خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 58
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

دانشگاه فرهنگیان (تربیت معلم) - شرایط ، مزایا و نحوه قبولی

سلام به همه کنکوری های عزیز
      به توصیه دوستای عزیز برای مشاوره و راهنمایی برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان این پست رو میزارم
      بنده ورودی 91 دانشگاه فرهنگیان هستم یعنی به قولی اولین ورودی دانشگاه فرهنگیان، سال 95 فارغ التحصیل شدم و امسال هم شهریور ماه فارغ التحصیل از مقطع کارشناسی ارشد خواهم شد.
      با توجه به تجربه های بنده و داشتن اولین وبلاگ اطلاع رسانی دانشگاه فرهنگیان، دوستای عزیز هرسوالی داشته باشند میتونند بپرسند تا راهنمایی کنیم.

مزایای دانشگاه فرهنگیان:
      در گام اول مهم ترین مزایای دانشگاه فرهنگیان استخدام در بدو ورود و استفاده از مزایای آن مانند سایر معلمان عزیز مانند دریافت حقوق دانشجو معلمی می باشد که مبلغ آن نیز حدود یک میلیون پانصد هزارتومان هستش بیمه و سایر مزایای دیگه که با توجه به اوضاع کشور به نوعی بعد از رشته های پرطرفدار دیگه بهترین انتخاب دانشگاه فرهنگیان میتونه باشه. این از مزایا

شرایط و نحوه قبولی در دانشگاه فرهنگیان:
      بعنوان کسی که 5 ساله مشاوره میدم درین حوزه باید خدمتتون عرض کنم که اگه در کارنامه مجاز شدین و دانشگاه فرهنگیان رو انتخاب کردید و در مرحله اول جزو دعوت شدگان به مصاحبه شدید یعنی 80 درصد مسیر قبولی رو طی کردین بقیه راه مصاحبه می باشد که مهمترین بخش هستش
      بطور کلی هرچه رتبه بهتر باشه امکان قبولی بیشتره ولی رتبه تنها شرط لازمه ولی کافی نیست بلکه نحوه مصاحبه هس که شرط کافی می باشد.
      روند کلی اینگونه هست : انتخاب رشته ـــــــــــــــــــــــــ » دعوت به مصاحبه ـــــــــــــــــــــــ» کسب امتیازات لازم در مصاحبه و قبولی

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام با تشکر واسه وقتی که میذارید
      الان حقوقتون چنده ؟ اموزش ابتدایی اگه قبول شیم و ادامه تحصیل بدیم تا فوق لیسانس و بیشتر بازم اموزش ابتدایی میمونیم یا میشه به مقاطع بالاتر هم درس داد؟
      بنظر شما دبیری زیست رو اولویت اول بزنیم یا دبیری شیمی رو ؟ ( به هر دو علاقه دارم ) از نظر بازار کار و ....

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آیا در اولویت زدن فرهنگیان انتخاب اولویت اول تاثیر گذار است ؟

و انتخاب اولویت های بومی سایر شهر های استان هم انتخاب کنیم ؟

با تشکر

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام.به نظرتون تربیت دبیر شهید رجایی بهتره یا پردیس فرهنگیان؟
      بین مهندسی برق و آموزش ریاضی شک دارم
      تمام هنر زندگی در این است که در من چه میگذرد آن زمان که جهان در گذر است.

دکتر فرهنگ هلاکویی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A . H نمایش پست ها
      سلام با تشکر واسه وقتی که میذارید
      الان حقوقتون چنده ؟ اموزش ابتدایی اگه قبول شیم و ادامه تحصیل بدیم تا فوق لیسانس و بیشتر بازم اموزش ابتدایی میمونیم یا میشه به مقاطع بالاتر هم درس داد؟
      بنظر شما دبیری زیست رو اولویت اول بزنیم یا دبیری شیمی رو ؟ ( به هر دو علاقه دارم ) از نظر بازار کار و ....
      سلام
      الان حقوق من نزدیک 2و ششصد هستش با سه سال سابقه تدریس
      آموزش ابتدایی باشی و ادامه تحصیل بدی میتونی به شرط قبولی منطقه خدمتت تغییر مقطع بدی و بری متوسطه - اگه متوسطه نیاز باشه و رشته ات هم ابتدایی باشی میتونی در مقطع متوسطه بصورت موقت مشغول شوی
      هر دو رشته خوبن ولی از نظر آینده من دبیری زیست رو پیشنهاد میکنم که میتونی تدریس خصوصی اینا هم داشته باشی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط :Iman1997 نمایش پست ها
      آیا در اولویت زدن فرهنگیان انتخاب اولویت اول تاثیر گذار است ؟

و انتخاب اولویت های بومی سایر شهر های استان هم انتخاب کنیم ؟

با تشکر
      سلام بله تاثیر گذاره
      اول اولویت شهر بومی خودتون بعد رشته های شهر دیگر از یک استان یکسان

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parsa JH نمایش پست ها
      سلام.به نظرتون تربیت دبیر شهید رجایی بهتره یا پردیس فرهنگیان؟
      بین مهندسی برق و آموزش ریاضی شک دارم

سلام وقت بخیر خدمت دوست بزرگوار
      هرکدوم مزایایی داره .
      اگر آموزش و پرورش بمونی و :
      ریاضی بخونی میتونی کارتو قوی تر ادامه بدی و تدریس خصوصی بزنی و ازین چیزا و نیم نگاهی اگه به ادامه تحصیل داشته باشی خوبه
      اگر مهندسی برق باشی تو اداره به سختی تدریس و این چیزا میتونی داشته باشی و احتمالا تو سازماندهی معلمان هم بخاطر کم بودن درس برق و اینا مدرسه های خوب نتونی بری و ریاضی درس هاش زیاده
      اگه هدف اینه فعلا آموزش و پرورش بخونی بعد ادامه تحصیل بری شرکت یا ادارات دیگه یا کارآفرینی و اینا مهندسی برق بهتره

برای مشاوره بیشتر میتونی به پست ما سر بزنی

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به نظرتون با تراز 7500 تجربی منطقه یک شهر تهران مصاحبه خوب بدم ابتدایی میارم ؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز درباره شرایط ادامه تحصیل بگو
      بعد از فارغ التحصیلی اگه کارشناسی ارشد یه دانشگاه خوب مثل اصفهان یا تهران قبول بشیم که فاصله محل کار تا اونجا زیاده آیا اجازه میدن در حین تحصیل توی اون شهر همونجا هم خدمت کنیم؟
      تمام هنر زندگی در این است که در من چه میگذرد آن زمان که جهان در گذر است.

دکتر فرهنگ هلاکویی

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط msperouz نمایش پست ها
      سلام به نظرتون با تراز 7500 تجربی منطقه یک شهر تهران مصاحبه خوب بدم ابتدایی میارم ؟
      بله امکانش هست . مهمترین چیز دعوت شدن به مصاحبه هست که اون هم چندبرابر ظرفیته
      اگه دعوت شی عالی میمونه مصاحبه که شرایط برای همه یکسانه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حجت کمالی نمایش پست ها
      سلام به همه کنکوری های عزیز
      به توصیه دوستای عزیز برای مشاوره و راهنمایی برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان این پست رو میزارم
      بنده ورودی 91 دانشگاه فرهنگیان هستم یعنی به قولی اولین ورودی دانشگاه فرهنگیان، سال 95 فارغ التحصیل شدم و امسال هم شهریور ماه فارغ التحصیل از مقطع کارشناسی ارشد خواهم شد.
      با توجه به تجربه های بنده و داشتن اولین وبلاگ اطلاع رسانی دانشگاه فرهنگیان، دوستای عزیز هرسوالی داشته باشند میتونند بپرسند تا راهنمایی کنیم.

مزایای دانشگاه فرهنگیان:
      در گام اول مهم ترین مزایای دانشگاه فرهنگیان استخدام در بدو ورود و استفاده از مزایای آن مانند سایر معلمان عزیز مانند دریافت حقوق دانشجو معلمی می باشد که مبلغ آن نیز حدود یک میلیون پانصد هزارتومان هستش بیمه و سایر مزایای دیگه که با توجه به اوضاع کشور به نوعی بعد از رشته های پرطرفدار دیگه بهترین انتخاب دانشگاه فرهنگیان میتونه باشه. این از مزایا

شرایط و نحوه قبولی در دانشگاه فرهنگیان:
      بعنوان کسی که 5 ساله مشاوره میدم درین حوزه باید خدمتتون عرض کنم که اگه در کارنامه مجاز شدین و دانشگاه فرهنگیان رو انتخاب کردید و در مرحله اول جزو دعوت شدگان به مصاحبه شدید یعنی 80 درصد مسیر قبولی رو طی کردین بقیه راه مصاحبه می باشد که مهمترین بخش هستش
      بطور کلی هرچه رتبه بهتر باشه امکان قبولی بیشتره ولی رتبه تنها شرط لازمه ولی کافی نیست بلکه نحوه مصاحبه هس که شرط کافی می باشد.
      روند کلی اینگونه هست : انتخاب رشته ـــــــــــــــــــــــــ » دعوت به مصاحبه ـــــــــــــــــــــــ» کسب امتیازات لازم در مصاحبه و قبولی
      سلام ببخشید کسی که زبان بخونه باید در متوسطه اول تدریس کند یا دوم؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حجت کمالی نمایش پست ها
      بله امکانش هست . مهمترین چیز دعوت شدن به مصاحبه هست که اون هم چندبرابر ظرفیته
      اگه دعوت شی عالی میمونه مصاحبه که شرایط برای همه یکسانه
      دبیری زیست و شیمی چطور ؟
      ممنون که راهنمایی میکنید

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parsa JH نمایش پست ها
      دوست عزیز درباره شرایط ادامه تحصیل بگو
      بعد از فارغ التحصیلی اگه کارشناسی ارشد یه دانشگاه خوب مثل اصفهان یا تهران قبول بشیم که فاصله محل کار تا اونجا زیاده آیا اجازه میدن در حین تحصیل توی اون شهر همونجا هم خدمت کنیم؟
      ادامه تحصیل به دو صورت میشه
      اول : میتونی همزمان تدریست ارشدت رو بخونی به اینصورت که درس های مدرسه رو جوری تنظیم کنی که مشکلی بوجود نیاد
      دوم : اگه ارشدو دانشگاه خوب قبول بشی با یکم تلاش تو اداره میتونی مامور به تحصیل بشی یعنی مدرسه نری و حقوق دریافت کنی و درستم تو دانشگاه بخونی

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط msperouz نمایش پست ها
      دبیری زیست و شیمی چطور ؟
      ممنون که راهنمایی میکنید
      به نظر من که دبیری زیست که بهتره بخاطر تدریس و کلاس و این چیزا
      بعد دیگه مونده به علاقه شما

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هادی1 نمایش پست ها
      سلام ببخشید کسی که زبان بخونه باید در متوسطه اول تدریس کند یا دوم؟
      سلام
      مقطع تدریس بعد از ورود به اداره محل خدمت و با توجه به نیازش معلوم میشود
      ولی زیاد فرقی نداره مقطع اول باشی نیاز باشه میتونی دوم هم بری و برعکس

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن