خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 9 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 127
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیررضا176 نمایش پست ها
      اگه راضی بود یه خبر بده بهم
      اوکی.میگه ۵ هزار دلار سالاته هزینشه.برا دندان پزشکی میخواد بره یکسال اموزش زیست و شیمی و زبان روسی و ۶سال خوندن دندون تو دانشگاه

2. Top | #62
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_nobody1994 نمایش پست ها
      اوکی.میگه ۵ هزار دلار سالاته هزینشه.برا دندان پزشکی میخواد بره یکسال اموزش زیست و شیمی و زبان روسی و ۶سال خوندن دندون تو دانشگاه

چقدر گرون

3. Top | #63
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من یک هفتس ایمیل میزنم برای رجیستر شدن هیچکدوم از دانشگاه های لهستان جواب ندادن!
      خدا داند چقدر داغونن یه جواب میل نمیدن

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      من یک هفتس ایمیل میزنم برای رجیستر شدن هیچکدوم از دانشگاه های لهستان جواب ندادن!
      خدا داند چقدر داغونن یه جواب میل نمیدن
      امیر داداچ برو سنگاپور فوق العادس

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خواهشا رقم نجومی نگید.خودم تا حدودی میدونم که 10 هزار دلار هزینه روسیه میشه ....
      کی بت گفته ۱۰هزار دلار عزیزم دختر داییم روسیه خونده و داره میخونه با این قیمت دلار تا الان ۹۵۰ میلیون هزینه کرده و هنوز یه ترم دیگه داره تو اگه بخوای حتی تو یه دانشگاه آشغالی درس بخونی و هر روز با حداقل شرایط اونجا زندگی کنی و یه تفریح خیلی کم هم نکنی ۹۰ هزار دلار هزینه کل تحصیلت میشه تازه ورود به دانشگاه های داخل کشور از خارج ممنوع شده و باید تا آخرین ترم تو همون دانشگاه بخونی و تازه معلوم نیست که قیمت دلار همین قدر بمونه فقط کسایی میتونن برن که مثل دختر دایی من بچه پولدار باشن که ۱میلیارد حداقل تو دستشون باشه لطفا از جاهایی تحقیق کن که منبع موثق باشن و اطلاعات غلط ندن بت من خودم ۳ ماه تموم تحقیق کردم با چهار تا آژتنس مهاجرتی صحبت کردم راستی هزینه آژانس مهاجرتی هم یه چیزی بین ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومنه و باید برای سربازی هم وثیقه ای حداقل ۵۰ میلیونی بزاری به هر حال امیدوارم موفق باشی
      اعتقاد به خدایی دارم که زیباییش ورای زیبا ترین هاست
      ویرایش توسط ali13791379 : 30 مرداد 1398 در ساعت 15:10

6. Top | #66
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali13791379 نمایش پست ها
      کی بت گفته ۱۰هزار دلار عزیزم دختر داییم روسیه خونده و داره میخونه با این قیمت دلار تا الان ۹۵۰ میلیون هزینه کرده و هنوز یه ترم دیگه داره تو اگه بخوای حتی تو یه دانشگاه آشغالی درس بخونی و هر روز با حداقل شرایط اونجا زندگی کنی و یه تفریح خیلی کم هم نکنی ۹۰ هزار دلار هزینه کل تحصیلت میشه تازه ورود به دانشگاه های داخل کشور از خارج ممنوع شده و باید تا آخرین ترم تو همون دانشگاه بخونی و تازه معلوم نیست که قیمت دلار همین قدر بمونه فقط کسایی میتونن برن که مثل دختر دایی من بچه پولدار باشن که ۱میلیارد حداقل تو دستشون باشه لطفا از جاهایی تحقیق کن که منبع موثق باشن و اطلاعات غلط ندن بت من خودم ۳ ماه تموم تحقیق کردم با چهار تا آژتنس مهاجرتی صحبت کردم راستی هزینه آژانس مهاجرتی هم یه چیزی بین ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومنه و باید برای سربازی هم وثیقه ای حداقل ۵۰ میلیونی بزاری به هر حال امیدوارم موفق باشی
      من فکر کردم با سالی 100 تومن میشه تحصیل کرد
      میگم زیاد نگفتی؟
      من چون خودم با ترکیه زیاد سر و کار دارم دیگه بهترین دانشگاش سالی 3 هزار دلاره (کوچ و حاجت تپه)
      حالا روسیه و لهستان مگه چی دارن؟ که انقد گرونه؟

7. Top | #67
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ایمیل از دانشکاه سچینوا و مسکو گرفتم...گفتن که سالی 10 هزار دلار.

8. Top | #68
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دقیقا همینطوره منم عرض کردم اما توجه نکردن دوستان
      مشاور

9. Top | #69
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [quote=امیررضا176;1527631]ایمیل از دانشکاه سچینوا و مسکو گرفتم...گفتن که سالی 10 هزار
      بعله درسته ولی این فقط هزینه دانشگاه هست هزینه خورد و خوراک چی وثیقه سربازی هزینه آژانس مهاجرت چی دوره پادفک و زبان روسی چی اینا رو مد نظر گرفتین شما؟؟؟؟ شما باید ۷ سال اونجا باشید و اجازه ورود به داخل رو ندارید
      ویرایش توسط ali13791379 : 30 مرداد 1398 در ساعت 15:32

10. Top | #70
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من فکر کردم با سالی 100 تومن میشه تحصیل کرد
      میگم زیاد نگفتی؟
      من چون خودم با ترکیه زیاد سر و کار دارم دیگه بهترین دانشگاش سالی 3 هزار دلاره (کوچ و حاجت تپه)
      حالا روسیه و لهستان مگه چی دارن؟ که انقد گرونه؟
      ترکیه هم خوبه ولی اطلاعات چندانی ندارم

11. Top | #71
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=ali13791379;1527642]
      ایمیل از دانشکاه سچینوا و مسکو گرفتم...گفتن که سالی 10 هزار
      بعله درسته ولی این فقط هزینه دانشگاه هست هزینه خورد و خوراک چی وثیقه سربازی هزینه آژانس مهاجرت چی دوره پادفک و زبان روسی چی اینا رو مد نظر گرفتین شما؟؟؟؟ شما باید ۷ سال اونجا باشید و اجازه ورود به داخل رو ندارید
      من معاف دائم هستم...
      پادفک هزار دلاره.
      نمیشه بعد هر ترم بیای ایران؟
      اونجا تو سیبری بمونی چکار کنی

12. Top | #72
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [quote=امیررضا176;1527648]

من معاف دائم هستم...
      پادفک هزار دلاره.
      نمیشه بعد هر ترم بیای ایران؟
      اونجا تو سیبری بمونی چکار کنی
      همین دختر داییم ترس برش داشته میگه اگه دلار گرون تر بشه واقعا نمیتونیم هزینشو بدیم و نابود میشم

13. Top | #73
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=ali13791379;1527650]

همین دختر داییم ترس برش داشته میگه اگه دلار گرون تر بشه واقعا نمیتونیم هزینشو بدیم و نابود میشم

باید بره شکار خرس تو سیبری

14. Top | #74
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      این امتحانی که بعد از پادفک میگیرن فقط از اون یکسال کالج هست یا یه چیزی مثل کنکوره؟ من از نظر مالی هیچ محدودیتی ندارم فقط دنبال جایی هستم مدرکش تایید ایران باشه و آزمون ورودی نداشته باشه یا حداقل آزمونش مثل کنکور از ۴ سال دبیرستان نباشه.
      To the hope of it all..

15. Top | #75
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      این امتحانی که بعد از پادفک میگیرن فقط از اون یکسال کالج هست یا یه چیزی مثل کنکوره؟ من از نظر مالی هیچ محدودیتی ندارم فقط دنبال جایی هستم مدرکش تایید ایران باشه و آزمون ورودی نداشته باشه یا حداقل آزمونش مثل کنکور از ۴ سال دبیرستان نباشه.
      نه فقط از اون یکسال کالج .... سوالات پادفک مسکو و سنتپترزبورگ سختره چون بیشتره تعداد شرکت کنندش.... نه 1000 نفر...نهایتا 200 اینطورا..که 150 تاش قبول میشن...
      میتونی یک میلیارد هزینه کنی چرا نمیری لهستان؟

صفحه 5 از 9 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن