خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Lambert نمایش پست ها
      کسی میدونه متولد نیمه دوم 79 که 98 اولین کنکورش بوده و خرداد 98 دیپلم گرفته تا کی مهلت یکساله داره ؟!!؟ یکی میگه شهریور یکی خرداد ، عاشق سایت سخا ام که تاریخ تولد 99 رو زده !!!
      منم مثل شما متولد نیمه دوم 79 هستم

شما سال قبل بعداز گرفتن دیپلم چون 18 سالتون تموم شده بود برای پشت کنکور موندن باید معافیت تحصیلی یک ساله میگرفتید که مهلتش الآن تموم شده پس الآن باید بری پلیس+10 خودت رو معرفی کنی تا غیبت نخوری

اگه غیبت بخوری نمیتونی دانشگاه ثبت نام کنی

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      منم مثل شما متولد نیمه دوم 79 هستم

شما سال قبل بعداز گرفتن دیپلم چون 18 سالتون تموم شده بود برای پشت کنکور موندن باید معافیت تحصیلی یک ساله میگرفتید که مهلتش الآن تموم شده پس الآن باید بری پلیس+10 خودت رو معرفی کنی تا غیبت نخوری

اگه غیبت بخوری نمیتونی دانشگاه ثبت نام کنی

آره اون برگه رو از مدرسه گرفتم دادم پلیس +10 یک سال تمدید شد ، الان سوالم اینه که تا شهریور وقت معرفی دارم یا خرداد امسال تموم شده ؟! از +10 پرسیدم گفت شهریور ولی شک دارم چون گیج میزد ، اگه شهریور باشه دیگه لازم نیست خودمو معرفی کنم چون ثبت نام پیام نور هفته سوم شهریوره

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Lambert نمایش پست ها
      آره اون برگه رو از مدرسه گرفتم دادم پلیس +10 یک سال تمدید شد ، الان سوالم اینه که تا شهریور وقت معرفی دارم یا خرداد امسال تموم شده ؟! از +10 پرسیدم گفت شهریور ولی شک دارم چون گیج میزد ، اگه شهریور باشه دیگه لازم نیست خودمو معرفی کنم چون ثبت نام پیام نور هفته سوم شهریوره
      تا اونجایی که من توی خبرا دیدم گفتن بعدازکنکور تا هفته اول شهریور برای معرفی مهلت هست

بازم یه نگاه به برگه معافیت تحصیلی ای که سال قبل گرفتی بنداز...توی اون برگه نوشته تا چه تاریخی اعتبار داره

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      تا اونجایی که من توی خبرا دیدم گفتن بعدازکنکور تا هفته اول شهریور برای معرفی مهلت هست

بازم یه نگاه به برگه معافیت تحصیلی ای که سال قبل گرفتی بنداز...توی اون برگه نوشته تا چه تاریخی اعتبار داره
      سلام،برادرم کنکوری ۹۸ بود و دانشگاه هم قبول شد ولی بخاطر قبول نشدن یکی از درس های نهایی تا ۳۱ شهریور ۹۸ نتونست دانشگاه ثبت نام کنه
      در کنکور سراسری ۹۹ ثبت نام کرد و درخواست لغو محرومیت زد که باهاش موافقت شد
      اون درس نهایی رو خرداد ۹۹ قبول شد
      متولد ۱۵ مرداد ۱۳۸۰ هست
      امسال به احتمال زیاد دوباره دانشگاه قبول میشه
      نمیخوام غیبت بخوره باید چکار کنه ؟ رفتم پلیس +۱۰ زیاد درمورد اطلاعیه سنجش اطلاعی نداشتن
      سوال دومم هم اینه
      تو کارت ورود به جلسه سال اخذ دیپلم رو براش ۹۸ زدن نباید ۹۹ باشه؟ باید از باجه رفع نقص تغییر بدم؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن