خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

خرید منابع نظام جدید

دوستان من قصد دارم یه سری کتاب تست و کمک اموزشی نظام جدید بگیرم
      بعد یه سری از انتشارات نوشتن چاپ قبلی و چاپ جدید که کنکور 98 رو بهش اضافه کردن (حالا واسه بعضی درسا نوشته ویرایش جدید..دیگه نمیدونم خود کتاب رو چقدر تغییر دادن..یا اصلا تغییرش دادن یا نه!)

بعد تفاوت قیمت این چاپها وحشتناک زیاده
      الان به نظرتون کدوم کتابارو نمیشه چاپ قبلیشون رو خرید؟ برای زیست که تصمیم دارم جدیدترین چاپ رو بگیرم حالا هرچقدرهم که گرون شد چاره ای نیست

ولی به نظرتون برای دروسی مثل ریاضی و فیزیک و شیمی هم باید چاپ جدید رو گرفت؟ اونها هم ویرایش و تغییرات داشتن؟

الان میخواستم ریاضی مهروماه رو سفارش بدم نوشته چاپ جدید با کنکور 98 صد و خرده ای بعد چاپ قبلیش حدود 50 میشه...لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه .. گیج شدم ...نمیدونم فقط کنکور اضافه شده یا کتاب هم تغییر کرده

ویرایش توسط MeGa-Mind : 23 مرداد 1398 در ساعت 22:16

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز میتونی برای کاهش هزینه هات چاپه قبلی رو خریداری کنی و اصلاحیه مربوط به کتاب رو دانلود و کتابت رو مطابق به کتاب جدید اصلاح کنی!
      اما تو انتخاب کتاب های تست پیشنهاده من خرید کتاب های چاپ ۹۸ هستش
      موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fcbvb نمایش پست ها
      دوست عزیز میتونی برای کاهش هزینه هات چاپه قبلی رو خریداری کنی و اصلاحیه مربوط به کتاب رو دانلود و کتابت رو مطابق به کتاب جدید اصلاح کنی!
      اما تو انتخاب کتاب های تست پیشنهاده من خرید کتاب های چاپ ۹۸ هستش
      موفق باشی
      من هم برای شما ارزوی موفقیت دارم..

کتاب های درسی رو که بر اساس همون سالی که اعلام شده گرفتم دهم یازدهم دوازدهم به ترتیب 96-97-98

برای خرید کتابهای تست و کمک اموزشی نمیدونم چکار کنم... یه سری از دوستان میگن ویرایش ها جزئی هستن و میشه از چاپ قبلی استفاده کرد یه سری هم مثل شما میگن که جدیدترین چاپ رو بگیریم...شما خودتون تحقیق کردین و چاپهای قبلی و جدید رو مقایسه کردین و به این نتیجه رسیدین؟ مخصوصا برای ریاضی فیزیک و شیمی چون زیست رو جدیدترین چاپ میگیرم..

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MeGa-Mind نمایش پست ها

کتاب های درسی رو که بر اساس همون سالی که اعلام شده گرفتم دهم یازدهم دوازدهم به ترتیب 96-97-98

برای خرید کتابهای تست و کمک اموزشی نمیدونم چکار کنم... یه سری از دوستان میگن ویرایش ها جزئی هستن و میشه از چاپ قبلی استفاده کرد یه سری هم مثل شما میگن که جدیدترین چاپ رو بگیریم...شما خودتون تحقیق کردین و چاپهای قبلی و جدید رو مقایسه کردین و به این نتیجه رسیدین؟ مخصوصا برای ریاضی فیزیک و شیمی چون زیست رو جدیدترین چاپ میگیرم..
      به غیر از زیست و ادبیات بقیه درسا تغییر خاصی نمیتونن کرده باشن.مفاهیم و سرفصل ها تغییری نکردن. اوج تغییرات مثلا حذف یک بند از متن درسه که اون روهم شما میگی کتاب درسی جدید رو دارید. من توصیه میکنم درسای غیر حساس رو چاپ قبلی بگیری و حتی دست دوم . خودم دست دومای تمیزی رو گرفتم که تو کتاب خط هم نخورده. ولی درسی مثل زیست که متنش حساسه رو باید حتما چاپ جدید بگیرید.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

میشه بگی کتابارو از کجا گیر اوردی؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arash.ye نمایش پست ها
      میشه بگی کتابارو از کجا گیر اوردی؟
      از یه دوستی که امسال قبول شدن گرفتم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezad_031 نمایش پست ها
      به غیر از زیست و ادبیات بقیه درسا تغییر خاصی نمیتونن کرده باشن.مفاهیم و سرفصل ها تغییری نکردن. اوج تغییرات مثلا حذف یک بند از متن درسه که اون روهم شما میگی کتاب درسی جدید رو دارید. من توصیه میکنم درسای غیر حساس رو چاپ قبلی بگیری و حتی دست دوم . خودم دست دومای تمیزی رو گرفتم که تو کتاب خط هم نخورده. ولی درسی مثل زیست که متنش حساسه رو باید حتما چاپ جدید بگیرید.
      ممنون دوست عزیز

من منظورم کتابای تسته..یه سری از این کتابا که پارسال برای نظام جدیدای 98 چاپ شدن امسال کنکور 98 رو به کتاباشون اضاف کردن و قیمت رو خیلی زیاد بالا بردن و البته نوشتن که ویرایش جدید
      الان من نمیدونم این کتابایی که امسال برای کنکور 99 چاپ میشن یا شدن با اون کتابای قبلی که برای کنکور 98 چاپ شده بودن خیلی فرق دارن واقعا؟ چون قیمتاشون خیلی متفاوته...بیشتر هم برای درسایی مثل ریاضی فیزیک و شیمی میپرسم..

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون دوست عزیز

من منظورم کتابای تسته..یه سری از این کتابا که پارسال برای نظام جدیدای 98 چاپ شدن امسال کنکور 98 رو به کتاباشون اضاف کردن و قیمت رو خیلی زیاد بالا بردن و البته نوشتن که ویرایش جدید
      الان من نمیدونم این کتابایی که امسال برای کنکور 99 چاپ میشن یا شدن با اون کتابای قبلی که برای کنکور 98 چاپ شده بودن خیلی فرق دارن واقعا؟ چون قیمتاشون خیلی متفاوته...بیشتر هم برای درسایی مثل ریاضی فیزیک و شیمی میپرسم..
      واسه ریاضی و فیزیک و شیمی بنظرم لازم نیس چاپ جدید بگیری...تغییرات جزئی بوده...البته دوازدهم رو جدید بگیر خیلی کتابارو بهتر کردن ولی پایه همون چاپ قدیم خوبه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واسه ریاضی و فیزیک و شیمی بنظرم لازم نیس چاپ جدید بگیری...تغییرات جزئی بوده...البته دوازدهم رو جدید بگیر خیلی کتابارو بهتر کردن ولی پایه همون چاپ قدیم خوبه
      اتفاقا برای فیزیک دوازدهم دو جلدی میکرو
      و برای شیمی دوازدهم (1و2) میکرو و خیلی سبز گرفتم با کتابهای آبی قلم چی پایه و دوازدهم...
      اینا همه برای بچه های نظام جدید کنکور 98 بودن
      به نظرتون مشکلی ندارن؟ دوازدهمشون خیلی فرق کرده؟ چاپ جدیدشون خیلی گرون در می اومد...
      این کتابارو شما میشناسید؟
      کتابای خوبی هستن؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      و برای شیمی دوازدهم (1و2) میکرو و خیلی سبز گرفتم با کتابهای آبی قلم چی پایه و دوازدهم...
      به نظرتون مشکلی ندارن؟ دوازدهمشون خیلی فرق کرده؟ چاپ جدیدشون خیلی گرون در می اومد...
      کتابای خوبی هستن؟
      راستش داداش من فک میکنم چون پارسال چاپ اولشون بوده خیلی عجله ای دادن بیرون چون کتاب پارسالمو با چاپ جدید مقایسه کردم کامل عوض شده بود...واسه همین کاش عجله نمیکردین ...
      فیزیک دوازدهم میکرو کتاب خوبی بود ولی من شیمی رو دوس نداشتم اصلا..بخصوص که مولفش واسه جلد دوم عوض شد...کتابای آبی هم نداشتم والا

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستش داداش من فک میکنم چون پارسال چاپ اولشون بوده خیلی عجله ای دادن بیرون چون کتاب پارسالمو با چاپ جدید مقایسه کردم کامل عوض شده بود...واسه همین کاش عجله نمیکردین ...
      فیزیک دوازدهم میکرو کتاب خوبی بود ولی من شیمی رو دوس نداشتم اصلا..بخصوص که مولفش واسه جلد دوم عوض شد...کتابای آبی هم نداشتم والا
      پس از بین این کتابایی که گفتم میکروهای فیزیک رو میشه استفاده کرد؟ (نسبت به چاپ جدید زیادعوض نشدن؟) و میکرو و خیلی سبز شیمی رو نخرم درسته؟ آبی کانون رو میگیرم دیگه اشکالی نداره
      ببخشید زیاد سوال پرسیدم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پس از بین این کتابایی که گفتم میکروهای فیزیک رو میشه استفاده کرد؟ (نسبت به چاپ جدید زیادعوض نشدن؟) و میکرو و خیلی سبز شیمی رو نخرم درسته؟ آبی کانون رو میگیرم دیگه اشکالی نداره
      ببخشید زیاد سوال پرسیدم
      ببین اگه بتونی چاپ جدید بگیری که خیلی بهتره ولی اگه نه که خب آره فقط همون میکروی فیزیک ارزش خریدن داره...

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شیمی دهم تغییرات داشته. حتمن جدید بگیرش

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

من اصلا نمیگم جدیدترین رو بگیر! اما از دید من کتاب شیمی و فیزیک رو جدید بگیری خیلی بهتره! من گفتم کتاب های تست رو چاپ جدید بگیر شما میتونی درسنانه ساله قبل رو هم بگیری ولی کتابه تست رو چاپه جدیدش رو بکیری

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتابای خوبی هستن؟
      من بهت کتاب های پایه میکرو و برای دوازدهم جلد اول شیمی میکرو و جلد دوم شیمی خیلی سبز رو معرفی میکنم
      کتاب های ابی رو نمیدونم ندیدم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن