خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 70
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the bad police نمایش پست ها
      کنکور 98 نظام قدیم بودید یا جدید؟

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من پیشنهاد میکنم همون م.شیمی اصفهان رو بخونی،اگه معدل دو ترم اولت بالا شد میتونی انتقالی بگیری(یا بهش میگن مهمانی،مطمئن نیستم ولی یه سرچ بکنی بلاگ یه نفر رو پیدا میکنی که دقیقا همین کارو کرده بود،م شیمی اصفهان بود رفته بود شریف،اطلاعات خوبی داشت بلاگش).
      چون در این حالت اگه معدلتون بالا شد میرسید به میم شیمی شریف،ولی اگه نشد همون مهندسی شیمی رو بهرحال میخونید...
      ولی در حالت دیگه اگه معدلتون بالا نشد بالاجبار باید متال بخونید.
      نزارید کسی دلسردتون کنه از ادامه علاقه تون،تازه مهندسی شیمی یکی از بالاترین حقوق ها رو بین مهندسین داره،شرایط اپلای عالی و رشته فوق العاده گسترده و کاربردی و جالب...تازه دانشکده های خوبی هم داره اگه منظورمو متوجه بشی??????????????????(j.k)
      Physics is like s•e•x: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it.
      ☆Richard P. Feynman☆

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BATMAN نمایش پست ها
      من پیشنهاد میکنم همون م.شیمی اصفهان رو بخونی،اگه معدل دو ترم اولت بالا شد میتونی انتقالی بگیری(یا بهش میگن مهمانی،مطمئن نیستم ولی یه سرچ بکنی بلاگ یه نفر رو پیدا میکنی که دقیقا همین کارو کرده بود،م شیمی اصفهان بود رفته بود شریف،اطلاعات خوبی داشت بلاگش).
      چون در این حالت اگه معدلتون بالا شد میرسید به میم شیمی شریف،ولی اگه نشد همون مهندسی شیمی رو بهرحال میخونید...
      نزارید کسی دلسردتون کنه از ادامه علاقه تون،تازه مهندسی شیمی یکی از بالاترین حقوق ها رو بین مهندسین داره،شرایط اپلای عالی و رشته فوق العاده گسترده و کاربردی و جالب...تازه دانشکده های خوبی هم داره اگه منظورمو متوجه بشی??????????????????(j.k)
      شما رشته ریاضی هستید؟

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryamjz نمایش پست ها
      کنکور 98 نظام قدیم بودید یا جدید؟
      I was az un jadida

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      ولی یه چی بگم قبولی(رتبه خوب شدن منظورمه)نظام قدیما خیلی کم بود تو شهرمون اکثرا موندن یا مجبورن برن سره بازی

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ولی یه چی بگم قبولی(رتبه خوب شدن منظورمه)نظام قدیما خیلی کم بود تو شهرمون اکثرا موندن یا مجبورن برن سره بازی
      من نظام قدیمم. یه رتبه در حد 7هزار منطقه دو میخوام.تا سال 97 اوردن همچین رتبه ای تقریبا اسون بود ولی 98 همه چی بهم ریخت. خیلی ترسیدم

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      من نظام قدیمم. یه رتبه در حد 7هزار منطقه دو میخوام.تا سال 97 اوردن همچین رتبه ای تقریبا اسون بود ولی 98 همه چی بهم ریخت. خیلی ترسیدم
      اگه هر کدوم از درصدای منو 10 درصد یا 15 درصد کم کنی شاید به 7000برسی درصدای من اینا بود
      ادبیات:57 عربی:68 دینی:80 زبان:45
      ریاضیات :35 فیزیک :60 شیمی :60
      میگم 10-15درصد چون درصدا امسال خیلی نزدیک بهم بوده >>>>

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      مرسی ممنون منم همچین نظری دارم میگم زد و نتونستیم تغییر رشته بدیم یعنی چهارسال بشینم درسی که اونچنان(نه که اصلا)بهش علاقه ندارم رو بخونم >>.من میگم نره اما مشاوره مدرسه میگه بدوش

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما میدونی مهندسی شیمی چیه؟!

رشته ای با سختی ای کمی کمتر از مهندسی مکانیک (دروس مشترک با مکانیک دارن مثل انتقال حرارت، ترمودینامیک) و بازارکاری محدود در ایران و متاسفانه اساتیدی هم که در دانشگاه هستند، حدود 80% شون یا حتی بگم 90% شون هیچگونه سابقه کاری مرتبط ندارند ....... از این رشته های دهن پرکن ولی توخالیه

اما خوبیش اینه که در مقطع ارشد گرایش های زیادی داره حتی میتونید برای داروسازی بخونید و از نظر اپلای کردن رشته خوبیه ولی اگه میخواین در ایران بمونید اصلا سمت این رشته نرید حتی اگه علاقه دارید
      ممنون از نظرت فرهنگیان(به طور کلی دبیری رو)خیلی دوست دارم اما خب مهندسی شیمی یه چیزه دیگس

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      90% که نه ولی 70% یکیه .... انتقال حرارت، ترمودینامیک، مکانیک سیالات و دروس علوم پایه مهندسی مشترکه
      نقل قول نوشته اصلی توسط naazanin نمایش پست ها
      مهندسی شیمی به کمترین چیزی که ربط داره خود شیمیه : ))
      90 درصد واحدا مشترک با مکانیکه، کلا خیلی متفاوت تر از چیزیه که از بیرون بنظر میرسه،
      ولی اگه این رشته رو کاملا میشناسید و علاقه دارید اولویت رو بذارید رو رشته، تغییر رشته تو دانشگاه با شرط معدل سخته متال هم رشته ی راحتی نیست.
      اگه م شیمی اصفهان قبول میشید احتمالا بتونید همین رشته علم و صنعت یا خواجه نصیر هم بیارید.

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reka نمایش پست ها
      شما میدونی مهندسی شیمی چیه؟!

رشته ای با سختی ای کمی کمتر از مهندسی مکانیک (دروس مشترک با مکانیک دارن مثل انتقال حرارت، ترمودینامیک) و بازارکاری محدود در ایران و متاسفانه اساتیدی هم که در دانشگاه هستند، حدود 80% شون یا حتی بگم 90% شون هیچگونه سابقه کاری مرتبط ندارند ....... از این رشته های دهن پرکن ولی توخالیه

اما خوبیش اینه که در مقطع ارشد گرایش های زیادی داره حتی میتونید برای داروسازی بخونید و از نظر اپلای کردن رشته خوبیه ولی اگه میخواین در ایران بمونید اصلا سمت این رشته نرید حتی اگه علاقه دارید
      مرسی از نظرت اما من همونطورهم که گفتم تحقیق کامل کردم و آشنایی با بازارشم دارم و خوب هدف همه چه از رتبه 1تا رتبه150000هدفشون فراره منم یکیشونم خو

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما رشته ریاضی هستید؟
      بله ریاضیم
      Physics is like s•e•x: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it.
      ☆Richard P. Feynman☆

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      بله ریاضیم
      تو چه کردی استاد؟؟؟؟ تونستی به اون چیزی که میخوای برسی

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دقیقا رشته هایی که در ایران بازارکار خوبی ندارند، برای اپلای شرایط خوبی دارند مثل دروس علوم پایه اما رشته هایی که بازارکار خوبی دارند مثل پزشکی شرایط اپلای سختی دارند
      نقل قول نوشته اصلی توسط andrea1990 نمایش پست ها
      اگر به شیمی علاه مندی ,چرا شیمی محض نه؟
      شرایط خوبی حتی برای خارج رفتن داره..

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مرسی ممنون منم همچین نظری دارم میگم زد و نتونستیم تغییر رشته بدیم یعنی چهارسال بشینم درسی که اونچنان(نه که اصلا)بهش علاقه ندارم رو بخونم >>.من میگم نره اما مشاوره مدرسه میگه بدوش
      مشاور مدرسه که نمیخاد بیاد جای شما لیسانس بگیره،سرتو بنداز پایین کار خودتو بکن...بچه نیستیم دیگه،به نظر ببین هر رشته ای که برات هیجان انگیز تره رو برو،از الان نگران بازارکار و حقوق و اپلای و اینا نباش،آدم موفق تو رشته ش گلیم خودشو از آب بیرون میکشه
      ☆Richard P. Feynman☆

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن