خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات

تو را به خدا کمکم کنید دارم کمکم دیوانه میشم پردیس یا روزانه /دندون یا پزشکی

سلام
      من رتبه 1033 زیر گروه 1 منطقه1 را اوردم با تراز 10164
      موندم چیکار کنم برم پردیس اصفهان پزشکی یا پزشکی شهر کرد روزانه ساکن اصفهان هستم و تا شهر کرد کلا 1 ساعت فاصله است
      اما کیفیت دانشگاه اصفهان و اینکه همه کس و کارم اصفهانه دودلم کرده چیکار کنم؟
      و اگه بخوام برم پردیس پزشکی باید بهمن برم دانشگاه اصفهان نیم سال اول پردیس نداره در مورد پردیس هم بین دندون و پزشکی شک دارم دلم میگه برو پزشکی عقلم میگه دندون
      لطفا نظراتتون را به من بگویید و راهنمایی کنید

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      پزشکی شهر کرد روزانه
      دیگه اخه فاصلست 1 ساعت؟
      اخر هفته ها میای
      100 درصد شهر کرد به نظرم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      پزشکی شهرکرد بزن.دندون از پزشکی خیلی پایین تره پزشکی جذابتره.راهش بازتره.
      ?

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بین اصفهان وشهرکرد شهرکرد نظرمنو بیشتر جلب میکنه هم هوا هم مردم ...

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برای دانشگاه شهر کرد بزن
      برای پزشکی و دندون بستگی به خودتون داره دندون خوبی که داره زودتر میری سر کار اما پزشکی برای کسی بخواد ادامه بده و تخصص بگیره بهتره هر دو تا رشته عالی هستند منم خودم پزشکی می خونم و کاملا راضی هستم یه دوستی هم دارم که با هم هم کلاس بودیم دوران مدرسه اون دندون می خونه اونم کاملا راضی هست

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام
      چیزی که دلیل اصلی پردیس هست اینه که دیگر تعهد 7 سال خدمت در برابر آموزش رایگان را غیر طرح 2 ساله را ندارن و بعضی ها گفتن اگه بری شهرکرد احتمال گرفتن تخصص خیلی میاد پایین
      چون دانشگاه بی‌کیفیتی است

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط r.n.p نمایش پست ها
      سلام
      چیزی که دلیل اصلی پردیس هست اینه که دیگر تعهد 7 سال خدمت در برابر آموزش رایگان را غیر طرح 2 ساله را ندارن و بعضی ها گفتن اگه بری شهرکرد احتمال گرفتن تخصص خیلی میاد پایین
      چون دانشگاه بی‌کیفیتی است
      پردیس طرح دوساله داره؟
      ?

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام
      موندم چیکار کنم برم پردیس اصفهان پزشکی یا پزشکی شهر کرد روزانه ساکن اصفهان هستم و تا شهر کرد کلا 1 ساعت فاصله است
      و اگه بخوام برم پردیس پزشکی باید بهمن برم دانشگاه اصفهان نیم سال اول پردیس نداره در مورد پردیس هم بین دندون و پزشکی شک دارم دلم میگه برو پزشکی عقلم میگه دندون
      خودت داری جواب خودتو میدی بزن همون اصفهان چون سطحش بالاتر از شهرکرد به آشناهات نزدیک تری حالا بهمنم که بری اتفاق خاصی نمی افته یه ترم دیرتر میری تو این فاصله نرفتن هم خیلی کارا میتونی بکنی همیشه هم به حرفای عقلت گوش کن نه دلت چون اون عقل این دله! به هر حال خود دانی

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پردیسم طرح داره...

از هزینه پردیس مطمئن شو بعد علوم پایه هزینه اش زیاد میشه...‌

تو پزشکی برخلاف دندون که نیاز به امکانات و تجهیزات داره ،سطح دانشگاه مهم نیس حتی تو قبول شدن تخصص هم به خود فرد بستگی داره... نه دانشگاهی که درس خونده آزمون تخصص که کنکور نیس
      دانشجو یعنی خودش باید بره دنبال دانش به دانشگاه نیس که....
      اگه دانشگاه تهران خوبه برا اینه که همه بچه های درس خون رو تو خودش جمع کرده‌...خود دانشگاه که هنر نکرده..‌.

به نظرم برو روزانه...ممکنه تو هزینه پردیس به مشکل بیفتی.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      پردیس طرح دوساله داره؟
      پردیس دو سال طرح را داره اما بعد طرح مدرکت را آزاد نیکنن

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Noo$hin نمایش پست ها
      پردیسم طرح داره...

از هزینه پردیس مطمئن شو بعد علوم پایه هزینه اش زیاد میشه...‌

تو پزشکی برخلاف دندون که نیاز به امکانات و تجهیزات داره ،سطح دانشگاه مهم نیس حتی تو قبول شدن تخصص هم به خود فرد بستگی داره... نه دانشگاهی که درس خونده آزمون تخصص که کنکور نیس
      دانشجو یعنی خودش باید بره دنبال دانش به دانشگاه نیس که....
      اگه دانشگاه تهران خوبه برا اینه که همه بچه های درس خون رو تو خودش جمع کرده‌...خود دانشگاه که هنر نکرده..‌.

به نظرم برو روزانه...ممکنه تو هزینه پردیس به مشکل بیفتی.
      من هم همین رو میگم که اصفهان به دلیل جو بهتر و دانش آموز های بهتر سطح بالا تری داره و در مورد هزینه که مشکل زیاد هست اما میشه جورش کرد مثلاً قید ماشین را بزنم
      من منظورم از طرح غیر اون ۲ سال است اونا همه دارن اما تعهد خدمت رایگان یه چیز دیگه میباشد

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بچه ها درمورد تعهد خدمت مثلا دندونپزشکی مدرک نمیدن ؟نمیتونن مطب بزنن؟یا کلینیکای خصوصی کار کنن؟
      ?

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      شهرکرد

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      بچه ها درمورد تعهد خدمت مثلا دندونپزشکی مدرک نمیدن ؟نمیتونن مطب بزنن؟یا کلینیکای خصوصی کار کنن؟
      دوست عزیز اون طرح دو ساله رو که همه میرن و تفاوتی بین سراسری و پردیس وجود نداره.
      این تعهد خدمتی که دوستمون گفتن مربوط به این میشه که شما چون از امکانات آموزشی این کشور به صورت رایگان استفاده کردین باید به مدت طول دوره تحصیل یا دو برابر اون (با توجه به منطقه) در ایران کار کنین. حالا در طول این دوره به شما یک مدرک موقت میدن که در داخل کشور تفاوت خاصی با مدرک اصلی نداره و شما محدودیتی برای کار کردن ندارین. ولی اگر بخواین به خارج از کشور مهاجرت بکنین و در یک کشور دیگه زندگی بکنین باید هزینه تحصیل رایگانتون (معادل با هزینه پردیس) رو بدین تا مدرک اصلی رو بهتون بدن.
      خیلی خلاصه بهتون بگم که اگر قصد مهاجرت ندارین، تعهد خدمت محدودیتی براتون ایجاد نمی‌کنه.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه به هیچ وجه مشکل مالی نداری،حتما برو پردیس ولی اگه ذره ای مشکل داری قطعا برو شهر کرد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن