خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 101112 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 220
    1. Top | #151
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      هی کنکور راحت تر میشه هی قلمچی سخت تر میشه
      وات د فااااز
      ازمون سنجش میدادی پاراسل؟ یه ازمون جامع پایه داشت ریاضیش سخت بود حس اونو داشتم خریت کردم ترتیبه دفترچه رو این ازمون بهم زده بودم درست چهل پنجاه دیه تو زیست بودم اخر سر یک ربع وقت ریاضی اومد تو اون یک ربع بیشتر سوال جواب دادم نسبت به زیسته
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

2. Top | #152
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها

ازمون سنجش میدادی پاراسل؟ یه ازمون جامع پایه داشت ریاضیش سخت بود حس اونو داشتم خریت کردم ترتیبه دفترچه رو این ازمون بهم زده بودم درست چهل پنجاه دیه تو زیست بودم اخر سر یک ربع وقت ریاضی اومد تو اون یک ربع بیشتر سوال جواب دادم نسبت به زیسته
      یا خدااا اره یادمه ریاضی لنتیش رو
      فک کنم باید با سقف تراز زیست بالاتر از ۹۰۰۰ اشنا بشیم

3. Top | #153
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      یا خدااا اره یادمه ریاضی لنتیش رو
      فک کنم باید با سقف تراز زیست بالاتر از ۹۰۰۰ اشنا بشیم
      سعید 35 درصدش بهم تراز 6000 داد

تو یه لکه نور نشونم بده

4. Top | #154
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

سعید 35 درصدش بهم تراز 6000 داد
      عجب !
      من ۲۱ دی پارسال ۴۰ درصد زدم اصلا نگرانش نباش

5. Top | #155
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بدبخت شدم رفت روم نمیشه کارنامه رو بزارم شدم دوباره 6000 شدم با ریاضی منفی ده درصد کل هفته رو میرفتم استراحت میکردم فیفا میزدم میرفتم مثله دوستایه تو ازون وسط ازمونم واس خودم لاس میزدم با رفیقام درصد ریاضیم بالاتر میشد بچه با عب موندگی ذهنیم نمثیره منفی بزنه وقتی تو دوهفته قبلیش کار کرده اونم نه ده بستا تست تمام تستایه خیلی سبزو اونم نه ده بیست درصد دقیقا منفی ده درصد

تو یه لکه نور نشونم بده

6. Top | #156
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      چه خلوت اه
      "همه روز روزه بودن همه شب نماز کردن / همه سال حج نمودن سفر حجاز کردن
      ز مدینه تا به کعبه سر و پابرهنه رفتن / ز ملاهی و مناهی همه احتراز کردن
      شب جمعه ها نخفتن به خدای راز گفتن/ ز وجود بی نیازش طلب نیاز کردن
      به خدا که هیچکس را ثمر آنقدر ندارد / که به روی نا امیدی در بسته باز کردن"

7. Top | #157
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بدبخت شدم رفت روم نمیشه کارنامه رو بزارم شدم دوباره 6000 شدم با ریاضی منفی ده درصد کل هفته رو میرفتم استراحت میکردم فیفا میزدم میرفتم مثله دوستایه تو ازون وسط ازمونم واس خودم لاس میزدم با رفیقام درصد ریاضیم بالاتر میشد بچه با عب موندگی ذهنیم نمثیره منفی بزنه وقتی تو دوهفته قبلیش کار کرده اونم نه ده بستا تست تمام تستایه خیلی سبزو اونم نه ده بیست درصد دقیقا منفی ده درصد
      فایل پیوست 90373

ریاضی سوال تابع کسینوسی از دستم در رفت. حواسم به منفی خود تابع نبود اصلا :/ حالگیریه بدی بود..

عجیبه میتونی خیلی سبز (جامع) رو بزنی ولی ازمون منفی میزنی (البته احتمالا شوخی میکنی منفیه رو!) قدیمی یا جدید؟

ببین من یه چیزی میگم برادرانه. کاری ندارم پلنت تا روز کنکور برای ریاضی چیه و میخوای چیکار کنی. بیشتر با ذهنیتت کار دارم.

اینو بدون اگه حتی ازمون های اسفند رو -۳۳ زدی من باز امید دارم کنکورو مینیمم ۴۰ درصد بزنی. در این حد ریاضی کنکور درس مهربونیه و شدنی. فقط باید بدونی چیکار داری میکنی.

به محض اینکه بخونی درست بخونی ذهنت رو ریاضی طور بار بیاری نمه نمه بیشرفت میکنی. شاید تو تجربه ت کمه شاید انواع ترفند هایی که میشه یه معادله مثلثاتی/معادله گنگ رو حل کرد رو کامل تجربه نکردی. ۲ هفته قلمچی خوبه واسه یاد گرفتن فاندامنتال بحث اما واسه تسلط و زدن بالای قلم چی نه.

خبر خوبم برات اینه که لم های ریاضی تو هر مبحث خیلی کمتر از چیزین که بنظر میرسن. منظورم همون شگردایی که تو هر مبحث داریم. جامع خیلی سبز خیلی خیلی خوب اون سوالات الگو رو مطرح کرده. خیلی از سوالای قلمچی و موج ازمون الگو برای الان تو سمه. مطلقا نذار این درصدای فیک نامیدت کنه. من بهت قول میدم اگه بتونی همون جامع خیلی سبز رو کامل تموم کنی و یاد بگیری مطلابشو قطعا ریاضی رو میتونی ازمون های دو ماه اخر بالای مینیمم ۵۰ ۶۰ بزنی (البته اگه بیست داغون باشه وگرنه بالاترم باید بزنی)

پس اصل حرف این شد که فارغ از اینکه چی خوندی و چی بلدی :

ریاضیات کنکور پتانسیل اینو داره که یه صفر کیلومتر بشینه از همین اول اذر تا خود اردیبهشت درست بخونه و خیلی راحتر از چیزی که فکرشو میکنه درصد بالایی بزنه. تکیه حرفم اینجاس 'درصد تو ریاضی بسختی که بنظر میاد نیست'. اینو لمس کنی حله ..
      شرطش این شد درست بخونی قلمچی مترت نباشه درس بگیری از اشتباهاتت و به این باور برسی که پیشرفت تو ریاضی یه تصادعه با جمله اول خیلی کوچیک ولی قدرنسبت بزرگ. مزد زحمتتو اواخر سال میگیری. الان فقط کتابتو بخون و برو جلو!
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست screen-shot-2019-11-22-4.23.06-pm.png  
      ویرایش توسط Meanwhile : 01 آذر 1398 در ساعت 17:51

8. Top | #158
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meanwhile نمایش پست ها
      فایل پیوست 90373

ریاضی سوال تابع کسینوسی از دستم در رفت. حواسم به منفی خود تابع نبود اصلا :/ حالگیریه بدی بود..

عجیبه میتونی خیلی سبز (جامع) رو بزنی ولی ازمون منفی میزنی (البته احتمالا شوخی میکنی منفیه رو!) قدیمی یا جدید؟

ببین من یه چیزی میگم برادرانه. کاری ندارم پلنت تا روز کنکور برای ریاضی چیه و میخوای چیکار کنی. بیشتر با ذهنیتت کار دارم.

اینو بدون اگه حتی ازمون های اسفند رو -۳۳ زدی من باز امید دارم کنکورو مینیمم ۴۰ درصد بزنی. در این حد ریاضی کنکور درس مهربونیه و شدنی. فقط باید بدونی چیکار داری میکنی.

به محض اینکه بخونی درست بخونی ذهنت رو ریاضی طور بار بیاری نمه نمه بیشرفت میکنی. شاید تو تجربه ت کمه شاید انواع سوالایی ترفند هایی که میشه یه معادله مثلثاتی/معادله گنگ رو حل کرد رو کامل تجربه نکردی. ۲ هفته خوبه واسه یاد گرفتن اما واسه تسلط و زدن بالای قلم چی نه.

خبر خوبم برات اینه که لم های ریاضی تو هر مبحث خیلی کمتر از چیزین که بنظر میرسن. منظورم همون شگردایی که تو هر مبحث داریم. جامع خیلی سبز خیلی خیلی خوب اون سوالات الگو رو مطرح کرده. خیلی از سوالای قلمچی و موج ازمون الگو برای الان تو سمه. مطلقا نذار این درصدای فیک نامیدت کنه. من بهت قول میدم اگه بتونی همون جامع خیلی سبز رو کامل تموم کنی و یاد بگیری مطلابشو قطعا ریاضی رو میتونی ازمون های دو ماه اخر بالای مینیمم ۵۰ ۶۰ بزنی (البته اگه بیست داغون باشه وگرنه بالاترم باید بزنی)

پس اصل حرف این شد که فارغ از اینکه چی خوندی و چی بلدی :

ریاضیات کنکور پتانسیل اینو داره که یه صفر کیلومتر بشینه از همین اول اذر تا خود اردیبهشت درست بخونه و خیلی راحتر از چیزی که فکرشو میکنه درصد بالایی بزنه. تکیه حرفم اینجاس 'درصد تو ریاضی بسختی که بنظر میاد نیست'. اینو لمس کنی حله ..
      شرطش این شد درست بخونی قلمچی مترت نباشه درس بگیری از اشتباهاتت و به این باور برسی که پیشرفت تو ریاضی یه تصادعه با جمله اول خیلی کوچیک ولی قدرنسبت بزرگ. مزد زحمتتو اواخر سال میگیری. الان فقط کتابتو بخون و برو جلو!
      نبابا شوخی چیه پایین ترین درصد عمرمو زدم تو ریاضی دوازدهم دقیقا منفی 10 درصد کنکور 98 رو 38 درصد زدم از اون موقع کلی کار کردم حتی ازمون قبلم ریاضی قلم چی رو 60 زده بودم

تو یه لکه نور نشونم بده

9. Top | #159
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نبابا شوخی چیه پایین ترین درصد عمرمو زدم تو ریاضی دوازدهم دقیقا منفی 10 درصد کنکور 98 رو 38 درصد زدم از اون موقع کلی کار کردم حتی ازمون قبلم ریاضی قلم چی رو 60 زده بودم
      خب دو سه تا سناریو محتمل تره

- خیلی سبز رو خوندی و مثلثات بلدی نه که نباشی ولی خب مسلط نیستی (این ازمون یه کوچولو مثلثات خوبی میخواست)
      - سرجلسه مدیریت نکردی و دو سه تا سوال بهمت ریخته اعتماد به نفس اینات ****** رفته
      - فله ای پاسخ برگ رو پر کردی و اون وسط مسطا بعضیا رو جابجا وارد کردی (!!)

خودت چی میگی؟ قطعا جنتا از تستا رو دیدی و چک کردی.. بنظرت دلیل اصلی تر چیه؟

10. Top | #160
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      حقیقتا چرا نمیاد
      شیمی بدجور تررر زدم
      زیست نظام قدیم خوب بود ... :/
      فیزیکشم خوب بود
      ریاضی پیش رو دوس نداشتم ولی
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

11. Top | #161
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      حقیقتا چرا نمیاد
      شیمی بدجور تررر زدم
      زیست نظام قدیم خوب بود ... :/
      فیزیکشم خوب بود
      ریاضی پیش رو دوس نداشتم ولی
      چند شد ترازتون ؟!بالاخره یکی نظام قدیم پیدا شد
      "همه روز روزه بودن همه شب نماز کردن / همه سال حج نمودن سفر حجاز کردن
      ز مدینه تا به کعبه سر و پابرهنه رفتن / ز ملاهی و مناهی همه احتراز کردن
      شب جمعه ها نخفتن به خدای راز گفتن/ ز وجود بی نیازش طلب نیاز کردن
      به خدا که هیچکس را ثمر آنقدر ندارد / که به روی نا امیدی در بسته باز کردن"
      ویرایش توسط pourya78 : 02 آذر 1398 در ساعت 01:07

12. Top | #162
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوست عزيز اين مشكل همه است. زياد ميخوننن و ميرن از اوني كه اصلا نخونده كمتر ميزنن اين اتفاق ميوفته خيلي اوقات. در ضمن با تراز ٦ هزار يكي پزشكي مياره يكي پرستاري شهيد بهشتي هم نميتونه بياره . توي وضعيت خوبي قرار داري همين فرمون برو جلو آزمونا رو خوب تحليل كن و روش مطالعاتيتو به حد عاليش برسون و از چيزي نترس.
      پ.ن: منم خيلي سبزو خيلي زياد تستاشو ميزدم بالاي ٣٠ نميتونستم بزنم فك كنم كلا اين منبع كمك درسي به درد نميخوره
      فك كنم گاج نقره اي خيلي بهتره چون سعيد باهاش درصد عجيب غريب بالايي باهاش زده (بالاي ٨٠)
      ویرایش توسط Nima_lovee : 01 آذر 1398 در ساعت 18:30

13. Top | #163
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من ریاضی 3 60 زدم پایه 20 :/
      پایه رو چجوری تقویت کنم
      Success is what you make it

Take it how it come

14. Top | #164
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا هیچی از عمومیا نمیفهمم؟؟؟
      البته ن ک اختصاصیا خیلی خوب باشه وضعما ولی نمیدونم چرا مردم دینی رو بهتر میگیرن من اصن دینی حالیم نیس
      پارسال سنجش ک مثلن میگن عمومیش سخت تره ادب زیر 80 نشدم بعد کنکور زدم 30
      عربی و زبان فک کنم نقطه قوتم باشه ولی اونام بیشتر از 80نمیشه
      چطوری صد میزنین؟؟؟

15. Top | #165
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamessi نمایش پست ها
      منابع فیزیک خوندتو میگی؟ شیمی دوازدهم با ** تست میزنی؟
      فیزیک:خیلی سبز.میکرو.نشرالگو.سه سطحی و سوال های ازمون گاج و قلمچی گزینه2 مدراس برتر و هرجی گیر بیارم دیگ البته واس همه درسا این رویه رو دارم
      شیمی:خیلی سبز.مبتکران.میکرو.موج ازمون.نردبام بدک نیست ولی الزامی نیست

صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 101112 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن