خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza13 نمایش پست ها
      من نمیدونم چرا امسال انقدر چرت اخه با این درصد ها 5000؟
      منطقه چندی 2؟
      ترارت به سه رشته توی ارتش بقیه الله و اینا میخوره اگر هیکلت مناسبه قبول میشی اگر سهمیه داشتی که صد درصدی تقریبا

ولی مگه قراره برا سال دیگه چیکار کنی که میخوای بمونی؟ اینو برا خودت مشخص کن
      چون همینو نصف کنی هم لب مرزیه با 2000 هم لب مرزه یعنی روزانه اونم خیلی جای عجیب، بگیر نگیر داره

ولی زمینشو داری تو زیست شیمی بکشی بالا رتبه کلا وا میره، فیزیک 60 به کار نمیاد ضریبش دو هست همین جای شیمی فیزیک درصد هاش عوض میشد خیلی میکشید پایین

توصیه من:
      میخوای بمونی باید کاری کنی
      زیست 80% به بالا
      شیمی 70 به بالا الی 80
      ریاضی حداقل 40
      فیزیک همین 50 اینا
      عمومی همینو حفظ کنی مخصوصا دینی و ادبیات رو ادبیات تا 80 ببری عالیه

و بستگی به سال بعد و رقیب هاتم داره

ولی اگر نیاری بازم همون پرستاری نصیبت میشا

رو زیست و شیمی خوب فکر ببین میتونی سوراخش کنی به نظرم میتونی ولی مهم تو و شرایط خودته
      منطقه ۲ ام

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بیین خوندی و امسال اینو آوردی؟سال پیش یک دوستی حرف قشنگی بمن زد!گفت فکرمیکنی چقد میتونی رتبه تو بهتر کنی؟بعد رقابت توی5 هزارتای اول خیلی سخته.تو سخت تر میتونی بین 5 هزارتای اول رتبه تو بهتر کنی تا توی 10 هزارتای اول..سال پیش تمام نه؛ولی دیگه متوسط رو به بالا تلاشمو کردم!همه میگفتن مطمعن باش رتبه ت فلان میشه و..ولی ازمن بشنو چیزیزکه یاد گرفتم هیچچچچچ اطمینانی وجود نداره که ازین بهتر بشی!من از سال پیشم بدتر شدم!بااینکه درکم ازمساعل بیشتربود،همه چیز واسم جا افتاده بود؛ولی یکسری کمکاری و..و بدتر شدم!پس فک نکن بمونی قطعا بهترمیشی،اگه فک میکنی این سالرو واقعا استفاده میکنی اشتباهاتو اصلاح میکنی بمون.دیگه بحاشیه فک نکن که سال بعد اینطوریه و..تو باید جوری بخونی که جای هیچ بهونه ای واسه خودت نذاری!اگه فک میکنی خودت نبودی امسال بمون

3. Top | #33
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دارو های غیر دولتی احتمالش هستا
      پزشکی پردیس و مازاد احتمالش ب صفر میل میکنه
      اگه حال نداری بمونی پشت دارو ی پردیس بزن احتمال قبولیت خیلی بالاس
      در کل بری دانشگاه بهتره از پشت موندنه
      اگ قراره بازم پشت بمونی خوب دو دو تا چهارتا کن ببین قراره چقد پیشرفت کنی
      من ی سال موندم زبان 20 درصدمو کردم 30 درصد . اگ قراره عین من باشی نمونی بهتره
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nani87 نمایش پست ها
      بیین خوندی و امسال اینو آوردی؟سال پیش یک دوستی حرف قشنگی بمن زد!گفت فکرمیکنی چقد میتونی رتبه تو بهتر کنی؟بعد رقابت توی5 هزارتای اول خیلی سخته.تو سخت تر میتونی بین 5 هزارتای اول رتبه تو بهتر کنی تا توی 10 هزارتای اول..سال پیش تمام نه؛ولی دیگه متوسط رو به بالا تلاشمو کردم!همه میگفتن مطمعن باش رتبه ت فلان میشه و..ولی ازمن بشنو چیزیزکه یاد گرفتم هیچچچچچ اطمینانی وجود نداره که ازین بهتر بشی!من از سال پیشم بدتر شدم!بااینکه درکم ازمساعل بیشتربود،همه چیز واسم جا افتاده بود؛ولی یکسری کمکاری و..و بدتر شدم!پس فک نکن بمونی قطعا بهترمیشی،اگه فک میکنی این سالرو واقعا استفاده میکنی اشتباهاتو اصلاح میکنی بمون.دیگه بحاشیه فک نکن که سال بعد اینطوریه و..تو باید جوری بخونی که جای هیچ بهونه ای واسه خودت نذاری!اگه فک میکنی خودت نبودی امسال بمون
      خودم بودم و خوندم ولی میشد انصافا چند سوالو جابجا وارد نکنم و درصدامو هم کمی بیشتر بزنم بخصوص برای ریاضی و شیمی حالا نظرتو بگو .
      ویرایش توسط Erfan_brian : 22 مرداد 1398 در ساعت 22:53

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      up

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین دلت چی میگه؟ خدایی همه ی تلاشتو کردی؟ اگه تمام توانتو گذاشتی انتخاب رشته کن و برو ولی اگه فکر میکنی میتونی بیشتر بخونی مثلا قبلا 6-7 ساعت میخوندی امسال با خودت عهد ببندی 9-10 ساعت مفید بخونی و خلاصه اگه کم کاری داشتی جبران کنی و فکر میکنی خسته نمیشی بمون. فقط دقت کن هرسال رقابت سخت تر میشه سال دیگه یکی با این درصدها میشه 7-8 هزار. اگه میخوای بری هم تغذیه و فیزیوتراپی و بینایی سنجی خوبن میتونی مطب بزنی.البته بینایی سنجی شانست کمه.

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن