خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با این تایپیک موافقین یا نه؟؟

رأی دهندگان
    103. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • نه (گزینه 2 یا سنجش بهتره ( پاینن بگین چرا))

39 37.86%
    • اره

46 44.66%
    • تا حدودی (اطلاعات کامل نیست(بقیشو پاینن بگو))

18 17.48%
    صفحه 2 از 14 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 201
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لطفا دوستان رو نا امید نکنید!

در هر صورت گل بی خار خداست!

هر جایی یه معایبی داره یه مزایایی... سعی کنید نیمه پر لیوان رو ببینید..........

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      برنامه راهبردی قلم چی بنظر من میتونه خیلی مفید باشه...
      بستگی به شخص داره که بتونه مفید استفاده کنه و اگ کسی واقعا بخواد درصد خوبی رو توی کنکور کسب کنه بنظر من یکی از اصل هاش شرکت در همین آزمون های آزمایشیه که حداقل با فضای کنکوری آشنا بشن و تشویق بشن برای بهتر بودن...
      مَـن تو زندگــی
      یه وَقتایــی باختم
      یه وَقتایــی افتادم
      یه وَقتایــی ضربه خوردم
      یه وَقتایــے تو تنهایــے مُـردَم
      حالا باید بگــــــــم:
      از تــمــوم اینا درس گرفتم
      حالا خوشحالم که خودمم
      و نیازی ندارم که بَقیه رو
      برای اثبات ، تحت تاثیر بذارم
      مَـــــــــن خودَمَــــم
      هَمــیــنُ بَـــــــس

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ای خدا پس ما چیکار کنیم؟

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ای بابا هر جا ازمون میدید با برنامش جلو برین و خوب درس بخونین دیگه
      Genius has side effects

5. Top | #20
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

والا هر دبیر مطرح شهر اومد سر ما عملا مستقیم یا غیر مستقیم گفت کنکور=خرخونی
      اینو نگفتم که ناامید بشید گفتم بدونید همه چیز به کانون و ازمون و...نیست
      دراین زمینه موفق باشید...موفقیت شما ارزوی منه
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تستاش تست های تکراری اگه یکی حفظی هاش خوب باشه میشینه دفترچه کار در منزل رو حفظ میکنه کتاب آبی رو حفظ میکنه کتاب کارم حفظ میکنه و 100 میزنه حتی اینقدر به خودشون زحمت نمیدن جای گزینه ها رو عوض کنن خلاصه منابع سوالات خیلی ضایع هست

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام
      چرا این تاپیک رو بالا نمیارین؟؟خیلی بحث های خوبی توش مطرح شده...............
      نظر من:
      من همیشه توی کانون بودم و واقعا تا بحال ازش راضی بودم.....راجع به پشتیبان تا حدودی قبول دارم ولی ما توی شهرمون مدیر کانون خودش مشاوره میده درحد خود قلمچی ....خیلی خوبه و واقعا تابحال بهمون کمک زیادی کرده
      راجع به اینکه منابع سوالات فقط کتابهای ابیه و همیشه سوال تکراری داره کاملا درسته........اما این یادتون باشه که منبع اصلی کار ما باید سوالات کنکور باشه که کتابهای ابی هم دقیقا سوالات کنکوره و این بی انصافیه که بخوایم بگیم کانون بده چون از ابی سوال طرح میکنه.......در ضمن توی هر ازمون حداقل توی هر درسش 2 تا سوال متفاوت با سبک کنکور داره که این واقعا کمک میکنه به اینکه نه زیاد از کنکور فاصله بگیریم و نه فقط کنکور کار کنیم...............البته من خودم کتابهای ابی رو زیاد دوست ندارم چون پاسخهای تشریحیش خیلی بده وگرنه سوالاش خوبه ( عالی نیست ولی برای شروع بد نیست)
      شما دارین میگین کانون پولکیه؟؟؟ بنظر من باید پولکی باشه.....چون درسال تعداد زیادی از دانش آموزای قوی که توان مالی ندارن رو ثبت نام میکنه و باید برای هزینه های دفترچه پشتیبان و.... از بقیه یکم اضافه تر بگیره و بنظر من این واقعا خوبه که یکم هم بفکر اونها باشیم و برای 6 هزار تومن دفتر برنامه ریزی ( که بنظر من بهترین نقطظه قوت کانونه) کانون رو متهم به کثیف و پولکی بودن نکنیم................
      در آخر من فقط نظرمو گفتم ولی چون تابحال گزینه 2 ندادم اصلا نمیتونم مقایسه ای بین این 2 داشته باشم.........

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من میخوام برم قلم چی.
      اونم فقط به خاطر اینکه مجبور بشم درسا رو بخونم وگرنه اصلا وابدا ازش راضی نیستم
      ادمو بیچاره میکنه با تستاش والا
      خسته ام از جانی که گرفتار تن است...

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      وقتی مبحث ها کم میشن تست هاش مزخرف و تخیلی میشه ولی ایندفعه که مبحث زیادی بود سوالات خوب بودند و استاندارد
      هر جا بری مشکل هست

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با چه دلیل مدرکی میگید همه سوالاتش از کتاب آبیه؟!آخراش دوتا سوال داره نوشته کتاب آبی همین!بقیه سوالاشم ایده جدید داره...

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      اینجا دیگه مشکلاش زیادن خخخخخخ
      فقط همینکه مجبوری بخونی خوبه
      یه بار من زبانو تستای ابی رو کلا زدم.رفتم سر جلسه عینا تکرار شده بودن.
      خسته ام از جانی که گرفتار تن است...

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      كلا افتضاح شده و ديكه كيفيت ٣يا ٤سال قبل رو نداره ،به زودي كلا قلمجي منحل ميشه ،ديكه جيزي ازش نمونده كاج واقعا داره براي ازموناش سنك تموم ميزاره و من واقعا معتقدم ظرف ٥سال اينده كامل جاي قلمجيو ميكيره.

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این آزمون کار در منزل چجوریاس ؟تا حالا هیچوقت نخوندمش !بدردم میخوره سوالاش ؟

وقتایی که مباحث آزمونش کم میشه ،سوالاش شدیدا چرت میشه !رابطه ی مستقیم دارن با هم

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من با چندتا دبیر صحبت کردم و میگن امسال سطح یسوالای کانون واقعا بالا رفته............
      این موضوع که هرچی مباحث ازمون کم میشه سوالا چرت میشه کاملا درسته.......کلا ارتباطشون غیر قابل انکاره مثل ازمون 27 دی شیمی سوم ریاضی.............

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستاني كه ميكين قلمجي حريص نيست،شما فقط بدونين در راه رضاي خدا مدرسه و كتابخونه نميسازن و بورس نميكنن بلكه با اينكار ١٠ها ميليارد تومن ماليات رو براشون بخشش ميخوره!!! اينم سياستشونه!!!
      وكرنه واقعا عاشق جشم و ابروي من و شما نيستن!!!
      بعدشم خداوكيلي يه مولف خوب تو كانون هست؟؟؟!!!
      تمام كتاباي ابي و كلا كانون همشون جلفن،جون قلمجي بولي به مولف نميده و بطورعمد سوالارو از ابي ميده كه بجه ها ترغيب بشن بخرنشون و ترازاي كاذب و بالا بيارن!!!
      درمورد كيفيت كاغذم كه افتضاحن،در مورد كيفيت ازمون هم كه ورقعا افتضاح!!!
      تقلبا رو درنظربكيرين با كلي بي نظمياي ديكه.

صفحه 2 از 14 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن