خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 45
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

استاد آرامفر _دبیر زیست

هرکسی کلاس های ايشون رفته در حد سه سطر توضیح بده راجب تدریس نحوه برخورد

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من کلاسش میرفتم تقریبا همه مطالبی که میگه تو کتاباش هست و چیز اضافی نمیگه تو شهر ما که یک هفته در میون میومد و اون هفته ای که نبود یکی دیگه را جا خودش میفرستاد

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirh7 نمایش پست ها
      من کلاسش میرفتم تقریبا همه مطالبی که میگه تو کتاباش هست و چیز اضافی نمیگه تو شهر ما که یک هفته در میون میومد و اون هفته ای که نبود یکی دیگه را جا خودش میفرستاد
      شما از کدوم شهر هستید؟ ؟پرسش های کلاسی هم داشتین؟ جزوه جداگانه داره جز همون کتاب کار، ک الان بصورت چکیده زیست شناسی چاپ شده؟ ؟؟ از رو چی کار میکنه؟ کتاب تانک؟؟ ؟؟

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirh7 نمایش پست ها
      شما از کدوم شهر هستید؟ ؟پرسش های کلاسی هم داشتین؟ جزوه جداگانه داره جز همون کتاب کار، ک الان بصورت چکیده زیست شناسی چاپ شده؟ ؟؟ از رو چی کار میکنه؟ کتاب تانک؟؟ ؟؟

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برای چی میخاین؟؟؟؟
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط drsetareh1373 نمایش پست ها
      اصفهان هستم کتاب کارش تقریبا نود درصد با چکیدش یکیه اما یه سری شکل هست که سر کلاس میکشه و شما وارد کتاب کار میکنی که چیز زیاد مهمی نیست
      یه سری جا خالی و تست هم تو کتاب کارش داره که مثلا هر تست یه نکته ای داره که اونم اگه کتاباش رو بخونی میبینی این نکات رو اونجا هم گفته

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      شما امسال کنکور ندارید؟
      تو باید از درونت بفهمی که می تونی

اگه هیچ کس دیگه ای بهت اعتقاد نداشته باشه ، تو باید به خودت اعتقاد داشته باشی

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      وقتی پول و شهرت میاد وسط تدریس میره کنار..

تعریفی از کلاسش نشنیدم اما از همون کتاب تخته سیاه با اون همه غلط مشخصه چه خبره

ایشون مثکه کلاسارو صرفا جهت انتخاب همسر راه میندازه ، مث ازدواج دوم امسالشون

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      بنده خدا سر يه كلاساش گفته بوده پول تو تدريسه بعد ساعتش را نشون داده بوده و گفته بوده اين ساعت من رولكسه و توش الماسه
      قيمتش هم حدود ٧٠ ميليون تومانه

you come to me in friendship, your enemies would become my enemies
      and then
      THEY WOULD FEAR YOU

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      زیست کلاس میخواد چیکار آخه :l

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaHnooxxH نمایش پست ها
      وقتی پول و شهرت میاد وسط تدریس میره کنار..تعریفی از کلاسش نشنیدم اما از همون کتاب تخته سیاه با اون همه غلط مشخصه چه خبرهایشون مثکه کلاسارو صرفا جهت انتخاب همسر راه میندازه ، مث ازدواج دوم امسالشون
      من تا جایی که اطلاع دارم امسال ازدواج اولشون بوده،، الکی شایعه نسازيد، حالا همسرشون از شاگردانش بودن دلیل نميشه شخصیت یه دکتر رو زیر سوال ببرین، ،تا جایی که میشناسم ایشون تدریس میکنن حقشونم میگیرن،، الان همه دبیر های خوب کمتراز 950نمیگیرن،، ، زندگی شخصی دیگران به ما ربطی نداره،، اگه کتاباشونم خوب نبود الان اینقدر معروف نميشد،، بخاطراینکه فوق العاده است معروفه، دلسوز و مهربان

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط drsetareh1373 نمایش پست ها
      من تا جایی که اطلاع دارم امسال ازدواج اولشون بوده،، الکی شایعه نسازيد، حالا همسرشون از شاگردانش بودن دلیل نميشه شخصیت یه دکتر رو زیر سوال ببرین، ،تا جایی که میشناسم ایشون تدریس میکنن حقشونم میگیرن،، الان همه دبیر های خوب کمتراز 950نمیگیرن،، ، زندگی شخصی دیگران به ما ربطی نداره،، اگه کتاباشونم خوب نبود الان اینقدر معروف نميشد،، بخاطراینکه فوق العاده است معروفه، دلسوز و مهربان
      اگه شایعه هم باشه از طرف یکی از دوستاشون که استاده و بما گفته بوده نه بنده
      آقای آرامفر جز مافیای کنکور حساب میشه .. کسی که با تبلیغ این استاد اون استاد همایشاش شلوغ میشه ..
      شاید شما شاگردش بودی روش حساسیت داری ، حق میدم ولی من اینطوری شناختم ایشونو ..
      درضمن ، من کتابشو دارم و کار کردم ،، و نظرمو گفتم حالا شما حال میکنی با کتابش نظر خودتونه

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه شایعه هم باشه از طرف یکی از دوستاشون که استاده و بما گفته بوده نه بنده
      آقای آرامفر جز مافیای کنکور حساب میشه .. کسی که با تبلیغ این استاد اون استاد همایشاش شلوغ میشه ..
      شاید شما شاگردش بودی روش حساسیت داری ، حق میدم ولی من اینطوری شناختم ایشونو ..
      درضمن ، من کتابشو دارم و کار کردم ،، و نظرمو گفتم حالا شما حال میکنی با کتابش نظر خودتونه
      شما ژنتیک تخته سیاه رو هم دارید؟!
      چجوریاس؟!
      ژنتیک تخته سیاه بهتره یا آدمیزاد مهروماه؟!
      ...

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      شما ژنتیک تخته سیاه رو هم دارید؟!
      چجوریاس؟!
      ژنتیک تخته سیاه بهتره یا آدمیزاد مهروماه؟!
      نه منظورم اون کتاب نیس منظورم تانکه ...
      اونو ندیدم .. ژنتیکمو از رو الگو خوندم خدایی حرف نداره درسنامش

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه منظورم اون کتاب نیس منظورم تانکه ...
      اونو ندیدم .. ژنتیکمو از رو الگو خوندم خدایی حرف نداره درسنامش
      شنیدم برای شروع سنگینه!
      ...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن