خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amiramir72 نمایش پست ها
      در سهمیه بسیج اگر 90 درصد رتبه اخرین نفر رو داشته باشی قبول مشدی.کلا امسال داتشگاه ازاد 2400 نفر پرستاری میگیره در حالی که پارسال حدود ده هزار نفر
      خداییش الکی حرف نزنید .

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط msperouz نمایش پست ها
      خب الان این به نفع چه منطقه ای شده ؟
      من شنیدم چون دیگه بر اساس رتبه کشوری نیست به ضرر منطقه 3 و 2 میشه چرا؟
      گزینش بر اساس سهمیه یعنی اینکه هر سهمیه با همون سهمیه مقایسه میشه مثلا اونایی که ناحیه 3 هستن با ناحیه 3 ای ها مقایسه میشن و بر اساس تعداد شرکت کننده ها در هر ناحیه یک سهمیه در نظر میگیرن مثلا تعداد شرکت کننده های ناحیه 3 40 درصد مجموع شرکت کننده ها بوده پس 40 درصد از یک رشته خاص به ناحیه 3 ای ها تعلق میگیره . حالا شما فکر میکنید ناحیه 3 ای ها که در مناطق محروم و از نظر آموزشی ضعیف تر هستن با خودشون مقایسه بشن بهتره یا با سایر مناطق ؟ آسونه

3. Top | #18
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خب الان این به نفع چه منطقه ای شده ؟
      من شنیدم چون دیگه بر اساس رتبه کشوری نیست به ضرر منطقه 3 و 2 میشه چرا؟
      صد در صد به نفع منطقه 3 مثل سراسری میشه چون میان به نسبت جمعیت ظرفیتا تقسیم میکنن که تو این اوضاع واقعا ناعادلانه و مسخره هست شاید برای سال ها پیش که همه چی تو شهرای بزرگ بود خوب بود ولی الان دیگه امکانات اموزشی و اینترنت تقریبا همه جا هست حتی خیلی از منطقه 3 ها وضعشون ممکنه از منطقه یکی ها هم بهتر باشه چرا اونی که وضعشون بده ولی مثلا تو تهرانه باید تو منطقه 1 سنجیدن بشه با صدها مدرسه خاص و ... رقابت کنه ؟ کل سهمیه های کنکور ناعادلانه شده و باید بر اساس رتبه کشوری بسنجن که به ازاد هم گند زدن یادمه همین خدایی چند وقت پیش گفت تا حالا درخواستی از داوطلبا برای تجدید نظر تو سهمیه بندی مناطق نداشتیم واسه همین اونا هم میذارن رو رضایت همه از سهمیه بندی و این وسط منطقه یک و دو ضررش میبینن

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کی این حرفو زده ؟ امسال بجز ساوه که پرستاری نمیگیره باقی دانشگاه ها همه از دم مثل سالای گذشته میگیرن شما چجوری متوجه شدی که سالای گذشته 10 هزار تا میگرفته امسال 2400 تا؟
      ممنون میشم اگر منبع حرفتون رو بگید
      شما یه زحمت بکش ببین پارسال چند نفر پذیرش پرستاری ازاد شدن.من نتونستم پیدا کنم.ولی کمتر از 10 هزار تا غیر ممکنه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن