خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 45
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کسی هست که کلاس زیست دکتر آرام فر رفته باشه ؟

سلام دوستان من خودم امسال کلاسای ایشون ثبت نام کردم میخواستم بدونم در کل چجوریه؟
      و اینکه دکتر آرام فر بهترن یا آقای عمارلو؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      م رشته م ریاضی بود ولی تو کلاس کنکور که میرفتم
      عمار لو خیلی ازش تعریف میکردن
      از آرامفر هم بد شنیدم.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط senator73 نمایش پست ها
      م رشته م ریاضی بود ولی تو کلاس کنکور که میرفتم
      عمار لو خیلی ازش تعریف میکردن
      از آرامفر هم بد شنیدم.
      ممنون از راهنماییتون . جزوه های دکتر عمارلو رو دارم اما چنگی به دل نمیزنن نسبت به آقای آرامفر
      بیشتر میخوام درباره آرامفر بدونم!!!!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina74 نمایش پست ها
      ممنون از راهنماییتون . جزوه های دکتر عمارلو رو دارم اما چنگی به دل نمیزنن نسبت به آقای آرامفر
      جدا جزوه هاش چنگی به دل نمیزنه؟؟
      بنده های خدا اون مردمی که الکی کلی پول خالی شدن تا جزوه ش بخرن!!

میدونم آرامفر ژنتیکش رو خوب میگه
      اگه تهرانی کلاسای ماهان یا هدف خوبه
      عمارلو > آرامفر

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط senator73 نمایش پست ها
      جدا جزوه هاش چنگی به دل نمیزنه؟؟
      بنده های خدا اون مردمی که الکی کلی پول خالی شدن تا جزوه ش بخرن!!

میدونم آرامفر ژنتیکش رو خوب میگه
      اگه تهرانی کلاسای ماهان یا هدف خوبه
      عمارلو > آرامفر
      بله مرسی ماهان میرم من
      بنده قصد توهین یا کوچیک کردن معلمی رو ندارم و صرفا نظر خودم رو اعلام کردم البته

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

مطمئنید جزوه دکتر عمارلو رو میگید ؟؟؟
      من جزوه کامل دکتر عمارلو و جزوه کاردر کلاس دکتر آرامفر رو با هم مقایسه کردم کیفیتشون اصلا با هم قابل مقایسه نیست___متاسفانه دکتر آرامفر تو اهواز کلاس ندارن زیاد شناختی از کلاس هاشون ندارم ولی دکتر عمارلو یکی از بهترین کلاس های زیست رو برگزار میکنن و از صفر صفر بچه هارو راه میندازن و جزوه هاشون یکی از بهترین جزوه های زیسته ___من همایش دکتر آرامفر رو همونی که هنوزم تو سایتش تبلیغش هست رو با جزوه همراهش گرفتم و با جزوه همایش دکتر عمارلو مقایسشون کردم سی دی های تدریس آرامفر همش از رو کتابه و دریغ از یک نکته ترکیبی که تو سی دی هاش بگه و گیاهی هم همون متن کتاب رو گفته بود و خیلی خلاصه و دست و پا شکسته بود و ژنتیک هم که بیشترش تست حل میکرد و خیلی خیلی کم نکته میگفت__اون جزوه ای هم که باهاش بود همون کتاب کاریه که تو کلاسش با بچه ها کار میکنه و اومده همون کتاب کار رو کامل شدش رو ازش کپی گرفته و داده دست بچه ها____جزوه همایش عمارلو رو که با همین جزوه به اصطلاح کاملش مقایسه کردم فوق العاده ضعیف بود و همون جزوه خلاصه شده عمارلو از کل کتاب کار در کلاسش بهتر بود__بعضی جاها هم عینا مطالب عین هم بود مثلا فصل 8 پیش دانشگاهی رو اگه بزارید کنار هم میبینید که تصاویری که خود مولف میکشن و تو کتاب نیست کپی همدیگه است البته این تشابه تو کتاب زیست جمع بندی مهروماه هم دیده میشه اگه شکلی که توی فصل6 سال دوم مهروماه هست رو با شکل تالیفی که تو جزوه عمارلو و کتاب دریافت هست رو مقایسه کنید میبینید این دو تا تصویر عینا مثل همن___کلا اگه بخوام حرفامو خلاصه کنم در مورد شیوه تدریس حضوری دکتر آرامفر هیچ نظری ندارم ولی شیوه تدریس دکتر عمارلو خیلی خیلی عالیه __درمورد جزوه هاشون هم جزوه عمارلو فوق العاده کامله ولی الان یه بدی پیدا کرده اونم اینه که راحت پیدا میشه و همه دیگه دارن ازش استفاده میکنن و فاکتور رقابش داره از بین میره که این خیلی بده___کلا شرطی که خیلی مهمه خود دانش آموزه نه اسم و رسم یه مدرس __شاید آرامفر،،عمارلو،،هاشمی،، میوه چی و.. اسم و رسم بزرگی داشته باشن اما از بین دانش آموزاشون افرادی هم هستن که کل جلسات این معلم هارو اومده باشن و آخر تو کنکور به زور 20 درصد بزنن و فردی هم هست تو دور اقتاده ترین روستا که معلم 1ماه درمیون میان سر کلاس و خودشون میشینن و با تلاش خودشون بالاترین درصد هارو تو کنکور میارن ___امیدوارم با دکتر آرامفر بهترین نتیجه رو بگیرید درسته شاید کتاب هاشون((به جز ژنتیک))کیفیت آنچنانی نداشته باشن ولی شاید سر کلاس های حضوریشون خوب کار کنن و متفاوت از اون چیزی باشن که نشون میدن___
      موفق باشید!!!

فعلن ...!!!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها
      مطمئنید جزوه دکتر عمارلو رو میگید ؟؟؟
      من جزوه کامل دکتر عمارلو و جزوه کاردر کلاس دکتر آرامفر رو با هم مقایسه کردم کیفیتشون اصلا با هم قابل مقایسه نیست___متاسفانه دکتر آرامفر تو اهواز کلاس ندارن زیاد شناختی از کلاس هاشون ندارم ولی دکتر عمارلو یکی از بهترین کلاس های زیست رو برگزار میکنن و از صفر صفر بچه هارو راه میندازن و جزوه هاشون یکی از بهترین جزوه های زیسته ___من همایش دکتر آرامفر رو همونی که هنوزم تو سایتش تبلیغش هست رو با جزوه همراهش گرفتم و با جزوه همایش دکتر عمارلو مقایسشون کردم سی دی های تدریس آرامفر همش از رو کتابه و دریغ از یک نکته ترکیبی که تو سی دی هاش بگه و گیاهی هم همون متن کتاب رو گفته بود و خیلی خلاصه و دست و پا شکسته بود و ژنتیک هم که بیشترش تست حل میکرد و خیلی خیلی کم نکته میگفت__اون جزوه ای هم که باهاش بود همون کتاب کاریه که تو کلاسش با بچه ها کار میکنه و اومده همون کتاب کار رو کامل شدش رو ازش کپی گرفته و داده دست بچه ها____جزوه همایش عمارلو رو که با همین جزوه به اصطلاح کاملش مقایسه کردم فوق العاده ضعیف بود و همون جزوه خلاصه شده عمارلو از کل کتاب کار در کلاسش بهتر بود__بعضی جاها هم عینا مطالب عین هم بود مثلا فصل 8 پیش دانشگاهی رو اگه بزارید کنار هم میبینید که تصاویری که خود مولف میکشن و تو کتاب نیست کپی همدیگه است البته این تشابه تو کتاب زیست جمع بندی مهروماه هم دیده میشه اگه شکلی که توی فصل6 سال دوم مهروماه هست رو با شکل تالیفی که تو جزوه عمارلو و کتاب دریافت هست رو مقایسه کنید میبینید این دو تا تصویر عینا مثل همن___کلا اگه بخوام حرفامو خلاصه کنم در مورد شیوه تدریس حضوری دکتر آرامفر هیچ نظری ندارم ولی شیوه تدریس دکتر عمارلو خیلی خیلی عالیه __درمورد جزوه هاشون هم جزوه عمارلو فوق العاده کامله ولی الان یه بدی پیدا کرده اونم اینه که راحت پیدا میشه و همه دیگه دارن ازش استفاده میکنن و فاکتور رقابش داره از بین میره که این خیلی بده___کلا شرطی که خیلی مهمه خود دانش آموزه نه اسم و رسم یه مدرس __شاید آرامفر،،عمارلو،،هاشمی،، میوه چی و.. اسم و رسم بزرگی داشته باشن اما از بین دانش آموزاشون افرادی هم هستن که کل جلسات این معلم هارو اومده باشن و آخر تو کنکور به زور 20 درصد بزنن و فردی هم هست تو دور اقتاده ترین روستا که معلم 1ماه درمیون میان سر کلاس و خودشون میشینن و با تلاش خودشون بالاترین درصد هارو تو کنکور میارن ___امیدوارم با دکتر آرامفر بهترین نتیجه رو بگیرید درسته شاید کتاب هاشون((به جز ژنتیک))کیفیت آنچنانی نداشته باشن ولی شاید سر کلاس های حضوریشون خوب کار کنن و متفاوت از اون چیزی باشن که نشون میدن___
      موفق باشید!!!
      مرسی از نظراتتون بله جزوه همایش آرامفر خیلی بیخوده اما جزوه کلاسشون نه
      نگفتم جزوه دکتر عمارلو بده گفتم نظر شخصیم اینه که آرام بهتره جزوه آقای عمارلو رو هم از شاگردای اهوازشو گرفتم

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      مرسی از نظراتتون بله جزوه همایش آرامفر خیلی بیخوده اما جزوه کلاسشون نه
      نگفتم جزوه دکتر عمارلو بده گفتم نظر شخصیم اینه که آرام بهتره جزوه آقای عمارلو رو هم از شاگردای اهوازشو گرفتم

یه سوال دارم مگه تو کلاس همین کتاب کار در کلاس رو با بچه ها کار نمیکنن؟؟؟

بله متاسفانه دکتر عمارلو بزرگترین ظلم رو تو کلاس همایششون به پسرا((نه دخترا)) اهواز کردن بر عکس کلاس های کاملشون انقدر بد کار کردن که اصلا کلاسشون به جلسه آخرم نکشید فکر کنم چندتا از همون دانش آموزاشون هم اومدن به قولی برا انتقام همین جور جزوه هاشونو فروختن تو فضای نت

فعلن ...!!!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه سوال دارم مگه تو کلاس همین کتاب کار در کلاس رو با بچه ها کار نمیکنن؟؟؟

بله متاسفانه دکتر عمارلو بزرگترین ظلم رو تو کلاس همایششون به پسرا((نه دخترا)) اهواز کردن بر عکس کلاس های کاملشون انقدر بد کار کردن که اصلا کلاسشون به جلسه آخرم نکشید فکر کنم چندتا از همون دانش آموزاشون هم اومدن به قولی برا انتقام همین جور جزوه هاشونو فروختن تو فضای نت
      من جزوه رو نخریدم از نت !
      از یکی از اقوام نزدیک گرفتم

اون هم خیر تانک کار میکنن و یه جزوه مجزا میدن شبیه جزوه های دکتر عمارلو!

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      من جزوه رو نخریدم از نت !
      از یکی از اقوام نزدیک گرفتم
      جوابمو گرفتم!!تا الان فکر میکردم همین کتاب کار در کلاس رو کار میکنن!!

فعلن ...!!!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جوابمو گرفتم!!تا الان فکر میکردم همین کتاب کار در کلاس رو کار میکنن!!
      در هر صورت لطف کردین نظرتون رو گفتین و ممنون

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اگه بين يكي از اين دوتا ميخواي انتخاب كني برو عمارلو

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان خودم بالاخره رفتم و بسیاااااار بسیااااااااار عالی بود
      حرف نداشت

14. Top | #14

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم کلاس ایشون رفتم خوبه برا من که رشتم ریاضی بود خیییییللللییی خوب بود

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      از نظر من اول اشکان هاشمی بعد عمار لو بعد ارام فر

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن