خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور ریاضی با دیپلم تجربی

دوستان من دیپلمم تجربیه اما ۹۹ میخوام کنکور ریاضی نظام قدیم بدم خیالم از شیمی فیزیک راحته، و ریاضی تجربیمم بد نیست،، میخواستم ببینم از درسای ریاضی چه چیزایی رو بخونم که هم به ریاضی تجربی نزدیک باشه و هم ۴۰ یا ۵۰درصد و بتونم بزنم، و اینکه امکان کلاس رفتن ندارم خودم باید ریاضی و بخونم یا دی وی دی بخرم، و اگر دی وی دی خوب میشناسین هم بهم بگین،، ممنون میشم
      و یه سوال دیگه تو رشته ریاضی با شیمی فیزیک هفتاد و عمومی هفتاد هشتاد و ریاضی چهل میشه دانشگاههای خوب اورد؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان ریاضی کمک کنید
      عشق فقط یه پلاک ... که بیرون زده از دل خاک

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zeinab7777777 نمایش پست ها
      دوستان من دیپلمم تجربیه اما ۹۹ میخوام کنکور ریاضی نظام قدیم بدم خیالم از شیمی فیزیک راحته، و ریاضی تجربیمم بد نیست،، میخواستم ببینم از درسای ریاضی چه چیزایی رو بخونم که هم به ریاضی تجربی نزدیک باشه و هم ۴۰ یا ۵۰درصد و بتونم بزنم، و اینکه امکان کلاس رفتن ندارم خودم باید ریاضی و بخونم یا دی وی دی بخرم، و اگر دی وی دی خوب میشناسین هم بهم بگین،، ممنون میشم
      و یه سوال دیگه تو رشته ریاضی با شیمی فیزیک هفتاد و عمومی هفتاد هشتاد و ریاضی چهل میشه دانشگاههای خوب اورد؟؟
      برو نظام جدید ریاضی درساشون نصف شده عین تجربی نظام قدیم میمونه حتی کمتر
      من نظام قدیم ریاضیم بری نظام جدید خیلی راحت رتبه زیر 500 میاری
      و اینکه با اون درصدایی ک گفتی میشه اما رشته های زیر گروه 2 و 3 نه زیر گروه 1. چون زیر گروه 1 به ریاضی وابسته س
      اکثر مهندسیهام زیر گروه 1 هستن بجز شیمی و نفت و پلیمر و چیزایی که به شیمی مربوطه
      LEFT
      4/19/2021

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

برو نظام جدید ریاضی درساشون نصف شده عین تجربی نظام قدیم میمونه حتی کمتر
      من نظام قدیم ریاضیم بری نظام جدید خیلی راحت رتبه زیر 500 میاری
      و اینکه با اون درصدایی ک گفتی میشه اما رشته های زیر گروه 2 و 3 نه زیر گروه 1. چون زیر گروه 1 به ریاضی وابسته س
      اکثر مهندسیهام زیر گروه 1 هستن بجز شیمی و نفت و پلیمر و چیزایی که به شیمی مربوطه
      ممنون از پاسختون، ولی نمیتونم برای ریاضی همه ی درسامو که خوب بلدم دوباره نظام جدید بخونم خیلی برام سخت میشه همه ی کتابا و جزوه هام باید آپدیت نظام جدید بشن، هم وقت میخواد هم هزینه

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zeinab7777777 نمایش پست ها
      ممنون از پاسختون، ولی نمیتونم برای ریاضی همه ی درسامو که خوب بلدم دوباره نظام جدید بخونم خیلی برام سخت میشه همه ی کتابا و جزوه هام باید آپدیت نظام جدید بشن، هم وقت میخواد هم هزینه
      پس برای قدیم مجبوری واسه درصد 40 همه رو بخونی فقط میتونی هندسه پایه رو حذف کنی
      LEFT
      4/19/2021

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن