خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

خواهشا کمک کنید ! مهندسی پزشکی امیرکبیر یا علوم کامپیوتر شهید بهشتی ؟

سلام دوستان
      به شخصه علاقه خودم مهندسی کامپیوتر و کد زدن هست اما در حال حاضر دانشگاه های تهران رو نمیارم !
      اما علوم کامپیوتر شهید بهشتی رو حتما میارم ! و همچنین مهندسی پزشکی امیرکبیر ... الان بین این دو تا موندم !
      هرچند هوافضا هم یکی از گزینه هام هست که امیرکبیر میارم ولی به دو تای قبلی علاقه بیشتری دارم . من چون از تجربی هم به ریاضی تغییر رشته دادم با زیست شناسی که از دروس داشگاهی مهندسی پزشکی هست آشنایی دارم ولی از بازار کارش میترسم و
      اینکه تا جایی که خودم دیدم بازار علوم کامپیوتر خوب به راهه ! اگه دوستان نظری داید بفرمایید

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirtedlice نمایش پست ها
      سلام دوستان
      به شخصه علاقه خودم مهندسی کامپیوتر و کد زدن هست اما در حال حاضر دانشگاه های تهران رو نمیارم !
      اما علوم کامپیوتر شهید بهشتی رو حتما میارم ! و همچنین مهندسی پزشکی امیرکبیر ... الان بین این دو تا موندم !
      هرچند هوافضا هم یکی از گزینه هام هست که امیرکبیر میارم ولی به دو تای قبلی علاقه بیشتری دارم . من چون از تجربی هم به ریاضی تغییر رشته دادم با زیست شناسی که از دروس داشگاهی مهندسی پزشکی هست آشنایی دارم ولی از بازار کارش میترسم و
      اینکه تا جایی که خودم دیدم بازار علوم کامپیوتر خوب به راهه ! اگه دوستان نظری داید بفرمایید
      هوا فضا خیلی از گرایشهاش تحریمه نرو سمتش پشیمون نشی
      علوم کامپیوتر هم آنچان که میگی گل و بلبل نیست و خب بیشتر از کامپیوتر علم ریاضیاته
      اگر چارت درسی علوم کامپیوترو ببینی میبنی که بیشترش فقط ریاضیاته پس قبلش تحقیق کن تو ذوقت نخوره
      مهندسی پزشکی هم زیر شاخه ای از مهندسی برق بود قبلا اگه دوس داری برو برق اونوقت تو ارشد میتونی بری مهندسی پزشکی اگه دوس داشته باشی چون بازار کار برق وسیعتره اما مهندسی پزشکی الان تو ایران شناخته شده و جا افتاده نیست و از همون برقا استفاده میکنن به جاشون
      اگه دوس داشتی رتبه منطقه و کشوریتو بگو تا بتونم بیشتر راهنماییت کنم
      LEFT
      4/19/2021

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مهندسی پزشکی تو ایران زیاد بازار نداره فعلنه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن