خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 45
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      شنیدم برای شروع سنگینه!
      من خودم چیزی نخونده بودم ... از اون شروع کردم .. یکم تمرین میخواد واسه من جواب داده خصوصا فصل 8 ..
      شما نمیدونم چجوری کنار میای با کتاب ..

2. Top | #32
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaHnooxxH نمایش پست ها
      اگه شایعه هم باشه از طرف یکی از دوستاشون که استاده و بما گفته بوده نه بنده
      آقای آرامفر جز مافیای کنکور حساب میشه .. کسی که با تبلیغ این استاد اون استاد همایشاش شلوغ میشه ..
      شاید شما شاگردش بودی روش حساسیت داری ، حق میدم ولی من اینطوری شناختم ایشونو ..
      درضمن ، من کتابشو دارم و کار کردم ،، و نظرمو گفتم حالا شما حال میکنی با کتابش نظر خودتونه
      من شاگردشون نبودم ولی 4سالی میشه با اکثریت شاگردانش در ارتباط هستم، و کتاباشونم خوبه،، ارتباط نزدیک با آشناهای ایشون دارم و مطمئن هستم از حرفام،، شاید این استاد خواسته بد دکتر رو بگه، بالاخره نميشه با حرف دیگری قضاوت کرد،

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واسه ژنتيك فقط كتاب ژنتيك به زبان آدميزاد مهر و ماه
      شما بگيرين باور كنين خيلي خوبه
      من گياهي آدميزاد رو دارم و راضيم ازش البته واسه 95 گفتم

4. Top | #34
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      میخواستم همایش ارامفر سال ٩٣ که دی وی دیش کرده بخرم
      چطوره ؟ خوبه ؟ یا جمع بندی فرهادیان بهتره ؟ (فرهادیان ٢٩٣ تومنه !!!!)

5. Top | #35
      mil
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من پول مفت ندارم

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من ارامفر ميرم ميخوام عوض كنم
      مطالب رو شفاف سازي نميكنه
      فقط ژنتيكش خوووب درس ميده

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina74 نمایش پست ها
      سلام دوستان من خودم امسال کلاسای ایشون ثبت نام کردم میخواستم بدونم در کل چجوریه؟
      و اینکه دکتر آرام فر بهترن یا آقای عمارلو؟
      سلام، کتاب به نام دست نوشته های معلم زیست رو خریدم از دکتر ارامفر عالی بود
      از جزوه همایش بهتر بود
      تانک تست هم خیلی تغییرات داده، تست هاش کاملا بدون غلط و جدید
      الگو هم خریدم ولی غلط زیاد داشت ولی اونم بد نیس
      اما به نظرم کتاب زیست گیاهی دکتر ارامفر هنوز کار داره و تغییر نداده
      راستی سی دی هم زده کسی خریده آیا؟ که منم برم بگیرم؟

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اساتید برتر تهران دکتر عمارلو آرام فر و خانم دکتر حلاجیان
      من پیش خانم دکتر حلاجیان کلاس رفتم در کل عالیه فن بیانشون سوادشون عالیه خیلی گیرا و جذاب درس میدن .و مهم تر از همه اخلاق و شخصیتشون طوریه که استرس کنکور یادت میره پر از انرژی مثبت. همیشه در تلگرام سوالاتم رو میپرسیدم و ایشان حتما چواب میدادن. من به همه توصیه میکنم عشقه.من الان سه ساله که دانشجویم رشته داروسازی ولی همیشه روز معلم بهشون زنگ میزنم .
      فقط خیلی سرش شلوغه سه ماه باید منتطر باشید تا کلاس بهتون بده
      دعای خیرم همیشه دنبالشه

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برترین اساتید زیست تهران دکتر عمارلو و خانم دکتر حلاجیان

من هم از جزوات دکتر عمارلو استفاده کردم و هم پیش خانم دکتر حلاجیان رفتم عالی بودند .هم بیان جذاب و گیرایی داره و هم بسیار باسوادن و اینکه خارج از کلاس همیشه پاسخگوی سوالات دانش آموزانش در تلگرام هستش. دانش اموز ایشان بودن برای من افتخار بوده . شخصیت و اخلاقشان طوری هست که همیشه شما رو امیدوار نگه میداره من الان داروسازی می خونم و موفقیت رو در درس زیست مدیون ایشان هستم . در یک کلام میگم عشقه استرس کنکور کلا یادت میره

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من امسال با آقاي ارامفر كلاس دارم
      از اقاي عمارلو اطلاعي ندارم ولي دوستانم از همايش و نكته و تست اقاي عمارلو راضي نبودن!
      جزوه ي آقاي آرامفر نكات لازم براي زيست رو داره و اينكه تقريبا يه جلسه در ميان پرسش ميذاره خيلي خوبه!! تو زيست يه عده از دبيران به يه سري نكات بي ربط توجه ميكنن

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من dvd هی دکتر ارامفر رو دارم خیلی خوبه راضیم ازش

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من کتاب های دکتر آرام فر عالیه چه ژنتیکش و چه کتاب های دیگه اگه دنبال کلاس می گردین کلاس خانم دکتر حلاجیان رو بهتون پیشنهاد می دم ایشون ژنتیک رو واستون اب خوردن می کنند خودش دکتری ژنتیک هستش. به زبان انگلیسی هم مسلطه و به دانش آموزای بین المللی هم درس میده

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سونیا کمالی نمایش پست ها
      به نظر من کتاب های دکتر آرام فر عالیه چه ژنتیکش و چه کتاب های دیگه اگه دنبال کلاس می گردین کلاس خانم دکتر حلاجیان رو بهتون پیشنهاد می دم ایشون ژنتیک رو واستون اب خوردن می کنند خودش دکتری ژنتیک هستش. به زبان انگلیسی هم مسلطه و به دانش آموزای بین المللی هم درس میده
      عذر میخام الان شما خود خانم حلاجیان هستی دیگه؟

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      متاسفانه من چونمن نظام جدید هستم نمی توان از کتاب های دکتر ارام فر استفاده کنم

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من شاگردشونم
      منم قبلا خیلی چیزا پشت سرایشون شنیده بودم میگفتم نمیرم
      یبار به زور مامانم سر کلاسشون نشستم واااااقعععااا عالی درس میدن الان سه ماهه که شاگردشونم مححششرررننن پرسش داریم، گروه رفع اشکال داریم،هرشب باید ازمون بدیم،تدریس فوق العاده عالی،جزوشونم که خخخخییلییی کامله به طوریکه منی که زیستم همش منفی بود الان راحت حداقل هشتاد درصد میزنم
      من وقتی رفتم کلاسشون فهمیدم هرچی پشت سرشون میگن دروغه واقعا متاسفم برای کسایی که پشت سرشون دروغ میبافن
      اگه میخوای بری کلاسش حتتممااا پیشنهاد میکنم برو فقط یه جلسه بشینی خودت متوجه میشی

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن