خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چند نکته درباره کنکور ۹۸

دوستان عزیز موقعی نتایج کنکور اعلام شد همه اومدن تو انجمن که کنکور سخت شده درصدا بالا رفتن دانش آموزا قوی شدن و....باید روزی فلان ساعت درس خوند چندین منبع کار کردو....
      من خودم سال ۹۲ کنکور دادم ولی دوباره می خوام کنکور بدم سوالات ۹۸ رو دیدم واقعا آسون بودن دلیل درصد بالا همه همین بود من ریاضی رو اون سال ۳۰ درصد زدم ولی واقعا با معلومات اون زمانم کنکور ۹۸ بالا ۸۰ میزدم .سوالا زمان ما خیلی خیلی سخت تر بودن ولی سوالای الان ریاضی وفیزیک وشیمی وزیست و....خصوصا محاسباتیا شبیه به تمرینات کتاب بودن یعنی واقعا کسی تمرینات کتاب رو خوب بلد بود ریاضی وفیزیک رو بالا ۵۰ بود
      از اون طرف عمومی ها مثل هر سال بود دیدید تو عمومی ها درصدا مثل سال های قبل بود
      خدا کنه سنجش امسال سوالا رو مثل ۹۸ نده

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط david80 نمایش پست ها
      دوستان عزیز موقعی نتایج کنکور اعلام شد همه اومدن تو انجمن که کنکور سخت شده درصدا بالا رفتن دانش آموزا قوی شدن و....باید روزی فلان ساعت درس خوند چندین منبع کار کردو....
      من خودم سال ۹۲ کنکور دادم ولی دوباره می خوام کنکور بدم سوالات ۹۸ رو دیدم واقعا آسون بودن دلیل درصد بالا همه همین بود من ریاضی رو اون سال ۳۰ درصد زدم ولی واقعا با معلومات اون زمانم کنکور ۹۸ بالا ۸۰ میزدم .سوالا زمان ما خیلی خیلی سخت تر بودن ولی سوالای الان ریاضی وفیزیک وشیمی وزیست و....خصوصا محاسباتیا شبیه به تمرینات کتاب بودن یعنی واقعا کسی تمرینات کتاب رو خوب بلد بود ریاضی وفیزیک رو بالا ۵۰ بود
      از اون طرف عمومی ها مثل هر سال بود دیدید تو عمومی ها درصدا مثل سال های قبل بود
      خدا کنه سنجش امسال سوالا رو مثل ۹۸ نده
      سلام. شما اولین نفری هستید که همچین چیزی میگید همه میگن کنکور قدیم آسون تر بود

منطقی هم هست چه معنی میده اول آسون یهو سخت بعد یهو آسون بشه؟
      معمولا هرسال سخت و سخت تر میشه البته لازم به ذکره که نوساناتی هم داشته و داره ولی خب دید کلی بگیریم هرسال میره رو به سخت

کنکور 98 واقعا ته نامردی بود ما ن.قدیمی ها باتوجه به بودجه بندی آمادگی گرفته بودیم ولی حسابی حالمونو گرفتن و بودجه بندی رو توجه نکردن

امسال ینی 99 قطعا همچین مشکلی پیش نمیاد چون مشکل از اونجایی شد که ن.جدید اضافه شد و 98 اولین کنکورشون بود و دست و بال طراح بسته بود ولی به احتمال قوی سال بعد پوست اونا هم کندس
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن