خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 85
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

هدف_ علاقه یاچیزهای دیگر

سلام
      عنوان تاپیک چه شاعرانه شد

دوستان حقیقتن کلافه شدم .دارم دیوانه میشم

شماها به رشته خاصی علاقه دارین و راجع بهش تحقیق کردین ؟

چجوری فهمیدین علاقتون و هدفتون چیه ؟

اول هدف داشتین یا نه دنبال یه پارامترهای دیگه ای رفتین بعد هدفتونو مشخص کردین

شده به خاطر علاقتون برید رشته ای که حرف و حدیث راجع بهش زیاد باشه و بیکار داشته باشه ولی موفق بشین؟

توصیه فایل کانال هرچی دارین بفرستین و بگین

ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مرسی مشارکت

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      UP

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همین رشته ای که براش کنکور دادم رو‌ قبلا هیچ‌ حسی بهش نداشتم ولی به خاطر اتفاقاتی حالا خیلی دوسش دالم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Vicious نمایش پست ها
      همین رشته ای که براش کنکور دادم رو‌ قبلا هیچ‌ حسی بهش نداشتم ولی به خاطر اتفاقاتی حالا خیلی دوسش دالم
      توضیح بیشتر

چه اتفاقاتی؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WallE06 نمایش پست ها
      توضیح بیشتر

چه اتفاقاتی؟
      حدود ۵ ۶ سال پیش کلاس Free Discussion زبان میرفتم که یکی از دوستانم به من گفت یکی از رفیق هاش میخواد ژاپنی بخونه و کاملا هم داره مسلط میشه و من با خودم گفتم چه کار عبث و بیهوده ای ، خوب که چی بشه ...
      من چند روز بعد خواب دیدم تو یک چهارراه بزرگ تو یک کشور اسیایی ام ولی نفهمیدم دقیقا کدوم کشوره ....
      خلاصه اینکه من بی توجهی کردم و چند سال گذشت از این ماجرا که سال گذشته به صورت اتفاقی همون خیابون ( همون چهار راه رو ) تو یکی از تبلیغات اینترنتی دیدم و همون جا دوزاریم جا افتاد که اینجا چهار راه شیبویا توکیو بوده که من تو خواب دیدم و از همون جا شروع کردم به دیدن فیلم و سریال ژاپنی و هرروز علاقم بیشتر میشد تا حدی که گفتم باید کنکور بدم و این رشته رو بخونم
      ویرایش توسط Vicious : 22 مرداد 1398 در ساعت 22:57

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      حدود ۵ ۶ سال پیش کلاس Free Discussion زبان میرفتم که یکی از دوستانم به من گفت یکی از رفیق هاش میخواد ژاپنی بخونه و کاملا هم داره مسلط میشه و من با خودم گفتم چه کار عبث و بیهوده ای ، خوب که چی بشه ...
      من چند روز بعد خواب دیدم تو یک چهارراه بزرگ تو یک کشور اسیایی ام ولی نفهمیدم دقیقا کدوم کشوره ....
      خلاصه اینکه من بی توجهی کردم و چند سال گذشت از این ماجرا که سال گذشته به صورت اتفاقی همون خیابون ( همون چهار راه رو ) به صورت اتفاقی تو یکی از تبلیغات اینترنتی دیدم و همون جا دوزاریم جا افتاد که اینجا چهار راه شیبویا توکیو بوده که من تو خواب دیدم و از همون جا شروع کردم به دیدن فیلم و سریال ژاپنی و هرروز علاقم بیشتر میشد تا حدی که گفتم باید کنکور بدم و این رشته رو بخونم

اوووووووووووووف سرگذشتت خوراک یدونه سریال خفنه

موفق باشی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خلاصه اینکه من بی توجهی کردم و چند سال گذشت از این ماجرا که سال گذشته به صورت اتفاقی همون خیابون ( همون چهار راه رو ) تو یکی از تبلیغات اینترنتی دیدم و همون جا دوزاریم جا افتاد که اینجا چهار راه شیبویا توکیو بوده که من تو خواب دیدم و از همون جا شروع کردم به دیدن فیلم و سریال ژاپنی و هرروز علاقم بیشتر میشد تا حدی که گفتم باید کنکور بدم و این رشته رو بخونم
      سریال جاپنی قشنگ چندتاپیشنهاد بده

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WallE06 نمایش پست ها
      سریال جاپنی قشنگ چندتاپیشنهاد بده
      https://en.m.wikipedia.org/wiki/Misc..._Love_in_Tokyo

http://asianwiki.com/Strobe_Edge

این دوتارو فعلا ببین اگه دوس داشتی

10. Top | #10
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم اول به رشته ام علاقه نداشتم.
      ولی تهش دیدم من برای همین رشته ساخته شدم.
      این شد که بهش علاقمند شدم.

به نظرم توی رشته ریاضی (حداقل) موقع انتخاب رشته شناخت درستی از رشته ها ندارید. هر چقدر هم تحقیق کنید بازم این شناخت خیلی کامل نیست. بعد از 1 سال میتونید بفهمید که واقعا رشته ای که انتخاب کردید به دردتون میخوره یا نه.
      البته هرچقدر بیشتر در مورد رشته ها تحقیق کنید مفید تره. درصد خطا تون موقع انتخاب رشته کمتر میشه ولی خب به صفر نمیرسه.

به نظرم اون چیزی که از علاقه مهم تره ، استعداد و توانایی هست که دارید. باید ببینین توی چه چیزی استعداد دارید و میتونید توی اون شکوفا بشید.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من بخاطر جوگیری و حرف خانواده مثل اکثر کنکوریای تجربی میگفتم پزشکی یا حداقل پرستاری. ولی یه بار رفتم تو فضای بیمارستان حالم بد شد. نشستم خوب فکر کردم دیدم اصلا علاقه ی من اینج چیزا نیست کلی تحقیق کردم حتی رفتم سرچ کردم دانشجوی هر رشته چه کتابایی باید بخونه و... تا موفق شدم رشته ی مورد علاقمو پیدا کنم. از مهندسی پلیمر خوشم میاد و سال بعد میخوام کنکور ریاضی بدم.حرف هیچکس هم برام مهم نیست
      چون تا اخر عمر قراره با رشتم زندگی کنم حداقل اون چیزی رو انتخاب کنم که دوست دارم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alir3zaa نمایش پست ها
      منم اول به رشته ام علاقه نداشتم.
      ولی تهش دیدم من برای همین رشته ساخته شدم.
      این شد که بهش علاقمند شدم.

به نظرم توی رشته ریاضی (حداقل) موقع انتخاب رشته شناخت درستی از رشته ها ندارید. هر چقدر هم تحقیق کنید بازم این شناخت خیلی کامل نیست. بعد از 1 سال میتونید بفهمید که واقعا رشته ای که انتخاب کردید به دردتون میخوره یا نه.
      البته هرچقدر بیشتر در مورد رشته ها تحقیق کنید مفید تره. درصد خطا تون موقع انتخاب رشته کمتر میشه ولی خب به صفر نمیرسه.

به نظرم اون چیزی که از علاقه مهم تره ، استعداد و توانایی هست که دارید. باید ببینین توی چه چیزی استعداد دارید و میتونید توی اون شکوفا بشید.
      سپاس

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واسه اینکه بفهمی چی دوست داری یه چیزی تو مایه های این سوالارو ازخودت بپرس، دوست داری تو بیمارستان کار کنی؟دوست داری تو ازمایشگاه کار کنی؟ تدریس کنی؟ از فضای دادگاه خوشت میاد؟از خوندن تاریخ و جامعه شناسی خوشت میاد؟ از کار با کامپیوتر لذت میبری؟ از نقشه کشی؟از کار با اشعه برای درمان بیمار خوشت میاد؟ یا دوست داری علوم پایه بخونی؟؟ خلاصه یکم فکر کنی متوجه میشی به چه چیزی علاقه داری و با روحیت سازگاره

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryamjz نمایش پست ها
      من بخاطر جوگیری و حرف خانواده مثل اکثر کنکوریای تجربی میگفتم پزشکی یا حداقل پرستاری. ولی یه بار رفتم تو فضای بیمارستان حالم بد شد. نشستم خوب فکر کردم دیدم اصلا علاقه ی من اینج چیزا نیست کلی تحقیق کردم حتی رفتم سرچ کردم دانشجوی هر رشته چه کتابایی باید بخونه و... تا موفق شدم رشته ی مورد علاقمو پیدا کنم. از مهندسی پلیمر خوشم میاد و سال بعد میخوام کنکور ریاضی بدم.حرف هیچکس هم برام مهم نیست
      چون تا اخر عمر قراره با رشتم زندگی کنم حداقل اون چیزی رو انتخاب کنم که دوست دارم
      تبریک میگم ...ایشالا سال بعد خبر قبولیتون

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryamjz نمایش پست ها
      واسه اینکه بفهمی چی دوست داری یه چیزی تو مایه های این سوالارو ازخودت بپرس، دوست داری تو بیمارستان کار کنی؟دوست داری تو ازمایشگاه کار کنی؟ تدریس کنی؟ از فضای دادگاه خوشت میاد؟از خوندن تاریخ و جامعه شناسی خوشت میاد؟ از کار با کامپیوتر لذت میبری؟ از نقشه کشی؟از کار با اشعه برای درمان بیمار خوشت میاد؟ یا دوست داری علوم پایه بخونی؟؟ خلاصه یکم فکر کنی متوجه میشی به چه چیزی علاقه داری و با روحیت سازگاره
      هیچکدوم نبود تقریبا

هنر

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن