خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

چگونه مسائل شیمی را حل کنیم؟

از اون جای که هر سال اهمیت مسائل شیمی تو کنکور بیشتر میشه تو این تاپیک میخوایم با هم همفکری کنیم تا یه راهکار برای حل کردن مسائل شیمی کنکور پبدا کنیم .. یه دوستی من دارم که میگه کتاب های مبتکران و خیلی سبز برای حل سولات مفاهیم خوبه ولی تو مسائل تو رو از سبک کنکور دور میکنه و در عوض میگه گاج سفید تو مسائل خیلی خوبه و تستاش مشابه کنکوره ... حالا ما باید با چه کتابی و چطور این قسمت رو مطالعه کنیم تا به طور قطع بگیم که میشه 90% مسائل رو حل کرد؟
      Genius has side effects

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تاپیک تکراریه عزیز برو یه سرچ کن بد سوالاتتو بپرس
      یه چی هم بگم از گاج بیا بیرون مبتکران یا خیلی سبز

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jammd نمایش پست ها
      تاپیک تکراریه عزیز برو یه سرچ کن بد سوالاتتو بپرس
      یه چی هم بگم از گاج بیا بیرون مبتکران یا خیلی سبز
      ببین دوست عزیز من اون تاپیک ها رو خوندم و جواب درستی نگرفتم .. به همین دلیل نیاز دیدم یه تاپیک درست حسابی با این موضوع خاص بزنم تا اساتید و افرادی که تو این زمینه اطلاعاتی دارند اونو با بقیه در اشتراک بذارن .... در ضمن من نگفتم کتاب گاج خوبه یا بده گفتم دوستم که هر سه کتاب رو مطالعه کرده این نظر رو داده ... حالا به جای این بحث ها لطفا به موضوع تاپیک بپردازید
      Genius has side effects

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=wildeone;111742]ببین دوست عزیز من اون تاپیک ها رو خوندم و جواب درستی نگرفتم .. به همین دلیل نیاز دیدم یه تاپیک درست حسابی با این موضوع خاص بزنم تا اساتید و افرادی که تو این زمینه اطلاعاتی دارند اونو با بقیه در اشتراک بذارن .... در ضمن من نگفتم کتاب گاج خوبه یا بده گفتم دوستم که هر سه کتاب رو مطالعه کرده این نظر رو داده ... حالا به جای این بحث ها لطفا به موضوع تاپیک بپردازید[/QUOT

من فقط شیمی مبتکران و سبز خوندم و خیلی هم عالین از هر کسی هم بپرسی همینو میگه اقای مشمولی هم رو سبز تاکید دارن
      خسته ام حوا سیبی بچین بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wildeone نمایش پست ها
      از اون جای که هر سال اهمیت مسائل شیمی تو کنکور بیشتر میشه تو این تاپیک میخوایم با هم همفکری کنیم تا یه راهکار برای حل کردن مسائل شیمی کنکور پبدا کنیم .. یه دوستی من دارم که میگه کتاب های مبتکران و خیلی سبز برای حل سولات مفاهیم خوبه ولی تو مسائل تو رو از سبک کنکور دور میکنه و در عوض میگه گاج سفید تو مسائل خیلی خوبه و تستاش مشابه کنکوره ... حالا ما باید با چه کتابی و چطور این قسمت رو مطالعه کنیم تا به طور قطع بگیم که میشه 90% مسائل رو حل کرد؟
      سلام...
      بنظر من!
      برای دوم بهترین کتاب مبتکرانه...اما سوم و پیش خیلی سبز!

تست هم به این صورت میزنی...
      یه مبحث رو خوب از روی کتاب درسی میخونی و همون موقع 5 تا 5 تا تست هاش رو میزنی...
      مثلا:تست 1،تست5، تست10 و...
      بعد فردا میای بقیه تست ها رو میزنی: تست2، تست6، تست11و... + مرور تست های قبلی...یعنی تست1و تست5 و تست10 و... هم میزنی...
      موفق باشی
      مَـن تو زندگــی
      یه وَقتایــی باختم
      یه وَقتایــی افتادم
      یه وَقتایــی ضربه خوردم
      یه وَقتایــے تو تنهایــے مُـردَم
      حالا باید بگــــــــم:
      از تــمــوم اینا درس گرفتم
      حالا خوشحالم که خودمم
      و نیازی ندارم که بَقیه رو
      برای اثبات ، تحت تاثیر بذارم
      مَـــــــــن خودَمَــــم
      هَمــیــنُ بَـــــــس

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مبتکران که سطح پایینی داره

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ellhaaam نمایش پست ها
      کی گفته؟؟؟
      اتفاقا مبتکران دوم خیلی کامل و جامع هست...
      ولی برای سوم و پیش خیلی سبز پیشنهاد میشه... میگن تست هاش بهتره... مبتکران خارج از کنکور سوال میده!
      ولی شیمی دوم فقط مبتکران خوبه بنظر من...
      مَـن تو زندگــی
      یه وَقتایــی باختم
      یه وَقتایــی افتادم
      یه وَقتایــی ضربه خوردم
      یه وَقتایــے تو تنهایــے مُـردَم
      حالا باید بگــــــــم:
      از تــمــوم اینا درس گرفتم
      حالا خوشحالم که خودمم
      و نیازی ندارم که بَقیه رو
      برای اثبات ، تحت تاثیر بذارم
      مَـــــــــن خودَمَــــم
      هَمــیــنُ بَـــــــس

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ellhaaam نمایش پست ها
      چی فیوزام سوخت
      دو حالت داره یا خیلی بارته یا مبتکران 92 رو ندیدی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان لطفا بگید برا مسائل به خصوص استوکیومتری و اسید و باز چی کار کنیم ؟ یعنی استراتژی و روش ما در زمان حل مسائل باید چی باشه ؟
      Genius has side effects

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به راحتی میشه سوالای شیمی رو حل کرد.بخون بعدا برو حل کن.به همین راحتی.

11. Top | #11
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      عزیزان مشکل اصلی داوطلبان توی مسائل حل کردنی شیمی(تقریبا 15 تست از 35 تست کنکور) سرعت عملیات جبری هسش که باید تقویت بشه اصولا بچه های متوسط به بالا مفاهیم استوکیومتری رو می فهمن و می تونن تست رو حل کنن ولی نمی تونن به جواب برسن
      برای حل این مشکل تکنیک سریع محاسبات بهترین راهکار است که پیشنهاد می شود بنابراین اولا محاسبات رو یک جا انجام بدین و تا از ساده کردنها هم استفاده کنید به عنوان مثال اگر به در تستی دیدین جواب به صورت 87/3*247 سریع سراغ گزینه ای برین که عدد یکانش 1 هسش چرا که یکانها رو به هم ضرب کنین 21 میاد و فقط یک به عنوان عدد یکان جواب هسش

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m_mashmuli نمایش پست ها
      عزیزان مشکل اصلی داوطلبان توی مسائل حل کردنی شیمی(تقریبا 15 تست از 35 تست کنکور) سرعت عملیات جبری هسش که باید تقویت بشه اصولا بچه های متوسط به بالا مفاهیم استوکیومتری رو می فهمن و می تونن تست رو حل کنن ولی نمی تونن به جواب برسن
      برای حل این مشکل تکنیک سریع محاسبات بهترین راهکار است که پیشنهاد می شود بنابراین اولا محاسبات رو یک جا انجام بدین و تا از ساده کردنها هم استفاده کنید به عنوان مثال اگر به در تستی دیدین جواب به صورت 87/3*247 سریع سراغ گزینه ای برین که عدد یکانش 1 هسش چرا که یکانها رو به هم ضرب کنین 21 میاد و فقط یک به عنوان عدد یکان جواب هسش
      ممنون استاد ... لطفا میشه بگید از بین کتابای خیلی سبز و مبتکران و گاج کدوم یکی تو آموزش مسائل و استاندارد بودن تست بهتر از بقیه هست؟ یه دوستی دارم که میگه تستای مبتکران و خیلی سبز تو قسمت مسائل ما رو از سبک کنکور دور و گمراه میکنه ولی در عوضش گاج نه ... لطف راهنمایی کنید
      Genius has side effects

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wildeone نمایش پست ها
      دوستان لطفا بگید برا مسائل به خصوص استوکیومتری و اسید و باز چی کار کنیم ؟ یعنی استراتژی و روش ما در زمان حل مسائل باید چی باشه ؟
      داداش خیلی جدی گرفتیا استراتژی چیه بابا مگه میخوای بری جنگ
      هم استوکومتری هم اسید باز درس ذو میخونی تستاشم میزنی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن