خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.D نمایش پست ها
      برای ما پیشرفته شده،بدون پرسیدن از خود من،حتی بدون گفتن شماره پرونده و کد داوطلبی،همه توی شهر می دونستن من چند شدم.....
      ازشون پرسیدم از کجا می دونید گفتند کانون گفته...
      امان از دست های پشت پرده....امان.....
      جالبه که منم هیچ اطلاعاتی ندادم . دیروز رفتم کانون دیدم عکس پروفایلمو عوض کردن عکسی که واسه سنجش فرستاده بودمو گذاشتن

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بله میفهمن نمیدونم از کجا

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هادی1 نمایش پست ها
      بله میفهمن نمیدونم از کجا
      :/ناامیدم کردین...ممکنه از طریق سنجش باشه:///

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برا من
      مدرسه که هیچی نخواست رتبه پرسیدن دادم باور کردن اعتماد دارن
      کانون هم زنگ زدن کد داوطلبی خواستن

5. Top | #20
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اره میفهمن تازه من یع دایی دارم که قبل ازاینکه خودم رتبه موبفهمم اون میفهمه!!! کارش برنامه نویسیه . باید خدمتتون عارض بشم که توکنکور96 حتی بعضی ازکدرشته هامودستکاری کرد وحذف کردکه من قبول نشم(البته من مطمئنم که قبول نمیشدم )ولی خب آدم جلب زیاده ! واقعا یه چنین فامیل هایی داریم ما!!!!!! حالا اونموقع نفهمیدم بعدابه یه طریق هایی پی بردم کاراون ازخدابی خبربوده! کلا توکارهک وبرنامه نویسی واینجورحرفاس
      پارسالم دوست خواهرم بدون اینکه شماره داوطلبیشوداشته باشن ازقلمچی بهش زنگ زدن ورتبه شوتبریک گفتن!! حالاقلمچی به درک اما من ازدست فامیل آسایش ندارم
      خدایا هوای دلم راداشته باش ❤❤❤❤❤

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      اره میفهمن تازه من یع دایی دارم که قبل ازاینکه خودم رتبه موبفهمم اون میفهمه!!! کارش برنامه نویسیه . باید خدمتتون عارض بشم که توکنکور96 حتی بعضی ازکدرشته هامودستکاری کرد وحذف کردکه من قبول نشم(البته من مطمئنم که قبول نمیشدم )ولی خب آدم جلب زیاده ! واقعا یه چنین فامیل هایی داریم ما!!!!!! حالا اونموقع نفهمیدم بعدابه یه طریق هایی پی بردم کاراون ازخدابی خبربوده! کلا توکارهک وبرنامه نویسی واینجورحرفاس
      پارسالم دوست خواهرم بدون اینکه شماره داوطلبیشوداشته باشن ازقلمچی بهش زنگ زدن ورتبه شوتبریک گفتن!! حالاقلمچی به درک اما من ازدست فامیل آسایش ندارم
      آخه هک کنن که چی:/قشنگ تصوراتم پر پر شد

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ولی دم دایی شما گرم..حیفه این استعداد هدر بره:/

8. Top | #23
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arash.ye نمایش پست ها
      :/ناامیدم کردین...ممکنه از طریق سنجش باشه:///
      دقیقن ...تو بعضی شهرا کانون راحت از سنجش کارنامه رو میگیره خب بعدشم چون با مدارس در ارتباطن به اونا هم امار میدن ولی کل کشور نیست چون اکثرا زنگ میزنن و کد داوطلبی میخوان
      نه حرف عقل بزن با کسی نه لاف جنون
      که هر کجا خبری هست ادعایی نیست...

9. Top | #24
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ولی دم دایی شما گرم..حیفه این استعداد هدر بره:/
      خداازش نگذره واقعا استرس دارم چرااستعدادبقیه موقع کنکورمن بدبخت بایدشکوفاشه

10. Top | #25
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آخه هک کنن که چی:/قشنگ تصوراتم پر پر شد
      عزیزم فامیلای حسودو نمیشناسی !!!

11. Top | #26
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      http://request.sanjesh.org/noetrequest/login/Register.aspx2352334234235234.jpg
      هیچ هکری نمیتونه به سامانه همچین نهاد مهمی تو کشور نفوذ کنه مگه کشکه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      اطلاعات 1 میلیون نفر جوان مملکت توشه خود سازمان سنجشی ها هم به این مدارک دسترسی ندارن طرف بیاد بگه من چون تو سازمانم میرم نگاه میکنم ببینم فلانی چند شده یا بخوان برای کس دیگه ای این کار رو انجام بدن
      روش های ورود یه روشش کد داوطلبی و ایناس یه روش دیگه ش هم ثبت نام توی سیستمه که البته باید با اطلاعات ثبت نامی کنکور که مختص شماست مطابقت داشته باشه دایی شمایی که گفتین همه این اطلاعات رو بلد بوده ثبت نام کرده آدرس ایمیل هم صرفا برای فرستادن یوزر و پسورد ثبت نام سیستم هستش که شما وارد اکانت خودتون میشین و بخش ارسال درخواستش کد داوطلبی و اینا رو خیلی سریع از سیستم میتونید بگیرید چون دیگه احراز هویت شدین و بهتون میده
      روش دیگه ای هم نداره سازمان سنجش به عهد الناسی هم باج نمیده

12. Top | #27
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط cherchil نمایش پست ها
      http://request.sanjesh.org/noetrequest/login/Register.aspxبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2352334234235234.jpg
مشاهده: 96
حجم: 86.3 کیلو بایت
      هیچ هکری نمیتونه به سامانه همچین نهاد مهمی تو کشور نفوذ کنه مگه کشکه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      اطلاعات 1 میلیون نفر جوان مملکت توشه خود سازمان سنجشی ها هم به این مدارک دسترسی ندارن طرف بیاد بگه من چون تو سازمانم میرم نگاه میکنم ببینم فلانی چند شده یا بخوان برای کس دیگه ای این کار رو انجام بدن
      روش های ورود یه روشش کد داوطلبی و ایناس یه روش دیگه ش هم ثبت نام توی سیستمه که البته باید با اطلاعات ثبت نامی کنکور که مختص شماست مطابقت داشته باشه دایی شمایی که گفتین همه این اطلاعات رو بلد بوده ثبت نام کرده آدرس ایمیل هم صرفا برای فرستادن یوزر و پسورد ثبت نام سیستم هستش که شما وارد اکانت خودتون میشین و بخش ارسال درخواستش کد داوطلبی و اینا رو خیلی سریع از سیستم میتونید بگیرید چون دیگه احراز هویت شدین و بهتون میده
      روش دیگه ای هم نداره سازمان سنجش به عهد الناسی هم باج نمیده
      عزیزنگفتم سایت سنجشوهک کرده گفتم منوهک کرده واطلاعاتمودزدیده بود وباداشتن اطلاعتم ورودکرده بودبه سایت سنجش !

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara_7886 نمایش پست ها
      دقیقن ...تو بعضی شهرا کانون راحت از سنجش کارنامه رو میگیره خب بعدشم چون با مدارس در ارتباطن به اونا هم امار میدن ولی کل کشور نیست چون اکثرا زنگ میزنن و کد داوطلبی میخوان
      سنجش چرا باید کارنامه ها رو بده هم جالبه واقعا:/

14. Top | #29
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عزیزنگفتم سایت سنجشوهک کرده گفتم منوهک کرده واطلاعاتمودزدیده بود وباداشتن اطلاعتم ورودکرده بودبه سایت سنجش !
      ایضاٌ هک گوشی هم کاری نیست که بشه با چهار تا دکمه انجام داد
      این عکسی که آپلود کردم دایی شما رفته ثبت نام کرده و اطلاعات شما رو از همون سایت سنجش گرفته

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن