سلام و خسته نباشید به اون کنکوری هایی که امسالو خوب کنکور دادن و رشته خوبی قبول میشن و همچنین کنکوریی هایی که مثل من مشکلاتی امسال داشتن و نتونستن درست حسابی کنکور بدن و واسه سال بعد یعنی کنکور 99 آماده میشن
من امسال قبولی خرداد دوازدهم شدم و گواهی موقت پایان تحصیلاتمو هم گرفتم و کنکور امسال رو هم خراب کردم و تصمیم گرفتم واسه کنکور 99 آماده شم.
فقط با مشکل سربازی و معافیت اینا روبرو شدم میشه گفت سوالاتی در موردش دارم که ممنون میشم جواب بدین!
سوالم اینه که حالا که من قبولی خردادم و فارغ التحصیل شدم این گواهی موقت رو که مدرسه به همراه کارنامه بهم داده الان باید چیکار کنم؟ بدم به پلیس +10 واسه معافیت؟ اخه تو سایت نظام وظیفه پلیس +10 خوندم که اخرین وضعیت دانش آموز مشمول که فارغ التحصیل شده رو ارائه بدن به پلیس +10
یا اینکه همینجوری دادن بهم واسه اطلاع از اینکه نمره هام چند شده
در ضمن من متولد 79 بهمنم و اینکه من پشت کنکور بمونم این سربازی واسم مشکلی ایجاد نمیکنه که؟ و اینکه اگه مهلت معرفی یکسال پس از فارغ التحصیلی باشه و منم قبولی خرداد باشم پس تا خرداد 99 مهلت معرفی دارم؟ اونوقت سه ماه تابستون 99 رو چیکار کنم وقتی که کنکور 99 رو میخام شرکت کنم؟
میشه توضیح بدین... کلا گیج شدم رو این مسائل و هیچ نتیجه ای رو هم پیدا کردم و از هرکی میپرسم پاسخ های متفاوتی رو میشنوم ||