خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

مکانیک یا برق؟

سلام دوستان . من بین این دوتا رشته گیر کردم ، دقیقا هم نمیدونم علاقم به کدوم طرفه . اگر ممکنه یه مقایسه ای انجام بدید که من بتونم اونی که برای من مناسبتره رو انتخاب کنم . تیپ شخصیتیم هم istj هستش . به کامپیوتر و برنامه نویسی هم علاقه زیادی دارم بنابراین دوست دارم رشته ای انتخاب کنم که ارتباطش با کامپیوتر بیشتر باشه(برق این شرایطو داره ،درسته؟).

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام هر دو رشته های قوی گروه مهندسی هست از نظر سختی شاید مقداری برق سنگین تر باشد و محاسبات ریاضیاتی بیشتری دارد . انتخاب هر کدام خوب است تنها به شرط عالی بودن در آن اما اگر با برنامه نویسی آشنایی کاملی دارید و علاقمند هستید مهندسی کامپیوتر هم گزینه مناسبی هست .

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamamdf14 نمایش پست ها
      سلام دوستان . من بین این دوتا رشته گیر کردم ، دقیقا هم نمیدونم علاقم به کدوم طرفه . اگر ممکنه یه مقایسه ای انجام بدید که من بتونم اونی که برای من مناسبتره رو انتخاب کنم . تیپ شخصیتیم هم istj هستش . به کامپیوتر و برنامه نویسی هم علاقه زیادی دارم بنابراین دوست دارم رشته ای انتخاب کنم که ارتباطش با کامپیوتر بیشتر باشه(برق این شرایطو داره ،درسته؟).
      واحدهای برق با کامپیوتر اشتراک بیشتری داره تا مکانیک
      مقایسه نمیتونم بگم برات چون برداشت هر فرد متفاوته میتونی خودت سرچ بکنی و مقایسه کنی
      LEFT
      4/19/2021

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم برق میخونم با این چیزی که شما میگی برق برو مکانیک بیشتر نقشه کشی و گشتاور و نیرو و... هست اما برق بیشتر برنامه نویسی و مدار و... هست.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      up

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamamdf14 نمایش پست ها
      بعد میدونی که رشته کامپیوتر هم داریم!
      برید کامپیوتر بعد اختیاری ها رو سخت افزار بردارید.
      اگه نمیتونید برق بهتره تا مکانیک...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

7. Top | #7
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

بعد میدونی که رشته کامپیوتر هم داریم!
      برید کامپیوتر بعد اختیاری ها رو سخت افزار بردارید.
      اگه نمیتونید برق بهتره تا مکانیک...
      مهندسی کامپیوتر دانشگاه های مورد نظرم رو نمیتونم بیارم(الویت اول انتخاب میکنم ولی احتمالش کمه) . بنابراین تمرکزم روی برق و مکانیکه . در کل ممنون
      ویرایش توسط mohamamdf14 : 23 مرداد 1398 در ساعت 01:31

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هر دو رشته حقیقتش خیلی جذاب و کاربردی هستن،istp فک کنم مکانیک مناسب ترین شغل براش باشه برای istj نمیدونم...به نظر من علایقه اینجا فاکتور تعیین کننده هست،هر و آینده کاری خوبی دارن و وضعیت اپلای برق فکر کنم یه کوچولو بهتر باشه.
      Physics is like s•e•x: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it.
      ☆Richard P. Feynman☆

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن