب چاپ 98بگیر. اصلنم نگران نباش خیلیا تو مضیقه مالین و اشتقبال میکنن.

با پی دی اف چشات ب فنا میره. علاوه براون فقط میتونی رو خونی کنی و امکان هایلایت کردن یا خط کشیدن زیر بصی قسمتا رو نمستونی انجام بدی. واقعا نمی ارزه 300تومن بدی.

با 500تومن تو تخفیفای گاج یا سایر سایتا کتاب بخری می ارزه ب پی دی اف
      (البته اگه بتونی فیزیک یا آرایه ادبی یا موج ازمونای الگو (فعلا فقط شیمیش لازمته) دست دوم اما تمیز از دیوار چاپ98گیر بیاری تغییرات نداشتن و کاملا بصرفه اس)

هم‌ه رو هم یکجا نخر. فعلا فقط جامع هارو بخر.

مث عربی و ادبیات و دینی و زبان و ریاضی جامع

واس شیمی و زیست و فیزیک هم که جامع ندارن فعلا فقط جلد پاسه بگیر. وقتی پایه رو قووووورت دادی و خوردی. 4،5ماه بعد برو دوازدهمشون بخر

(کتابای سال ب سال اصلا نخر مث شیمی مبتکران یا زیست الگو)

موفق باشی. منم مشکل تورو داشتم همینکارارو کردم.
      ویرایش توسط Phatums : 24 مرداد 1398 در ساعت 15:02

13. Top | #28
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نخیرکاردرستی نیست چشمات اذیت میشه ازاون گذشته خیلی ازکانالا مجانی میذارن وازهمه مهمترداشتن چندمنبع باعث سردرگمی شمامیشه واصلا خوب نیست اگه 500تومن داری میتونی خیلی چیزاباتخفیف باهاش بخری
      خدایا هوای دلم راداشته باش ❤❤❤❤❤

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Phatums نمایش پست ها
      برو کتابخونه. با یک‌ی دیگه اشتراکی ک‌تاب چاپ 98بگیر. اصلنم نگران نباش خیلیا تو مضیقه مالین و اشتقبال میکنن.

با پی دی اف چشات ب فنا میره. علاوه براون فقط میتونی رو خونی کنی و امکان هایلایت کردن یا خط کشیدن زیر بصی قسمتا رو نمستونی انجام بدی. واقعا نمی ارزه 300تومن بدی.

با 500تومن تو تخفیفای گاج یا سایر سایتا کتاب بخری می ارزه ب پی دی اف
      (البته اگه بتونی فیزیک یا آرایه ادبی یا موج ازمونای الگو (فعلا فقط شیمیش لازمته) دست دوم اما تمیز از دیوار چاپ98گیر بیاری تغییرات نداشتن و کاملا بصرفه اس)

هم‌ه رو هم یکجا نخر. فعلا فقط جامع هارو بخر.

مث عربی و ادبیات و دینی و زبان و ریاضی جامع

واس شیمی و زیست و فیزیک هم که جامع ندارن فعلا فقط جلد پاسه بگیر. وقتی پایه رو قووووورت دادی و خوردی. 4،5ماه بعد برو دوازدهمشون بخر

(کتابای سال ب سال اصلا نخر مث شیمی مبتکران یا زیست الگو)

موفق باشی. منم مشکل تورو داشتم همینکارارو کردم.
      ببخشیددوست عزیز مگه میشه از کتابای چاپ 98 استفاده کرد؟ بچه ها که میگن چاپ جدیدشون به خاطر ویرایش بهتر شدن...

بعد اینکه چرا کتابای سال به سسال نگیریم؟ شیمی سال به سال مبتکران نظام قدیم یا خیلی سبزش که خیلی عالی بودن..یا حتی خود اون زیست الگو...پر از نکته بود کتاب هرسالش...الان برا نظام جدید چرا نباید سال به سال بگیریم؟

15. Top | #30
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی درسنامش طولانی هست
      یکم درسنامش کوتاه بود خیلی بهتر بود
      نقل قول نوشته اصلی توسط MeGa-Mind نمایش پست ها
      ببخشیددوست عزیز مگه میشه از کتابای چاپ 98 استفاده کرد؟ بچه ها که میگن چاپ جدیدشون به خاطر ویرایش بهتر شدن...

بعد اینکه چرا کتابای سال به سسال نگیریم؟ شیمی سال به سال مبتکران نظام قدیم یا خیلی سبزش که خیلی عالی بودن..یا حتی خود اون زیست الگو...پر از نکته بود کتاب هرسالش...الان برا نظام جدید چرا نباید سال به سال بگیریم؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن