خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 70
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the bad police نمایش پست ها
      تو چه کردی استاد؟؟؟؟ تونستی به اون چیزی که میخوای برسی
      من حقیقتش چون دو سال جهشی زده بودم به بدن،این دو سال رو خوب برای کنکور نخوندم،احساس نمیکردم آماده م برم دانشگاه،کتاب غیر درسی میخوندم و فیلم و سریال میدیدم،یکمم درس میخوندم و درمورد رشته ها تحقیق میکردم،ولی از اول تابستون شروع کردم دارم برای ۹۹ میخونم،ترازمم خوبه تقریبا...
      دارم برای فیزیک شریف میخونم.علی رغم بازار کار و حقوق و اینجور چیزا
      Physics is like s•e•x: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it.
      ☆Richard P. Feynman☆

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بازم اگه میتونی بری یک مهندسی دیگه مثل برق، عمران و ... به هیچ وجه سراغ مهندسی شیمی نرو .... نرو ..... نرو
      مرسی از نظرت اما من همونطورهم که گفتم تحقیق کامل کردم و آشنایی با بازارشم دارم و خوب هدف همه چه از رتبه 1تا رتبه150000هدفشون فراره منم یکیشونم خو

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BATMAN نمایش پست ها
      مشاور مدرسه که نمیخاد بیاد جای شما لیسانس بگیره،سرتو بنداز پایین کار خودتو بکن...بچه نیستیم دیگه،به نظر ببین هر رشته ای که برات هیجان انگیز تره رو برو،از الان نگران بازارکار و حقوق و اپلای و اینا نباش،آدم موفق تو رشته ش گلیم خودشو از آب بیرون میکشه
      آقا مشاوره ما یه همچین سیسی دارهبعدم از زمان نتایج کچلم کرده که فلان کن و بهمان کن منم میخوام یکم روراست باشم باهاش آما نمیشه خیلی گیره این بشر
      منم که همونطور که بارها هم عرض نمودممهندسی شیمی دل منو برده بود و برده بید و برده خواهد برد
      مرسی از نظراتت رفیق

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      من حقیقتش چون دو سال جهشی زده بودم به بدن،این دو سال رو خوب برای کنکور نخوندم،احساس نمیکردم آماده م برم دانشگاه،کتاب غیر درسی میخوندم و فیلم و سریال میدیدم،یکمم درس میخوندم و درمورد رشته ها تحقیق میکردم،ولی از اول تابستون شروع کردم دارم برای ۹۹ میخونم،ترازمم خوبه تقریبا...
      دارم برای فیزیک شریف میخونم.علی رغم بازار کار و حقوق و اینجور چیزا
      ایشالا که به هدفت برسی برادر

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reka نمایش پست ها
      بازم اگه میتونی بری یک مهندسی دیگه مثل برق، عمران و ... به هیچ وجه سراغ مهندسی شیمی نرو .... نرو ..... نرو

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reka نمایش پست ها
      اونچیزی که برای یک نفر کار معقول و خوبیه الزاما برای همه اینطور نیست،اهداف آدما تو زندگی فرق میکنه
      Physics is like s•e•x: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it.
      ☆Richard P. Feynman☆

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آقا مشاوره ما یه همچین سیسی دارهبعدم از زمان نتایج کچلم کرده که فلان کن و بهمان کن منم میخوام یکم روراست باشم باهاش آما نمیشه خیلی گیره این بشر
      منم که همونطور که بارها هم عرض نمودممهندسی شیمی دل منو برده بود و برده بید و برده خواهد برد
      مرسی از نظراتت رفیق
      اگه واقعا اینجوری فکر کردن نداره داداش،یادمه یه برنده جایزه نوبل(فک کنم نوبل ۲۰۱۳)اومده شریف بعد بچه های لیسانس همش ازش درمورد شرایط دکترا و پوست داک و شرایط کار گرایش ها و اینا سوال میکردن اونم اومد گفت من از کار شما تعجب میکنم،من خودم توی زندگی همیشه سعی کردم اونکاری بکنم که برام هیجان انگیز تر باشه،سعی نکنید تمام برنامه زندگیتون رو در ۱۸ سالگی بریزین...
      ☆Richard P. Feynman☆

8. Top | #38
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ایشالا که به هدفت برسی برادر
      قربونت،سال بعد تو شریف پلاس بیشتر با هم صحبت میکنیم
      ☆Richard P. Feynman☆

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      اگه واقعا اینجوری فکر کردن نداره داداش،یادمه یه برنده جایزه نوبل(فک کنم نوبل ۲۰۱۳)اومده شریف بعد بچه های لیسانس همش ازش درمورد شرایط دکترا و پوست داک و شرایط کار گرایش ها و اینا سوال میکردن اونم اومد گفت من از کار شما تعجب میکنم،من خودم توی زندگی همیشه سعی کردم اونکاری بکنم که برام هیجان انگیز تر باشه،سعی نکنید تمام برنامه زندگیتون رو در ۱۸ سالگی بریزین...

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      قربونت،سال بعد تو شریف پلاس بیشتر با هم صحبت میکنیم

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مرسی از نظراتت رفیق
      میدونی که مجبور نیستی به حرف مشاور یا هر کسی دیگه گوش بدی؟
      مهندسی شیمی 80 درصد واحد هاش همون مهندسی مکانیکه. اصلا هم به شیمی ربط نداره. اگه همچین چیزی دوست دارید برید مهندسی شیمی. کلا هر کاری خودتون دوست دارید بکنید. ولی بدونید کجا دارید میرید

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

میدونی که مجبور نیستی به حرف مشاور یا هر کسی دیگه گوش بدی؟
      مهندسی شیمی 80 درصد واحد هاش همون مهندسی مکانیکه. اصلا هم به شیمی ربط نداره. اگه همچین چیزی دوست دارید برید مهندسی شیمی. کلا هر کاری خودتون دوست دارید بکنید. ولی بدونید کجا دارید میرید
      ممنون از نظرت
      من که کلا به نظرش اهمیتی نمیدم چون این هدفیه که دوساله انتخاب کردم
      و درمورد شرایطشم میدونم که با مهندسی مکانیک قرابت خیلی نزدیکی داره...همه اینارو درنظر گرفتم

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه هر کدوم از درصدای منو 10 درصد یا 15 درصد کم کنی شاید به 7000برسی درصدای من اینا بود
      ادبیات:57 عربی:68 دینی:80 زبان:45
      ریاضیات :35 فیزیک :60 شیمی :60
      میگم 10-15درصد چون درصدا امسال خیلی نزدیک بهم بوده >>>>
      رتبه ت چند بود؟
      چون عمومیای من عربی و دینی کمتر بود زبانم بیشتر و ادبیاتم همون اما خب ریاضی 53 فیزیک65 و شیمی40 زدم شدم 1700
      نظام قدیمم
      LEFT
      4/19/2021

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آقا،خانوم....
      ممنون از نظراتتون تو پرسش قبلیم حالا یه چیزی مثل چی مخمو داره میکوبه اونم اینه شما اگه جای من بودین بین مهندسی شیمی صنعتی اصفهان و متالورژی تهران کدومو انتخاب میکردین؟؟؟من به این هوا میگم که اگه متالورژی برم بتونم شرایط تغییر رشته درون دانشگاهی رو داشته باشم(یعنی معدلو اینجورچیزا)آخه علاقه اصلی من مهندسی شیمیه
      صنعتی اصف

15. Top | #45
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آقا،خانوم....
      ممنون از نظراتتون تو پرسش قبلیم حالا یه چیزی مثل چی مخمو داره میکوبه اونم اینه شما اگه جای من بودین بین مهندسی شیمی صنعتی اصفهان و متالورژی تهران کدومو انتخاب میکردین؟؟؟من به این هوا میگم که اگه متالورژی برم بتونم شرایط تغییر رشته درون دانشگاهی رو داشته باشم(یعنی معدلو اینجورچیزا)آخه علاقه اصلی من مهندسی شیمیه
      متالوژی تهران

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن