خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 55
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

چیکارکنم که هم قلمچی روبرسم هم مدرسه رو؟

سلام من یه کنکوری99هستم راستش ازاول تابستون درس خوندم ولی باآزمون وخطا وپراکنده تازه روش هاموبیداکردم ومیخوام از0شروع کنم ولی مشکل دارم اگه بابرنامه قلمچی برم جلوبرنامه بامدرسه تداخل ایجاد میکنه ومن باید16شهریوربرم مدرسه ومیمونم دهم یازدهوموبخونم یادوازدهوموواقعا گیج شدم اگه هرسه مقطع روببرم جلوبه برنامه قلمچی نمیرسم نظرتون چیه من باید چیکارکنم که هم قلمچی روبرسم هم مدرسه رو؟.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehp1381 نمایش پست ها
      سلام من یه کنکوری99هستم راستش ازاول تابستون درس خوندم ولی باآزمون وخطا وپراکنده تازه روش هاموبیداکردم ومیخوام از0شروع کنم ولی مشکل دارم اگه بابرنامه قلمچی برم جلوبرنامه بامدرسه تداخل ایجاد میکنه ومن باید16شهریوربرم مدرسه ومیمونم دهم یازدهوموبخونم یادوازدهوموواقعا گیج شدم اگه هرسه مقطع روببرم جلوبه برنامه قلمچی نمیرسم نظرتون چیه من باید چیکارکنم که هم قلمچی روبرسم هم مدرسه رو؟.
      برنامه قلم چی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Nyusha_ نمایش پست ها
      برنامه قلم چی
      ببین آخه من باید برامدرسه هم خودموآماده کنم چطورصرفابا قلمچی برم جلو.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

او شنوا و داناست .

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برنامه قلمچی کلیه و باهمه سازگار نیست به همین خاطرم خیلیا باهاش رفتن جلو و شکست خوردن تو با برنامه خودت برو قلم چی فقط وسیله سنجش خودته نه بیشتر
      LEFT
      4/19/2021

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببین آخه من باید برامدرسه هم خودموآماده کنم چطورصرفابا قلمچی برم جلو.
      الان واس مدرسه بخون از مهر قلم چی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      1- اصلا مهم نیست برسی جفت پایه رو تموم کنی یا نه
      2- گور بابای مدرسه فقط کنکور برات مهم باشه
      3-حتما با برنامه قلم چی برو جلو اگه میبینی نمیشه برو پیش مشاور تحصیلی
      Success is what you make it

Take it how it come

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

برنامه قلمچی کلیه و باهمه سازگار نیست به همین خاطرم خیلیا باهاش رفتن جلو و شکست خوردن تو با برنامه خودت برو قلم چی فقط وسیله سنجش خودته نه بیشتر
      آخه میدونی توخانواده مااگه توقلمچی کم بیاری ینی توهیچچی نمیخونی هیچچی حالیت نیست و100در100شکست میخوری وهرروزحرفای مامان وباباوبقیه عین
      پتک میان برسرت البته عادت کردم چه میشه کرد.

او شنوا و داناست .

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Brah نمایش پست ها
      1- اصلا مهم نیست برسی جفت پایه رو تموم کنی یا نه
      2- گور بابای مدرسه فقط کنکور برات مهم باشه
      3-حتما با برنامه قلم چی برو جلو اگه میبینی نمیشه برو پیش مشاور تحصیلی
      میدونی اگه من باقلمچی کلا برم جلوتومدرسه حتی10هم نمیگیرم والبته اگه به مدرسه نرسم ینی عملا وقتموتومدرسه میندازم آشغال نمیدونم واقعاموندم.

او شنوا و داناست .

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کاش نمیرفتی قملمچی

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه هامیدونید که توقلمچی دوبخش داریم اجباری وانتخابی توانتخابی هم دهم ودوازدهمه الان من دوراه دارم
      1)یازدهم که اجباریه دهوموبردارم بایازدهم ببرم جلوجمع بندی5مهرم عقب موندگیاموجبران کنم که تومدرسه عقب می افتم.
      2)یازدهوموبادوازدهم ببرم جلوکه نتیجش اینه برامدرسه هم یه بیشخوانی میشه وبرخلاف 5مهرکه دهمم اجباریه نمیتونم شرکت کنم نظرتون چیه؟

او شنوا و داناست .

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      کاش نمیرفتی قملمچی
      من نمیخواستم برم ولی مامانم اصرارکرد که نری فایده نداره واینا واقعابادستاشون نابودم کردن.

او شنوا و داناست .

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به هر حال مدرسه داری وقتتو میندازی آشغال چه سودی برای آیندت داره ؟ مطمئن باش برای کنکور بخونی مدرسه هم میتونی 14 15 بگیری #حداقل

Take it how it come

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Brah نمایش پست ها
      به هر حال مدرسه داری وقتتو میندازی آشغال چه سودی برای آیندت داره ؟ مطمئن باش برای کنکور بخونی مدرسه هم میتونی 14 15 بگیری #حداقل
      مسئله این نیست که برامدرسه بخونم یاکنکورمسئله مباحث قلمچی ومدرسه س که تا5مهرباهم تداخل دارن بعدش درست میشه من فقط لنگ تا5مهرم.نمیدونم چ کنم بایه روببرم جلوکه تموم نمیشه یایازدهوموبادوازدهم که اونم دهم میمونه.

او شنوا و داناست .

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بخدا مهم نیست برسی تموم کنی یا نه هر چقد تونستی بخون.

اگه میتونی برو پیش مشاور

Take it how it come

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مسئله این نیست که برامدرسه بخونم یاکنکورمسئله مباحث قلمچی ومدرسه س که تا5مهرباهم تداخل دارن بعدش درست میشه من فقط لنگ تا5مهرم.نمیدونم چ کنم بایه روببرم جلوکه تموم نمیشه یایازدهوموبادوازدهم که اونم دهم میمونه.
      تا 5 مهر با مدرسه باش بعد با قلم چی انقد را هم مهم نیستا داری خودتو عذاب میدی
      یکیو ول کن درس بخونی چه برای مدرسه چه قلم چی ضرر نمیکنی
      ولی قلم چی خیلی بهتر از مدرست
      فقط کنکور مد نظرت باشه

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن