خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 85 از 85
    1. Top | #76
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Akhm نمایش پست ها
      در شرایط فعلی علاقه فقط توهم هست.
      رشته هایی که آینده ندارن تلف کردن عمرن.
      اگه رشته های آینده دار قبول نشدید بی خیال درس بشید.
      برای فهمیدن یک رشته به وضع فارغ التحصیل های رشته نگاه کنید نه دانشجوها.
      یه چندتا آگهی توی روزنامه یا نت پیدا کنید زنگ بزنید بگید مدرک فلان دارم دنبال کار میگردم. حساب کار دستتون میاد.
      اونایی که میگن من علاقه دارم مثل کودکی می مانند که به بازی کردن با مواد منفجره علاقه داره. نتیجه این علاقه جز نابودی چیزی نیست.
      هدف غایی همه پول نیست،یه آدم برای خوشبختی فقط به پول نیاز نداره،البته منظورم اون تفکر کلیشه ای که پولدارا آرامش ندارن و اینجور چیزا نیست.
      اتفاقا معتقدم یه آدم پولدار احتمالا آدم بهتر و باهوش تری نسبت به یه آدم فقیر هست و برای جامعه مفیدتره.
      ولی پول صرفا تو چند تا رشته نیست،من آدم مولتی میلیاردر میشناسم که لیسانس ریاضیات و کاربردها داره،یکی از اقوام من مهندسی معدن خونده و پولش از پارو بالا میره.
      این که برای هر کاری هدف اصلیت پول باشه الزاما پولدار نمیشی،برو دنبال علاقه ت،توی هر کاری میکنی بهترین شو،پول هم احتمالا میاد...
      یادمه یکی بهم گفت تجربه بهم ثابت کرده پول مثل سایه میمونه،بری دنبالش ازت فرار میکنه،ولی راه خودتو بری میاد دنبالت...
      Physics is like s•e•x: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it.
      ☆Richard P. Feynman☆

2. Top | #77
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.D نمایش پست ها
      Intp
      ذوق و استعداد زیادی دارند،مخترعین خوبی هستند.....
      و به کار های هنری گرایش زیادی دارند....
      در کارهای هنری بیشتر موفق می شوند....
      مخترع زیاد خوبی نمیشن،بخاطر عدم توجه زیاد به واقعیات و کاربرد و دنیای بیرون،ولی دانشمند های خوبی میشن،مثل داداشمون آلبرت اینشتین.
      Physics is like s•e•x: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it.
      ☆Richard P. Feynman☆

3. Top | #78
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tear_goddess نمایش پست ها
      من isfj بودم
      جالب بود تاحالا انقد رو خودم شناخت نداشتم
      درسته،mbti بر پایه ی نظریات روانشناس بزرگ کارل گوستاو یونگ هست و مثل این خرافات کوچه بازاری مقل فال ماه تولد و اینجور چیزا نیست.
      از بین ۱۰۰ شرکت ثروتمند دنیا(۱۰۰ fortune)،برای استخدام ۸۹ شرکتشون این آزمون رو میگیرن
      ☆Richard P. Feynman☆

4. Top | #79
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BATMAN نمایش پست ها
      درسته،mbti بر پایه ی نظریات روانشناس بزرگ کارل گوستاو یونگ هست و مثل این خرافات کوچه بازاری مقل فال ماه تولد و اینجور چیزا نیست.
      از بین ۱۰۰ شرکت ثروتمند دنیا(۱۰۰ fortune)،برای استخدام ۸۹ شرکتشون این آزمون رو میگیرن
      چقد جالب واقعا !!!
      پس روانشناس چقد خبره بوده ک با چند تا سوال ساده . همه چیزو متوجه میشده !!!
      واسه من اون قسمتش که گفتع بود با آدم های کم ادعا معاشرت میکنم رو ب شدت قبول دارم
      اصن نمیتونم کسی ک داره ادعا میکنه رو تحمل کنم -_-
      ممنون از همه دوستان که منو با تیپ شخصیتیم آشنا کردن
      Great men are not born great but they grow great

5. Top | #80
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tear_goddess نمایش پست ها
      چقد جالب واقعا !!!
      پس روانشناس چقد خبره بوده ک با چند تا سوال ساده . همه چیزو متوجه میشده !!!
      واسه من اون قسمتش که گفتع بود با آدم های کم ادعا معاشرت میکنم رو ب شدت قبول دارم
      اصن نمیتونم کسی ک داره ادعا میکنه رو تحمل کنم -_-
      ممنون از همه دوستان که منو با تیپ شخصیتیم آشنا کردن

خواهش میکنیم!

میشه بیست هزار تومن ...ناقابله

دقیقن منم نمیتونم ادعادارا رو تحمل کنم

6. Top | #81
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من istj

7. Top | #82
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هدف غایی همه پول نیست،یه آدم برای خوشبختی فقط به پول نیاز نداره،البته منظورم اون تفکر کلیشه ای که پولدارا آرامش ندارن و اینجور چیزا نیست.
      اتفاقا معتقدم یه آدم پولدار احتمالا آدم بهتر و باهوش تری نسبت به یه آدم فقیر هست و برای جامعه مفیدتره.
      ولی پول صرفا تو چند تا رشته نیست،من آدم مولتی میلیاردر میشناسم که لیسانس ریاضیات و کاربردها داره،یکی از اقوام من مهندسی معدن خونده و پولش از پارو بالا میره.
      این که برای هر کاری هدف اصلیت پول باشه الزاما پولدار نمیشی،برو دنبال علاقه ت،توی هر کاری میکنی بهترین شو،پول هم احتمالا میاد...
      یادمه یکی بهم گفت تجربه بهم ثابت کرده پول مثل سایه میمونه،بری دنبالش ازت فرار میکنه،ولی راه خودتو بری میاد دنبالت...
      هیچوقت بر اساس استثناء ها تصمیم نگیرید. هیچ قانونی در مورد استثنا صدق نمیکنه.
      وقتی میگن همه چیز پول نیست درست میگن.
      ولی اگر خرج زندگیت در نیاد و بخای سربار کس دیگه ای باشی. مردن بهتر از زنده ماندن است.

8. Top | #83
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عاااااالی بود
      اصلا پول واسه اینه که ادم بتونه به علایقش و چیزایی که دوست داره برسه نه اینکه از علایقش دست بکشه تا به اون پوله برسه

9. Top | #84
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Intj کمیاب ترین نیست،INFJ هست.
      ولی یکی از خفن ترین تایپ ها هست...به شدت منطقی و کارآمد و پربازده و موفق.
      ممنونم لطفامیشه درمورداین تیپ اگه بیشتراطلاع داریدتوضیح بدید.خودشناسی یجورلذت بخشه

10. Top | #85
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط happy boy نمایش پست ها

ممنونم لطفامیشه درمورداین تیپ اگه بیشتراطلاع داریدتوضیح بدید.خودشناسی یجورلذت بخشه

سلام

کارکردها : درونگرا - شمّی - فکری - داوری کننده
      عنوان : برنامه ریز
      توصیف : شایستگی + استقلال = کمال
      دسته بندی : منطق گرایان، مفهوم پردازان، دانش طلبان

صفات کلیدی

استراتژیست
      کمال گرا
      مستقل
      با انگیزه
      قاطع
      مصمم
      كنجكاو
      انتقاد پذیر
      تحلیلگر
      منظم
      ساخت یافته
      هدفمند
      نتیجه گرا
      درون نگر
      با دقت
      تمایل به داشتن حریم خصوصی
      مسؤولیت پذیر
      متکی به خود
      پوست کلفت
      ساکت
      آرام
      بی احساس
      اهل تئوری
      آینده نگر
      قوی
      استراتژیک
      انعطاف پذیر
      سازگار
      پیچیده
      اهل فکر و تصور
      اهل نظریه و تئوری
      غیر عملگرا

مشاغل مناسب

مشاغل گروه تجارت و امور مالی :
      حرفه های تجارتی و مالی به توانایی های تحلیلی بالایی احتیاج دارند که بسیاری از INTJها دارای آن هستند.

• مشاور مدیریت
      • مدیر مالی
      • تحلیلگر مالی
      • اقتصاددان
      • کارشناس بورس و سرمایه گذاری
      • برنامه ریز استراتژیک
      • خزانه دار

مشاغل گروه تکنولوژی :
      رشته های تکنیکی با روحیه منطقی INTJها سازگار است. گاه آنها می توانند با استفاده از خلاقیت خود روشها و سیستمهای بدیع و جدید بوجود آورند.

• دانشمند
      • پژوهشگر علمی
      • مدیر و کارشناس شبکه
      • متخصص امنیت اطلاعات
      • مهندس کامپیوتر
      • طراح و تحلیلگر سیستمهای نرم افزاری
      • برنامه نویس کامپیوتر
      • سرپرست بانک اطلاعاتی
      • مدیر وب سایت
      • ستاره شناس
      • آرشیتکت

مشاغل گروه آموزش :
      تحصیلات عالی به مراتب بیش از آموزشهای دبستان و دبیرستان مورد توجه INTJها قرار دارد، زیرا تدریس در دانشگاه اغلب در زمینه نظریه های پیچیده با دیدگاههای فراگیرتر است. فراهم آوردن سیستمها و برنامه های درسی و اطمینان از کاربردی بودن آنها به INTJها امکان می دهد که صلاحیت و دانش خود را افزایش دهند.

• استاد دانشگاه
      • مدیر مدرسه
      • ریاضیدان
      • متصدی کتابخانه

مشاغل گروه مراقبتهای بهداشتی و پزشکی :
      INTJها در زمینه های فنی تر مربوط به حرفه های پزشکی به موفقیتهای شایان توجه دست پیدا می کنند. در این زمینه ها INTJها می توانند با حداقل دخالت دیگران به طور مستقیم کار کنند.

• روانپزشک
      • روانشناس
      • مهندس پزشکی
      • داروساز
      • متخصص اعصاب
      • متخصص قلب و عروق
      • پژوهشگر دارویی
      • پاتولوژیست
      • میکروب شناس
      • متخصص ژنتیک
      • جراح

مشاغل گروه حرفه ای :
      INTJها به مشاغل حرفه ای که از تنوع فراوان برخوردارند، علاقه مند هستند. تمامی این رشته ها به غیر از کار مدیریت نیازمند پژوهش و برنامه ریزی مستقل است. به وجود آوردن راهکارها، سیستمها و برنامه های بلند مدت شمّی بودن INTJها را به کار می گیرد. INTJها با توجه به قابلیتهای خود می توانند به شکلی منطقی به خواسته های خود برسند. مدیر INTJ وقتی در سازمانهای کوچک کار کند، از کارش لذت می برد. او ترجیح می دهد که کارکنانش به او شباهت داشته باشند.

• وکیل
      • قاضی
      • مدیر
      • مشاور مدیریت
      • مهندس
      • مهندس مواد
      • مهندس هوا فضا
      • آرشیتکت
      • برنامه ریز استراتژیک
      • روانپزشک
      • خلبان
      • متخصص امور جنایی
      • نویسنده
      • تحلیلگر خبری
      • تحلیلگر مالی و سرمایه گذاری

مشاغل گروه خلاق :
      INTJها از کارهای خلاق و بکر لذت می برند. نویسنده ها و نقاشان از شمّ خود برای خلق آثار استفاده می کنند. مخترعین می توانند سیستمها و طرحهای جدید خلق کنند که بر کیفیت زندگی جاری می افزاید.

• نویسنده
      • سردبیر
      • روزنامه نگار
      • نقاش
      • مخترع
      • گرافیست
      • آرشیتکت

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن