خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gizish نمایش پست ها
      خوب مگه امسال از اینها سوال داد؟ جواب اعتراض کسی رو هم ندادن.
      بجای اینکه انرژیتون رو بزارید رو حذف این مباحث بسیار ساده، تلاشتون رو بکنید که سنجش واقعا دو نوع سوال و متناسب با دو نظام طرح بکنه...این حرف شما یعنی تایید کار سنجش در سوال ندادن از این مباحث...

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این کار به نظر من حداقل در دروس ریاضی وفیزیک کاملا شدنی هست،همونطور که پارسال سنجش مبحث نور رو برای نظام قدیم حذف کرد(البته به خاطر اعتراض بچه ها دوباره برگردوند)...
      با این حال حتی اگر این اتفاق هم نیفته،میتونید برای ریاضی کلا از منبع نظام جدید استفاده کنید ودر کنارش مباحث غیر مشترک رو فقط از کتابی مثل خط ویژه بخونید.
      در فیزیک هم بیشتر تمرکزتون رو روی مباحث مشترک بزارید.

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اونایی ک میگن نمیشه پس چرا سال پیش حذفیات داد؟
      امسالم مثل سال پیش

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      این کار به نظر من حداقل در دروس ریاضی وفیزیک کاملا شدنی هست،همونطور که پارسال سنجش مبحث نور رو برای نظام قدیم حذف کرد(البته به خاطر اعتراض بچه ها دوباره برگردوند)...
      با این حال حتی اگر این اتفاق هم نیفته،میتونید برای ریاضی کلا از منبع نظام جدید استفاده کنید ودر کنارش مباحث غیر مشترک رو فقط از کتابی مثل خط ویژه بخونید.
      در فیزیک هم بیشتر تمرکزتون رو روی مباحث مشترک بزارید.
      جدی یعنی میشه داوطلب کنکور نظام قدیم 99 ریاضی رو از منبع نظام جدید بخونه؟؟؟؟میشه بگید کدوم مباحث کاملا مثل همه و کدوم مباحث متفاوت؟ممنونم
      بذار بقیه خوش بگذرونن وقتی داری سخت تلاش میکنی
      بذار بقیه بخوابن وقتی داری کار میکنی
      تفاوت ها بالاخره مشخص میشه

5. Top | #20
      mou
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم نمیخوام مباحث غیرمشترک فیزیک رو بخونم نهایتا 3 تا تست که حتی به نظرم ممکنه کنکور بعدی کمتر هم از غیرمشترک ها بدن چون تا جایی که بتونن سعی میکنند از حاشیه های تراز مشترک دوری کنند کلی تو مرور آدم جلو میفته مباحثی مثل سقوط آزاد-میدان مغناطیسی در مرکز حلقه-شکست نور- آینه و عدسی-خازن های موازی و متوالی-سطوح شیب دار دینامیک فصل دو پیش دانشگاهی دیگه در کار نیستند

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یا نظام جدید باید داد یا هیچی رو حذف نکرد
      ولی میشه روی منابع مشترک تمرکز بیشتری کرد و وقت بیشتری گذاشت

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط irani7878 نمایش پست ها
      جدی یعنی میشه داوطلب کنکور نظام قدیم 99 ریاضی رو از منبع نظام جدید بخونه؟؟؟؟میشه بگید کدوم مباحث کاملا مثل همه و کدوم مباحث متفاوت؟ممنونم

بله،میشه استفاده کرد..تا جایی که من میدونم تنها تفاوت در یک قسمت حد هست...
      مباحث غیر مشترک دقیق در ذهنم نیست ولی چیزایی که الان در ذهنم هست این هاست :انتگرال،ماتریس،قسمتی از کاربرد مشتق ومنحنی های درجه 2،حد های مثلثاتی و...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن