خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با این تایپیک موافقین یا نه؟؟

رأی دهندگان
    103. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • نه (گزینه 2 یا سنجش بهتره ( پاینن بگین چرا))

39 37.86%
    • اره

46 44.66%
    • تا حدودی (اطلاعات کامل نیست(بقیشو پاینن بگو))

18 17.48%
    صفحه 10 از 14 نخستنخست ... 91011 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 136 به 150 از 201
    1. Top | #136
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آخه من تجربه گزینه دو رو هم دارم
      به هیچ وجه راضی نبودم
      یعنی هیچکس از بچه های مدرسه ما که شرکت کرده بودن راضی نبود
      چه بچه زرنگامون چه بچه های سطح متوسط
      هیچکس

توباقلب ویرانه من چه کردی؟. /ببین عشق دیوانه من چه کردی!
      درابریشم عادت آسوده بودم. / توباحال پروانه من چه کردی؟
      ننوشیده ازجام چشم تو مستم. / خماراست میخانه من چه کردی؟
      مگرلایق تکیه دادن نبودم. ؟ / توباحسرت شانه من چه کردی؟
      مراخسته کردی وخود خسته رفتی. / سفرکرده باخانه من چه کردی؟
      جهان من ازگریه است خیس باران. / توباسقف کاشانه من چه کردی؟

2. Top | #137
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      امروزرفتم توی سایت قلم چی بعد یه سررفتم توی همین جاکه رشه ودانشگاه رامیزنی بعدمیگه رتبه طرف چندبوده ودرصداشاوشهرشوومیانگین ترازشو میده!رشته ودانشکاه یکی ازرفقارازدم وااااااااااااااااااااااای ینی نابودشدما...بهم گفته بود6هزاربوده رتبش بعدتوسایت کانون ک دیدم رتبش20هزاربود
      ولی خداییش خیلی بده ابروطرفا میبره مخصوصا اگه توی شهرای کوچیک مث شهرمن باشه ینی خیلی بده هاااااااااااااااا
      ایشالارتبم خوب شه من ابروم نره دیگه
      ولی کاش قلم چی این طوری نمیکرد واسم شهررانمینوشت وفقط اسم استان رامینوشت...اینجوری بهتربود
      اگه یه روز سایت کانون دیدیدهک شد احتمالایکی ازهمین ادمایی بوده که اینجوری کانون ابروشابرده

3. Top | #138
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      قلم چی امسال هم پاسخ نامه رو دوشنبه ها میده یا بالاخره یه فکری به حال این قضیه کرده؟؟

4. Top | #139
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قلم چی هم معایب داره هم مزایا....یکی از معایبش که قبلا مثله بمب صدا داده فروش سوالا در تلگرام و....هست ولی از طرفی به خاطر وجود آزمون اعتبار سنجی تشریحی تا حدودی این مشکل رفع شده...ولی مزایا هم داره ...برنامه راهبردیش حرف نداره....واقعا اگه کسی بهش عمل کنه موفق میشه......!!!

5. Top | #140
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط :Abolfazl: نمایش پست ها
      قلم چی امسال هم پاسخ نامه رو دوشنبه ها میده یا بالاخره یه فکری به حال این قضیه کرده؟؟
      دقیقن!سواله منم همینه کسی میدونع؟!

6. Top | #141
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      قلمچی پره عیبه اصلا نرین سمتش بهترین ازمون گزینه دو و سنجش
      [CENTER]به امید خدا و با تلاش مستمر به هدفم میرسم

[SIZE=4]

7. Top | #142
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اره پاسخنامه ها دوشنبه داده میشه

ولی همون روز میزنن سایت

8. Top | #143
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من شنیدم ک تقلب کردن خیلی رواج داره تو آزموناش
      ابله ترین افراد دنیا همینایی هستن ک تو آزمون های قلم چی رو برگه بغلیشون نگا میکنن
      خیلی سریع کارنامه میدن این خیلی خوبه ( 11:30 ک آزمون تموم میشه 1:30 کارنامه رو میتونم ببینم )
      برنامه راهبردیشم محشره

9. Top | #144
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      ای بابا!! من خودم طرفدار گزینه 2 هستم، به هر دانش آموزی هم پیشنهاد میکردم و میکنم که گزینه 2 ثبت نام کنند.
      سختی سوالات هم واقعا عیب تلقی نمیشه، کسی که بتونه سوالای سخت تر رو حل کنه حتما سوالات آسون (!) کنکور هم حل میکنه! اگر سوالات آسون طرح کنند و در آزمون آزمایشی نقاط ضعف خودتون رو نشناسید، این یعنی ظلم در حق کسی که به اون موسسه اعتماد کرده!

ولی در مقابل انتقاد بی مورد هم نمیشه ساکت موند. واقعا من یا شما چه سودی از تبلیغ کانون یا گزینه 2 یا سنجش میبریم؟ این که بزنیم تو سر کانون یا گزینه 2 چه فایده ای برای ما داره؟ پس بیاید واقع بین باشیم. اگر هم از موسسه ای خوشمون میاد یا توش ثبت نام کردیم، لازم نیست بزنیم تو سر موسسه همسایه!!

همونطور که گفتم خرید کتاب اجباری نیست. براش هم دلیل دارم، چون من رو مجبور نکردند کتاب بخرم و فقط دفتر برنامه ریزی گرفتم. از سایتشون ثبت نام کردم، تماس گرفتند گفتند کتاب میخوای؟ گفتم نه! به همین راحتی

مورد بعدی، سیاست کثیف کانون!!
      من صحت این مطلب رو نمیدونم، چون دفعه قبل که کنکور دادم دانش آموز بودم و گزینه 2 دادم. وقت نداشتم هر دو هفته آزمون بدم، تو ترافیک برم پیش پشتیبان، یا از برنامه راهبردی ش استفاده کنم! همین الان هم اگر گزینه 2 آزمون 2 هفته ای داشت میرفتم اون رو ثبت نام میکردم.
      بگذریم، کسی که برای زدن درصد بالا توی آزمون آزمایشی تقلب میکنه و میره از روی کتاب های کانون میخونه و حفظ میکنه داره به خودش ظلم میکنه! عین اون کسایی که تو حوزه های آزمون آزمایشی از رو دست هم تقلب میکنند. این افراد براشون فرق نمیکنه که گزینه 2 باشند یا کانون، چون اصلا هدفشون یادگیری و بالا کشیدن خودشون نیست.
      کتاب های کانون هم انقدر کیفیت مزخرفی دارند که آدم مجبور نیست بخردشون، پس میتونه سرش به کار خودش باشه و از روی کتاب های دیگه بخونه و سعی کنه تو هر آزمونی که هست پیش رفت کنه.
      البته انکار نمیکنم که کانون خیلی اقتصادی تر و پولکی تر از سایر موسساته.

باز هم تکرار میکنم، هدف از آمون های آزمایشی اینه که درس ها رو بهتر یاد بگیریم، نقاط ضعف رو بشناسیم، کنکور دادن و سر جلسه نشستن رو تمرین کنیم.
      استاندارد بودن سوالات هم مهمه، اما اگر سخت تر هم بود اشکال نداره، اگر آسون تر باشه خیلی بد میشه، چون نقاط ضعفمون رو نمیشناسیم.
      خیلی مهم نیست کجا ثبت نام کنیم، مسلما من چون فارغ التحصیل بودم کانون ثبت نام کردم، چون دیدم برنامه بهتر و آزمون های دو هفته ای داره. این تنها دلیل من بود!
      هر کس باید ببینه چی نیاز داره. من برنامه درسی و آزمون های زیاد میخواستم.

تمام وقت استراحتم رو صرف تایپ این متن کردم.
      من که پشت کنکوریم خرید کتاب و برام اجباری کردن 😐

خرید کتاب احباریه

k0nk0r📖

10. Top | #145
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      اقا اجباری باشه هم شما پول نده کاری نمیتونن بکنن

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

11. Top | #146
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گاج ثبت نام کنید
      هیچ اجباری نیست در خرید کتاب هاش بلکه از روی علاقه میخرید

12. Top | #147
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کانون همش عیبه.سوالاش.کتاباش.مشاوراش و...
      فقط گزینه دو

13. Top | #148
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بستگي داره هدفتون از آزمون ثبت نام كردن چيه.
      اگه دنبال سوالات مطابق كنكوريد ، اصلا چرا ثبت نام ميكنيد؟ بريد اينترنت بگيريد سوالا رو دانلود كنيد ماله همه موسسه ها....
      رد ضمن اين جمله كليشه اي شده ولي هيچ ازموني مثل خود كنكور نميشه

14. Top | #149
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باهمش موافقم
      واقاحییییییییییف اون پولایی که دادیم بهشون
      هزینه پشتیبان.هزینه سی دی هایی که یکبارهم استفاده نشد..اجباری بودن پک کتاب
      تازه آزمون های جامع ماه اخرش افتضاااااااح سخت بودن وبدورازواقعیت.گندزدن ب کل روحیمون.
      امیدوارم به زودی پرچمش بیادپایین.

15. Top | #150
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان هزینه آزمون های گاج چقدر هست
      از مهر

صفحه 10 از 14 نخستنخست ... 91011 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن