خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها

همگی تون رو نقل کردم
      دوستان دو نوع معافیت داریم یکی مهلت معرفی ویکی معافیت تحصیلی است کسانی که خرداد هر سال فارغ از تحصیل می شوند تا خرداد سال بعد معافیت دارند فقط اما تا 31-6 سال بعد از فارغ تحصیلی مهلت معرفی به نظام وظیفه دارند وکسی که برای دومین بار کنکور می ده حتی اگه معافیتش رو بعد از رسیدن به 18 سال تمدید نکرده باشه هم می تونه با استفاده از مهلت معرفی نظام وظیفه برع دانشگاه بشرطی که تاریخ شروع به تحصیل رو 31-6 یا 1-7 بزنن
      ابهامی که همتون درگیرش بودید قضیه اش اینه
      پس نتیجه کلی حرفات این شد ما چه نامه ببریم پلیس +10 چه نبریم کلا سر جمع تا 31.6 ما وقت داریم دانشجو بشیم که غیبت نخوریم حتی واسه سال دوممون
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      پس نتیجه کلی حرفات این شد ما چه نامه ببریم پلیس +10 چه نبریم کلا سر جمع تا 31.6سال بعد از فارغ از تحصیلی ما وقت داریم بعبارتی مهلت معرفی به نظام وظیفه دانشجو بشیم که غیبت نخوریم حتی واسه سال دوممون
      اره
      اگر هم نیم سال دوم رفتی می تونی قبل از 30-6 بری دفتر چه پست کنی وبعدش ایست خدمت بگیری
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

همگی تون رو نقل کردم
      دوستان دو نوع معافیت داریم یکی مهلت معرفی ویکی معافیت تحصیلی است کسانی که خرداد هر سال فارغ از تحصیل می شوند تا خرداد سال بعد معافیت دارند فقط اما تا 31-6 سال بعد از فارغ تحصیلی مهلت معرفی به نظام وظیفه دارند وکسی که برای دومین بار کنکور می ده حتی اگه معافیتش رو بعد از رسیدن به 18 سال تمدید نکرده باشه هم می تونه با استفاده از مهلت معرفی نظام وظیفه برع دانشگاه بشرطی که تاریخ شروع به تحصیل رو 31-6 یا 1-7 بزنن
      ابن قانون جدید هست حتما قبلا تا خرداد بود که مجبور بودی دفترچه پست کنی تا غیبت نخوری اگه الان شده تا شهریور بهتره که ديگه دفترچه پست کردن هم نمی خواد

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

همگی تون رو نقل کردم
      الان اگه انتخاب رشته نکنیم تا 31 شهریور سال بعد معافیت داریم و میتونیم بریم دانشگاه؟

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط regxp نمایش پست ها
      الان اگه انتخاب رشته نکنیم تا 31 شهریور سال بعد معافیت داریم و میتونیم بریم دانشگاه؟
      بله ولی اگه يه وقت کردی برای اطمینان بیشتر يه نظام وظیفه هم برو خیالت راحت میشه

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

بله ولی اگه يه وقت کردی برای اطمینان بیشتر يه نظام وظیفه هم برو خیالت راحت میشه
      صبح رفتم گفتن که تا شهریور سال بعد معافیت داری
      فقط میخوام بدونم که این معافیت با انتخاب رشته هست یا بدون انتخاب رشته هم برقراره

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فقط میخوام بدونم که این معافیت با انتخاب رشته هست یا بدون انتخاب رشته هم برقراره
      هر دو نوعش
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      هر دو نوعش
      اگه انتخاب رشته کنیم که پیام نور معافیت داره
      ولی من میخواستم بدونم که بدون انتخاب رشته هم برقراره که هستش
      پس تصمیمم اینه که انتخاب رشته نکنم

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه 99 کنکور دومت هست بدون انتخاب رشته هست اون معافیت

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

ابن قانون جدید هست حتما قبلا تا خرداد بود که مجبور بودی دفترچه پست کنی تا غیبت نخوری اگه الان شده تا شهریور بهتره که ديگه دفترچه پست کردن هم نمی خواد
      اره فکر کنم از سال 96 هیئت دولت تصویب کرد اینو که فارغ از تحصیل خرداد به منزله فارغ از تحصیل شهریور باشه تا دیگه دانش اموزان الکی خودشون رو مردود نکنند برای معافیت
      برای انکس
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      از زمان فازغ از تحصیلی تا 31-6 سال بعد مهلت داری البته بشرطی که بعد از 18 سالگی فازغ از تحصیل شده باشی
      برای انکس

12. Top | #27
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

از زمان فازغ از تحصیلی تا 31-6 سال بعد مهلت داری البته بشرطی که بعد از 18 سالگی فازغ از تحصیل شده باشی
      دادا الان یکی مث من که نه جهشی خوندم نه چیزی فقط چون متولد شهریورم و خرداد سال قبل ینی قبل از ۱۸ سالگی فارغ شدم- و شهریور ۱۸ سالم تموم شد اجازه پشت کنکور وایسادن برا امسال و نداشتم و رسما غیبت خوردم?!

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A0067 نمایش پست ها
      دادا الان یکی مث من که نه جهشی خوندم نه چیزی فقط چون متولد شهریورم و خرداد سال قبل ینی قبل از ۱۸ سالگی فارغ شدم- و شهریور ۱۸ سالم تموم شد اجازه پشت کنکور وایسادن برا امسال و نداشتم و رسما غیبت خوردم?!
      برو نظام وظیفه
      نه پلیس+10
      شهرتون وببین تو سیستم چی ثبت کردن فکر نکنم مشکلی باشه چون فارغ از تحیل خرداد به مزله ی شهریور است
      برای انکس

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی میدونه متولد نیمه دوم 79 که 98 اولین کنکورش بوده و خرداد 98 دیپلم گرفته تا کی مهلت یکساله داره ؟!!؟ یکی میگه شهریور یکی خرداد ، عاشق سایت سخا ام که تاریخ تولد 99 رو زده !!!

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن