خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با این تایپیک موافقین یا نه؟؟

رأی دهندگان
    103. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • نه (گزینه 2 یا سنجش بهتره ( پاینن بگین چرا))

39 37.86%
    • اره

46 44.66%
    • تا حدودی (اطلاعات کامل نیست(بقیشو پاینن بگو))

18 17.48%
    صفحه 12 از 14 نخستنخست ... 2111213 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 166 به 180 از 201
    1. Top | #166
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      معایب کانون:
      برنامه ی غیر استاندارد
      پشتیبانان ناکارآمد
      سوالات غیر استاندارد
      خدمات جانبی وقت گیر
      کتب کاملا غیر استاندارد
      تعداد زیاد آزمون ها
      فشردگی آزمون ها
      و............

2. Top | #167
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Petrichor نمایش پست ها
      الان مخالف چی بودی دقیقا
      کلا نفهمیدی من منظورم چی بود

3. Top | #168
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      قلمچی از لحاظ روحی میتونه حتی یک دانش اموز خیلی خوب هم از پا دربیاره اگه هم میرید نباید خیلی خودتونو واسه تراز و ... حرص بدید فقط تلاشتونو کنید تا هر جایی که توان دارید عالی بخونید نذارین سوالای مسخره ی قلمچی روتون تاثیر بذاره

4. Top | #169
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahid121 نمایش پست ها
      بزارید کلی بگم ، مسلما کانون برا ارزشیابیتون بهتره چون جامعه اماری بالاتری داره ، یکی از مشکلاش پارسال این بود که ترتیب سوالای عربی رو عوض کرده بود ، همشون در استاندارد سوالات مشکل دارن . گزینه دو رو میتونید در خونه و خودتون اونو امتحان بدید. سنجش هم فقط سه آزمون آخرش خوبهو تقریبا استاندارده (هر چند پارسال از بین اون سه تا همشون مشکل داشتن در مقایسه با استاندارد کنکور) ولی جامعه اماریش خیلییی خوبه اون سه تای اخر، و رتبه ی سهمیتون در سنجش خیلی شبیه کنکورتون میشه مثل خودم
      اگه بحث سر ترتیبه که سنجش در این زمینه شاهکار میکنه یه بار فک کنم 10 تا سوال زبان فارسی داده بود
      دقیقا یادم نیس
      و قرابت بلافاصله بعد املا اومده بود (یه همچین چیزی)
      و تهش تستای 20 تا 25 از همه مبحث اورده بود
      ویرایش توسط El Nino : 23 شهریور 1396 در ساعت 18:17

5. Top | #170
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

سوالات قلم چی

سلام.
      قلم چی دیگه واقعا شورشو دراورده !!!!!! قبلا سوالاش فقط سخت و مفهومی بودن الان دیگه کلا زده جاده خاکی چرت و پرت سوال میده!
      من اوایل سال ترازم 6100 بود الان شده 4900 !!!!! به نظر شما چیکار کنم؟ من داشتم پیشرفت میکردم که یک دفعه سوالا عجیب غریب شدن!!!!!!!
      به عنوان مثال: توی زیست شناسی باید فرایند ترجمه رو به صورت اسلوموشن در نظر بگیری تا سوالو جواب بدی! ریاضی و فیزیک که بماند!!
      نظر شما چیه؟

6. Top | #171
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezabr1999 نمایش پست ها
      سلام.
      قلم چی دیگه واقعا شورشو دراورده !!!!!! قبلا سوالاش فقط سخت و مفهومی بودن الان دیگه کلا زده جاده خاکی چرت و پرت سوال میده!
      من اوایل سال ترازم 6100 بود الان شده 4900 !!!!! به نظر شما چیکار کنم؟ من داشتم پیشرفت میکردم که یک دفعه سوالا عجیب غریب شدن!!!!!!!
      به عنوان مثال: توی زیست شناسی باید فرایند ترجمه رو به صورت اسلوموشن در نظر بگیری تا سوالو جواب بدی! ریاضی و فیزیک که بماند!!
      نظر شما چیه؟
      دیگه قلمچی نرو! الکی روحیتو خراب میکنه من تجربه کردم اگه بخوای تا اخر همینجوری پیش بری نتیجت خوب نمیشه.... شدم که میگم!
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

7. Top | #172
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin1441 نمایش پست ها
      دیگه قلمچی نرو! الکی روحیتو خراب میکنه من تجربه کردم اگه بخوای تا اخر همینجوری پیش بری نتیجت خوب نمیشه.... شدم که میگم!
      یه رفیق دارم تا پارسال زیر 6800 نبود ترازش. خیلی زرنگه الان دیدم این هفته 5800 شده! داغون شده بیچاره ! میگم داغون ولی عمق فاجعه رو درک نمیکنی!

8. Top | #173
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یعنی دلیل کاهش تراز شما فقط بخاطر بدتر شدن سوالای قلمچیه ؟؟ دلیل دیگه ای نداره ؟؟
      زیاد موافق بعضی سوالای قلمچی نیستم ولی این نگرش خطرناکه !
      و هر روز منتظرتر از دیروز

9. Top | #174
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام.
      نظر شما چیه؟
      به دو تا نکته توجه کنین
      اولا اگر سخت باشه، برای همه سخت‌تره و همه درصدهاشون کمتر میشه
      دوما بالاخره وقتی شما رتبت کم شده، یقینا یکی بوده که به جای شما رتبت بهتر شده باشه
      من خودم توی جمع بندی پارسال، ۵۰۰ تا کاهش تراز داشتم ولی تراز کنکورم از بهترین تراز کل سالم هم ۵۰۰ تا بیشتر شد
      پس اولا نمیشه کاهش ترازتون رو گردن سختی سوالات انداخت (کاهش درصد رو میشه ولی کاهش تراز رو نه)
      دوما اینکه خیلی تراز رو جدی نگیرید. فقط بخونید و ادامه بدید و سعی کنید هر آزمون ترازتون هرپند ۲۰ تا، از آزمون قبلی بیشتر بشه. همین کافیه
      موفق باشید

10. Top | #175
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تمام آزمونا یه عیبی داره
      سنجش سوالای فیزیک آسونی داره و برنامه بد
      گزینه 2 سوالای زیست مضخرف
      گاج هم که بعضی وقتا قاطی میکنه پا میشه 45 تا سوال ریاضی میده
      آگه زیاد اعتراض کنی دیگه نمی خونی سعی کن خودتو تطبیق بدی
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

11. Top | #176
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fardin78 نمایش پست ها
      به دو تا نکته توجه کنین
      اولا اگر سخت باشه، برای همه سخت‌تره و همه درصدهاشون کمتر میشه
      دوما بالاخره وقتی شما رتبت کم شده، یقینا یکی بوده که به جای شما رتبت بهتر شده باشه
      من خودم توی جمع بندی پارسال، ۵۰۰ تا کاهش تراز داشتم ولی تراز کنکورم از بهترین تراز کل سالم هم ۵۰۰ تا بیشتر شد
      پس اولا نمیشه کاهش ترازتون رو گردن سختی سوالات انداخت (کاهش درصد رو میشه ولی کاهش تراز رو نه)
      دوما اینکه خیلی تراز رو جدی نگیرید. فقط بخونید و ادامه بدید و سعی کنید هر آزمون ترازتون هرپند ۲۰ تا، از آزمون قبلی بیشتر بشه. همین کافیه
      موفق باشید
      با جمله اولتون موافق نیستم!هرچقدرم سخت بشه بازم خیلیا سوالات رو میخرن.ساعت ۱۱ به بعد که همه جا پاسخشو میزارن

12. Top | #177
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.
      نظر شما چیه؟
      بهترین راهکار: بدون توجه به نتیجه آزمون، آزمون رو تحلیل کنید...
      این رو بدونید که این آزمونهای قلمچی برای کسانی هست که مطابق آزمون های قلمچی باهاشون "کار" میشه... شما هدفت کنکوره پس برای کنکور زحمت بکش..
      آزمون آزمایشی رو فقط برای تحلیل بعد از آزمون و همچنین شبیه‌سازی شرایط کنکور برو..

13. Top | #178
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام.
      نظر شما چیه؟
      فراموش نکنید که هیچ کدوم از این آزمون ها به اندازه ی کنکور استاندارد نیستندو بهتره اون ها رو ملاک قرار ندید.بنده خودم با نظر شما موافقم البته به خصوص در درس زیست شناسی که امسال واقعا بعضی سوالات، بدون هیچگونه هدف آموزشی طرح میشه

14. Top | #179
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.من متاسفانه امسال هم افتادم طور قلمچی و ازش متنفرم و حالم از آزموناش بهم میخوره.با کارت حکمت نیروهای مسلح اقساطی ثبت نام کردم و از 19 تا آزمون 7 تاشو رفتم تا الان.کسی میدونه چطور میشه انصراف داد که بقیه قسط ها رو کسر نکنن؟اگه کسی راهی بلده پیام بده لطفا.

15. Top | #180
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من آزمون های قلم چی ثبت نام کرده بودم در تهران رشته تجربی پیش دانشگاهی. دوازده آزمون باقی مونده که قطعا قصد انصراف داشتم ولی قبول نکردند . برای جایگزینی میفروشمشون فکر کنم مشخصات رو نشه تغییر داد ولی هر اطلاعاتی که لازم باشه برای پیگیری نتیجه و شرکتدر آزمون ها رو دارم که به راحتی میشه یه نفر با همین مشخصات من بره آزمون بده. برای اینکه سیستم ظالمانه ای دارند و هر قدر مراجعه کردم پولم رو پس ندادند من بیست آزمون ثبتنام کرده بودم که فقط یکی اش رو شرکت کردم. شماره تماسم 09337822864 البته توی تهران فقط امکان پذیره

صفحه 12 از 14 نخستنخست ... 2111213 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن