خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

همه جواب بدن حیاتیه

یکی از دوستام پرستاری میخونه امسال میره ترم سه میگه اصلا بهش علاقه ندارم باباشم معاون بانکه و مادرشم پرستار میگه دوست دارم همش حساب و کتاب و مسئله ریاضی حل کنم میخواد بره حسابداری بخونه نظرتون چیه درباره کارش

2. Top | #2
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه باباش میتونه بشه پارتیش وببرتش توبانک بره حسابداری بخونه درغیراینصورت پرستاری روادامه بده
      خدایا هوای دلم راداشته باش ❤❤❤❤❤

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KingMehdi79 نمایش پست ها
      یکی از دوستام پرستاری میخونه امسال میره ترم سه میگه اصلا بهش علاقه ندارم باباشم معاون بانکه و مادرشم پرستار میگه دوست دارم همش حساب و کتاب و مسئله ریاضی حل کنم میخواد بره حسابداری بخونه نظرتون چیه درباره کارش
      اگه توجه کنید تو همه ی آزمون های استخدامی حسابداری هست
      بازار کار گسترده ای داره ولی خب نیاز به علاقه و پشتکار داره
      پس آینده ی شغلیشو خودش میتونه بسازه خلاصه
      حسابدار با حقوق بالا زیاده
      درباره جزئیات رشته ش خیلی اطلاع ندارم ولی خب حساب کتابش برای خیلی ها شاید تکراری و خسته کننده باشه، بستگی به علاقه داره دیگه
      پرستاری هم بازار کار خوبی داره و تقریبا میشه گفت مطمئنه، میتونه جاهای مختلفی کار کنه ولی اول اینکه رشته شون فرسایشیه بنظرم، یعنی ساعت 5 صبح باید بتونی پاشی بری سرکار، سختی داره ازین نظر و اینکه دکتری گرفتن تو رشته شون فک کنم فقط آکادمیکه، یعنی بالینی بدردشون نمیخوره، بر عکس کشورهای خارجی که گرایش های مختلفی برای پرستاری تعریف میشه

تهش علاقه تعیین میکنه که برای کدوم بجنگی و سختی هاشو بپذیری

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بمونه پرستاری

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه بابات زود قراره بازنشسته بشه و میتونه تورو به جای خودش بذاره برو حسابداری. بعد میری بانک کارمند میشی حقوق خوب مزایا تا دلت بخاد وام کم بهره میدن کارمندی بانک عالیه.

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بانکداری بخونه بهتر از حساب داریه که حتما استخدام بانک میشه از پرستاری بیاد بیرون

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این دوستتون بلانسبت خنگه؟
      وقتی باباش معاون بانکه خب چرا استفاده نمیکنه
      والا من میشناسم طرف باباش تو بانک آبدارچی بود تونست با پارتی اون بره بشه کارمند بانک الانم وضعیتش توپه توپه
      LEFT
      4/19/2021

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.این دوستت الان مشکلش چیه?بشینه پرستاری شو تمام کنه بره سرکار.اگه ولش کنه تا اخر عمر پشیمون میشه.علاقه چیه?این حرف ها اصلا اینجا معنی نداره.بهش بگو .یه مدت پول از خانواده نگیره بره ببینه چی توی جامعه کسی تحویلش میگیره.چرا دور بریم خود خانواده هم تحویلش نمیگیره.(فقط پول)الان فقط فقط پول مهمه و داشتن شغل.اینهمه به نظرت چرا میرن امتحان میدن تجربی?قول بهت میدم اگه هر کدوم از این دوستان شغل داشت با درامد خوب صد سال سیاه نمیادن امتحان کنکور بدن.بیگدار به اب نزنه.تا اونجایی که من اطلاع دارم اگه پدرش بازنشسته بشه میتونن فرزندش رو به جای خودش در بانک قرار بده .ببخشید اگه یکم حرف تند زدم.اما واقعیت همینه.علاقه یعنی برای اینجا یعنی خودتو رو بدبخت بکنی.موفق باشین

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

این دوستتون بلانسبت خنگه؟
      وقتی باباش معاون بانکه خب چرا استفاده نمیکنه
      والا من میشناسم طرف باباش تو بانک آبدارچی بود تونست با پارتی اون بره بشه کارمند بانک الانم وضعیتش توپه توپه
      هیچ ربطی به خنگ بودن نداره چه تفکر اشتباهی!خیلی از آدما حاظر به سو استفاده نیستن و با اخلاص خدمت میکنن حتی تو مقامات بالا مثل‌پدر خودم.

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sagad1369 نمایش پست ها
      سلام.این دوستت الان مشکلش چیه?بشینه پرستاری شو تمام کنه بره سرکار.اگه ولش کنه تا اخر عمر پشیمون میشه.علاقه چیه?این حرف ها اصلا اینجا معنی نداره.بهش بگو .یه مدت پول از خانواده نگیره بره ببینه چی توی جامعه کسی تحویلش میگیره.چرا دور بریم خود خانواده هم تحویلش نمیگیره.(فقط پول)الان فقط فقط پول مهمه و داشتن شغل.اینهمه به نظرت چرا میرن امتحان میدن تجربی?قول بهت میدم اگه هر کدوم از این دوستان شغل داشت با درامد خوب صد سال سیاه نمیادن امتحان کنکور بدن.بیگدار به اب نزنه.تا اونجایی که من اطلاع دارم اگه پدرش بازنشسته بشه میتونن فرزندش رو به جای خودش در بانک قرار بده .ببخشید اگه یکم حرف تند زدم.اما واقعیت همینه.علاقه یعنی برای اینجا یعنی خودتو رو بدبخت بکنی.موفق باشین
      آخه علاقه یه فاکتور بسیار مهمیه

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به نظر من علاقه نداره ادامه نده
      اگه میتونه بره تو بانک کار کنه بره بهتره

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar78 نمایش پست ها
      هیچ ربطی به خنگ بودن نداره چه تفکر اشتباهی!خیلی از آدما حاظر به سو استفاده نیستن و با اخلاص خدمت میکنن حتی تو مقامات بالا مثل‌پدر خودم.
      تفکر اشتباهی نیست منم یه زمانی مثل شما فکر میکردم
      اگه تو جامعه بری و با گوشت و پوستت احساسش کنی میفهمی که اخلاص معنایی نداره سواستفاده معنایی نداره چون اگه اینطوری باشی اصلا استخدام نمیشی
      باباتم خیلی وقت پیش استخدام شده زمانی که بیکاری بیداد نمیکرد
      الان فقط باید برای زنده موندن جنگید نه زندگی کردن
      شمایی که اینو میگی اگه فردا بیکار باشی همین پذرت به هزار جا رو میندازه تا بالاخره استخدام شی ببین کی گفتم
      LEFT
      4/19/2021

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن