خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با این تایپیک موافقین یا نه؟؟

رأی دهندگان
    103. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • نه (گزینه 2 یا سنجش بهتره ( پاینن بگین چرا))

39 37.86%
    • اره

46 44.66%
    • تا حدودی (اطلاعات کامل نیست(بقیشو پاینن بگو))

18 17.48%
    صفحه 3 از 14 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 201
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارين٩٣ نمایش پست ها
      دوستاني كه ميكين قلمجي حريص نيست،شما فقط بدونين در راه رضاي خدا مدرسه و كتابخونه نميسازن و بورس نميكنن بلكه با اينكار ١٠ها ميليارد تومن ماليات رو براشون بخشش ميخوره!!! اينم سياستشونه!!!
      وكرنه واقعا عاشق جشم و ابروي من و شما نيستن!!!
      بعدشم خداوكيلي يه مولف خوب تو كانون هست؟؟؟!!!
      تمام كتاباي ابي و كلا كانون همشون جلفن،جون قلمجي بولي به مولف نميده و بطورعمد سوالارو از ابي ميده كه بجه ها ترغيب بشن بخرنشون و ترازاي كاذب و بالا بيارن!!!
      درمورد كيفيت كاغذم كه افتضاحن،در مورد كيفيت ازمون هم كه ورقعا افتضاح!!!
      تقلبا رو درنظربكيرين با كلي بي نظمياي ديكه.
      میدونم عاشق چشم و ابروی اونا نیستن ولی هرچی هم پشت پردش باشه بازم کار پسندیده ایه.......
      کتابای ابی رو منم میگم بدن ولی برای شروع بد نیست..............مولف خوب هم ندارن ولی بعضی از سوالایی که میدن واقعا خوبن.
      راستی دفترچه ازمونهای گزینه 2 رو از کجا میشه گیر اورد؟؟؟

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قلمچی عالی نیست ولی نسبت به بقیه آزمون ها مزیت هایی داره که مثلاً جمعیتش زیاده و... ولی از اون طرف هم ظلم هایی داره به پشتیباناش می کنه که باور نمی کنید بعضی موقع ها فکر می کنید قربة الی الله دارن کار می کنن پشتیبانا!!!!!! ولی در حال حاضر بین گزینه دو و قلمچی و گاج و مبتکران و... قلمچی از بقیش بهتره مخصوصاً تو پیش دانشگاهی.

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1326 نمایش پست ها
      میدونم عاشق چشم و ابروی اونا نیستن ولی هرچی هم پشت پردش باشه بازم کار پسندیده ایه.......
      کتابای ابی رو منم میگم بدن ولی برای شروع بد نیست..............مولف خوب هم ندارن ولی بعضی از سوالایی که میدن واقعا خوبن.
      راستی دفترچه ازمونهای گزینه 2 رو از کجا میشه گیر اورد؟؟؟
      تو همين سايت كنكور konkur.in هستش هم قلمجي و هم كزينه ٢كه.كزينه ٢خوبه ولي واقعا سوالاش وحشتناكه!!! كلا من كاج رو بعنوان استاندارد قبولشم دارم از هر نظر بي نقصه،فقط جامعه ي اماريشم ببره بالا بي رقيب ميشه.

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenb نمایش پست ها
      قلمچی عالی نیست ولی نسبت به بقیه آزمون ها مزیت هایی داره که مثلاً جمعیتش زیاده و... ولی از اون طرف هم ظلم هایی داره به پشتیباناش می کنه که باور نمی کنید بعضی موقع ها فکر می کنید قربة الی الله دارن کار می کنن پشتیبانا!!!!!! ولی در حال حاضر بین گزینه دو و قلمچی و گاج و مبتکران و... قلمچی از بقیش بهتره مخصوصاً تو پیش دانشگاهی.
      من خيلي به خيلي سبز اميد دارم كه بياد يه تحولي ايجاد كنه،كاجو مخالفم كه بكن از قلمجي كمتره،نه واقعا از هرنظر بهتره ولي بااينحال بزركترين ضعفش جامعه اماريشه كه مساله كمي نيست ولي من باتوجه به تقلباي قلمجي و بي نظمي بشتيبان و غيره بازم ميكم كاج خوبه.

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان این آزمون 11 بهمن تو درس ریاضی معادلات درجه دوم میاد ؟ اخه من برنامه رو نگاه کردم فقط معادلات و نامعادلات و تعینن علامت هندسه و مثلثات میاد ولی تو ازمون غیر حضوری سوال معادلات درجه دوم داده و یکی از سوالاتشون هم منحنی میخواد رسم کنی ! چکار کنم الان ؟

یکی از بدی های قلمچی جدیدا پاسخنامه های مسخره شونه . واقعا بعضی جواب بعضی از تستها رو میخونم هنوزم نمیدونم کدوم جواب صحیحه!

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من یه پیشنهاد دارم..........
      سوالات ازمونهای گزینه 2 یا گاج رو گیر بیاریم و قبل امون قلم چی مون همونو کار کنیم......بنظرم بهترین راهه

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farshad99 نمایش پست ها
      دوستان این آزمون 11 بهمن تو درس ریاضی معادلات درجه دوم میاد ؟ اخه من برنامه رو نگاه کردم فقط معادلات و نامعادلات و تعینن علامت هندسه و مثلثات میاد ولی تو ازمون غیر حضوری سوال معادلات درجه دوم داده و یکی از سوالاتشون هم منحنی میخواد رسم کنی ! چکار کنم الان ؟

یکی از بدی های قلمچی جدیدا پاسخنامه های مسخره شونه . واقعا بعضی جواب بعضی از تستها رو میخونم هنوزم نمیدونم کدوم جواب صحیحه!
      معادلات درجه دوم هم زیر مجموعه ای از معادلات و نامعادلاته دیگه...
      تو تعیین علامت هم، کسرها و معادلات درجه دوم شالوده این مبحث رو تشکیل میدن.

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من نصف تست هارو نمیدونم جوابش چی شد تو دینی تو یک سوالیش تو ادبیات گزینه رو پاک کرده بود بعدش نوشته بود توی این گزینه ..... خدارو شکر سراسری 91 انسانی بود جوابش رو پیدا کردم

9. Top | #39

نمایش مشخصات
      خاهشا وسواس به خرج ندين
      هر ازموني كه رفتين با همون پيش برين
      ان شالله موفق ميشين
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran34 نمایش پست ها
      من نصف تست هارو نمیدونم جوابش چی شد تو دینی تو یک سوالیش تو ادبیات گزینه رو پاک کرده بود بعدش نوشته بود توی این گزینه ..... خدارو شکر سراسری 91 انسانی بود جوابش رو پیدا کردم
      وارد صفحه شخصیتون تو سایت کانون بشید. تصویر پاسخبرگ رو نگاه کنید.
      پاسخنامه کلیدی هم همونجا هست.

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Math & Physics are fun

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من گاج آسونه آزموناش خیلی نکته ای هم نیست البته کتاباش عالین خودم کتابای گاج رو استفاده می کنم ولی آزموناش نه.
      اونایی که پیش دانشگاهین اصلاً وسواس به خرج ندن یکیشو ثبت نام کنن آزمونای دیگه مخصوصاً گزینه دو و گاج و سنجش هم سوالاش رو گیر بیارن تستاشو بزنن.دوستان جایی سراغ دارین که سوالای گزینه دو سوم ریاضی رو بشه گیر آورد؟

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بنظرمن که قلمچی از ازمونای دیگه خیلی خیلی بهتره چون همیشه بیشتر رتبه های تک رقمی واسه قلمچین

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظر من، حالا که نیم سال اول تموم شده و 5 ماه بیشتر تا کنکور نمونده، این حرف ها هیچ فایده ای نداره.
      هرکس تو هر موسسه ای ثبت نام کرده باید با همون بسازه و بسوزه، چه خوب باشه چه بد

به شخصه، با وجود تمام عیب و ایرادهای قلمچی، باهاش مشکلی ندارم، هدف این بود که درس بخونم و تا قبل تیر درس ها رو مسلط بشم و چندبار هم جمع بندی کنم. خب دارم به هدفم میرسم.

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ميشه بيشتر توضيح بديد بريم يا نه
      نخوردیم نون گندوم ولی دیدیم دست مردم

15. Top | #45
      v73
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      انتخاب موسسه خیلی مهمه مخصوصا الان که تبلیغات متنوع از موسسات مختلف وجود داره!من به شخصه طرفدار کانون قلم چی ام؛به دلیل جامعه آماری بالاش؛به دلیل منطق آزمونهاش؛به دلیل برنامه ریزی اش مخصوصا دفتر برنامه ریزیش؛به دلیل سطح مناسب سوالات آزمونهاش؛دی وی دی های فوقالعاده ی آقای قلم چی که خیلی صادقانه هرکاری که باید انجام بدیم رو بازگو میکنه
      بچه ها مراقب باشید که کم کاری های دمون رو به گردن موسسات نندازیم؛یه نفر که حال پر کردن دفتر برنامه ریزی نداره نباید انتظار معجزه از این دفتر داشته باشه؛دفتر منطق داره ولی معجزه نمیکنه؛این تویی که اگه هدفت برات مهمه باید وقت بذاری و از ابزار ها و تکنیک ها استفاده کنی
      پس زود درمورد موسسات قضاوت نکنید؛من که میگم قلم چی راهنمای خوبیه برای به پایان بردن خوب این مسیر"یعنی کنکور"توجه کنید که فقط راهنماست انتظار معجزه نداشته باش!!
      موفق باشید

صفحه 3 از 14 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 4 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن