خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 100
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بهترین منابع برای دوران جمع بندی چین؟

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rensi نمایش پست ها
      سلام. من میخام برای ریاضی «سه» تا کتاب بگیرم.. بنظرتون بهترینا کدوما بودن؟؟
      ۱.مهروماه۲.گاج ای کیو ۳.موج آزمون نشرالگو (برای جمع بندی)
      اگه ریاضیتون نسبتا خوبه به همین ترتیب که کتابهارو بزنید تقریبا برای هرسوالی اماده میشید

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود7000 نمایش پست ها
      سلام
      من ریاضیم ضعیفه . از چه منبعی استفاده کنم ؟
      به نظرت بعضی از مباحث رو حذف کنم؟
      سلام
      من هم ریاضیم ضعیف بود. مهروماه کتاب خوبیه برای شروع
      البته برای پیشرفت تو ریاضی پیوستگی مهمترین عامله یعنی هرشب براش وقت بذاری و مثلا شبی ۲۰ تا سوال حل کنی خیلی بهتر از این که دوبار در هفته دفعه ای ۲۰۰ تا تست بزنی
      همچنین پیشنهاد میکنم اگه منطق ریاضیت از پایه ضعیفه کتاب جدا برای دروس دوازدهم داشته باشی که نشر الگوی دوازدهم کتاب خوبیه
      حذف رو توصیه نمیکنم چون خودم تجربه کردم مباحثی که در ابتدا به نظرم سختترین بود (مثلا تابع و مثلثات) در نهایت نقاط قوتم شدن. همچنین ممکنه شما که یه مبحث رو مثل هندسه حذف کنی
      یه سوال فوق العاده اسون ازش بیاد و اینجاست که ضرر میکنی
      مباحث نظام جدید ریاضی نسبتا سبکن. بایه برنامه ریزی درست میشه یه درصد خوب از این درس گرفت تو کنکور

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بهترین منابع برای دوران جمع بندی چین؟
      من برای جمع بندی کتاب های ازمون محور رو پیشنهاد میکنم
      کتابهای موج ازمون نشرالگو برای فیزیک شیمی ریاضی خوبن
      برای زیست دوباره میکرو رو زدم

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط IdaM نمایش پست ها
      من برای جمع بندی کتاب های ازمون محور رو پیشنهاد میکنم
      کتابهای موج ازمون نشرالگو برای فیزیک شیمی ریاضی خوبن
      برای زیست دوباره میکرو رو زدم
      از ریاضی مهروماه کدوم کتابش خوبه؟ آخه چند نوع داره( آموزش فضایی ، جمع بندی ریاضیات ، جامع ، پاور تست)؟

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از ریاضی مهروماه کدوم کتابش خوبه؟ آخه چند نوع داره( آموزش فضایی ، جمع بندی ریاضیات ، جامع ، پاور تست)؟
      جامع

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام درباره روش مطالعتون ،منابع تست طول سال و جمع بندی و همچنین ترازتون توی ازمون ازمایشی توضیح میدید؟
      ممنون

8. Top | #23
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من تازه تست زماندار زدنو شروع کردم. اما از وقتی که شروع کردم اینکارو تعداد تستای غلطم خیلی بیشتر شده.. بنظرتون ادامه بدم حل میشه ؟؟

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rozhano نمایش پست ها
      سلام درباره روش مطالعتون ،منابع تست طول سال و جمع بندی و همچنین ترازتون توی ازمون ازمایشی توضیح میدید؟
      ممنون
      سلام. روش مطالعه متناسب با هر درس و هر شخص متغیره
      من خودم به شخصه حافظه تصویریم قوی بود و این باعث میشد تو اغلب درس ها خلاصه کردن، جدول کشیدن و رسم نمودار شاخه ای خیلی بهم کمک کنه
      برای مثال برای درس زیست بعد از یک یا دوبار مطالعه دقیق کتاب و رسیدن به تسلط نسبی روی یک فصل ، مباحث رو به صورت نمودار شاخه ای رسم میکردم
      تا مطالب تو ذهنم طبقه بندی بشه این طوری اگر مثلا سوال راجع به لنفوسیت t کشنده میبود یادم می اومد کتاب یازدهم. فصل۵. گفتار۳. صفحه سوم گفتار پاراگراف اول. بعدش میرفتم سراغ تست آموزشی و نکات تست هارو در می اوردم و بعد از اون میرفتم سراغ تست آزمونی
      ولی بازهم روش مطالعه به خود شخص شما مربوط میشه. ممکنه شما حافظه صوتی ات قوی تر باشه. باید ببینی کدوم روش باعث میشه شما درک عمیقی نسبت به مطلب پیدا کنی.
      منابع رو بالاتر گفتم
      تراز خیلی مساله مهمی نیست اینو الان که کنکور تموم شده فهمیدم متاسفانه
      ولی به هر حال محرک خوبیه برای تلاش کردن
      من میانگین تراز تابستونم حدود ۶۷۰۰ بود و تو دوران مدرسه ۷۵۰۰
      مهمترین نکته راجع به ازمون های ازمایشی اینه که شمارو وادار میکنه درست و دقیق درس بخونید و از روی مطالب سخت سرسری رد نشید چون خودتون میدونی که طراح دقیقا دست میگذاره روی مطالب سخت، نکات مبهم ونقاط ضعف دانش اموزا.
      تو طول سال اصلا راجع به افت تراز ۲۰۰-۳۰۰ تایی نگران نشید
      فقط بفهمید که چه نکاتی رو رعایت نکردید که افت داشتید و برای آزمون بعد اونارو اصلاح کنید.

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من تازه تست زماندار زدنو شروع کردم. اما از وقتی که شروع کردم اینکارو تعداد تستای غلطم خیلی بیشتر شده.. بنظرتون ادامه بدم حل میشه ؟؟
      بستگی داره
      کدوم مورد براتون صادقه؟
      ۱.اشکالاتتون اکثرا بی دقتی محاسباتی اند
      ۲. اشکالاتتون اکثرا حاصل کج فهمی سوال/ افتادن تو دام های آموزشی/ عدم تسلط روی فرمول یا نکته مربوط به سوال اند

11. Top | #26
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بیشتر همون مورد اول

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بیشتر همون مورد اول
      پس مشکل به مرور زمان حل میشه
      پیشنهادم اینه که خیلی خودتون رو تحت فشار نگذاریدکه مثلا از همین الان سوالات رو تو تایم کنکور بزنید. سعی کنید همین تستهایی که میزنید رو تو کمترین زمانی که توانایی اش رو در حال حاضر دارید بزنید (که احتمالا یه مقدار از تایم کنکور بیشتره)
      به مرور زمان سرعتتون بالا و بالاتر میره و دقتتون هم افزایش پیدا میکنه.

13. Top | #28
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نمیدونم چرا میگی ادبیات رو بد زدی تو که 6xزدی(اونxرو نمیدونم چنده)
      منابعت برا ادبیات میگی؟
      ادبیات رو جلسه بد زدی یا کلا خوب نبودی؟
      پس مشکل به مرور زمان حل میشه
      پیشنهادم اینه که خیلی خودتون رو تحت فشار نگذاریدکه مثلا از همین الان سوالات رو تو تایم کنکور بزنید. سعی کنید همین تستهایی که میزنید رو تو کمترین زمانی که توانایی اش رو در حال حاضر دارید بزنید (که احتمالا یه مقدار از تایم کنکور بیشتره)
      به مرور زمان سرعتتون بالا و بالاتر میره و دقتتون هم افزایش پیدا میکنه.

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      نمیدونم چرا میگی ادبیات رو بد زدی تو که 6xزدی(اونxرو نمیدونم چنده)
      منابعت برا ادبیات میگی؟
      ادبیات رو جلسه بد زدی یا کلا خوب نبودی؟
      ادبیات رو حتما توصیه می کنم موضوعی بخونید نه درس به درس
      و فکر میکنم کتاب میکروطلایی براش بهترین باشه (بعد از اون کتاب های نشرالگو)
      ادبیات رو اول فوق العاده ضعیف بودم در حد ۱۰-۲۰ درصد و صادقانه بگم هرگز این درس رو دوست نداشتم (و ندارم d: )
      با کلی تست و زمان گذاشتن و ... درصدم رو به ۸۰-۹۰ رسوندم تو قلمچی و یکی از نقاط قوتم شد
      سر جلسه کنکور چند تا سوال رو نتونستم پشت سر هم جواب بدم که متاسفانه فشار روانی ای که بهم وارد شد نه فقط ادبیاتم رو خراب کرد بلکه تاثیر خیلی بدی هم رو عربیم داشت( من عربی رو به ندرت زیر ۹۰ میزدم)

15. Top | #30
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من منابعم ایناست
      قرابت=نشر دریافت و موضوعی الگو
      ارایه=نشر دریافت و موضوعی الگو
      زبان فارسی=نشر دریافت و هفت خان موضوعی(خیلی سبز)
      نظرت چیه؟
      الگو برا اول کار خوب نیست؟باید اول یه کتاب که درسنامه خوب داشته باشه کار کنم؟
      برا قرابت چه کردید؟فقط با تست اومدید بالا یه درسنامه هم میخوندی یا شعرای کتاب رو معنی میکردی؟
      ادبیات رو حتما توصیه می کنم موضوعی بخونید نه درس به درس
      و فکر میکنم کتاب میکروطلایی براش بهترین باشه (بعد از اون کتاب های نشرالگو)
      ادبیات رو اول فوق العاده ضعیف بودم در حد ۱۰-۲۰ درصد و صادقانه بگم هرگز این درس رو دوست نداشتم (و ندارم d: )
      با کلی تست و زمان گذاشتن و ... درصدم رو به ۸۰-۹۰ رسوندم تو قلمچی و یکی از نقاط قوتم شد
      سر جلسه کنکور چند تا سوال رو نتونستم پشت سر هم جواب بدم که متاسفانه فشار روانی ای که بهم وارد شد نه فقط ادبیاتم رو خراب کرد بلکه تاثیر خیلی بدی هم رو عربیم داشت( من عربی رو به ندرت زیر ۹۰ میزدم)

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن