خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

♦ انتخاب رشته فرهنگیان ( چند تا سوال ) ♦

سلام برای یکی از اطرافیانم میخواهم انتخاب رشته کنم ! چند تا سوال داشتم اگه به ترتیب پاسخ بدین ممنون میشم

1 . نتایج قبولی در فرهنگیان قبل از نتایج نهایی کنکور میاد ؟

2 . اگه اولویت های اول تا مثلا 100 رو فرهنگیان بزنم و بعد انتخاب های پرستاری ، در صورتی که پس از مصاحبه قبول شد و یکی از پرستاری ها رو هم قبول شد میتونه بین پرستاری و فرهنگیان یکی رو انتخاب کنه ؟

3 . در اولویت بندی دانشگاه فرهنگیان فقط مناطق بومی شهرستان خودش رو انتخاب کنم یا بقیه شهرهای استان رو هم بعدش در اولویت قرار بدم محض احتیاط !؟

4 . در اولویت بندی دانشگاه فرهنگیان انتخاب ها تاثیر نداره؟ مثلا با رتبه ای که داره میدونم نهایت آموزش ابتدایی قبول میشه ولی بازم اول آموزش زبان و زیست و شیمی رو در اولویت بدم و بعدش ابتدایی رو بزنم مشکلی پیش نمیاد ؟

5 . مصاحبه ای که قراره انجام بشه با توجه به مثلا آموزش ابتدایی بودن یا آموزش زبان یا زیست فرق میکنه ؟

با تشکر

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط :Iman1997 نمایش پست ها
      سلام برای یکی از اطرافیانم میخواهم انتخاب رشته کنم ! چند تا سوال داشتم اگه به ترتیب پاسخ بدین ممنون میشم

1 . نتایج قبولی در فرهنگیان قبل از نتایج نهایی کنکور میاد ؟

2 . اگه اولویت های اول تا مثلا 100 رو فرهنگیان بزنم و بعد انتخاب های پرستاری ، در صورتی که پس از مصاحبه قبول شد و یکی از پرستاری ها رو هم قبول شد میتونه بین پرستاری و فرهنگیان یکی رو انتخاب کنه ؟

3 . در اولویت بندی دانشگاه فرهنگیان فقط مناطق بومی شهرستان خودش رو انتخاب کنم یا بقیه شهرهای استان رو هم بعدش در اولویت قرار بدم محض احتیاط !؟

4 . در اولویت بندی دانشگاه فرهنگیان انتخاب ها تاثیر نداره؟ مثلا با رتبه ای که داره میدونم نهایت آموزش ابتدایی قبول میشه ولی بازم اول آموزش زبان و زیست و شیمی رو در اولویت بدم و بعدش ابتدایی رو بزنم مشکلی پیش نمیاد ؟

5 . مصاحبه ای که قراره انجام بشه با توجه به مثلا آموزش ابتدایی بودن یا آموزش زبان یا زیست فرق میکنه ؟

با تشکر
      سلام
      1_بله
      2_خیر باید بری فرهنگیان
      3_همه رو بزن
      4_فرقی نداره
      5_خیر

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مطمئنید که اگه دانشگاه فرهنگیان قبول شی مصاحبه و نمیشه دیگه رشته پرستاری رو رفت؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مطمئنید که اگه دانشگاه فرهنگیان قبول شی مصاحبه و نمیشه دیگه رشته پرستاری رو رفت؟
      دوست عزیز سوال منم هست یکی بیاد بگه لطفا مثلا کارنامه سبزی چیزی اخرش نمیدن که بفهمی جای دیگه هم قبول شدی یا نه ؟
      راستی دوست عزیز ترازت چند شده ؟

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هادی1 نمایش پست ها
      سلام
      1_بله
      2_خیر باید بری فرهنگیان
      3_همه رو بزن
      4_فرقی نداره
      5_خیر
      سلام . عذر میخوام شما با چه رتبه ایی فرهنگیان قبول شدید ؟؟ راضی هستید؟؟ برای مصاحبه چیکار کردید ؟؟ ممنون

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      رشته مصاحبه دار که باید بالا بزنین وگرنه همون بدون مصاحبه رو اگر قبول شین دیگه هیچ راهی نیست

ولی اگر جواب مصاحبه زبونم گاز بگیرم قبول نشدین میره سراغ بقیه رشته هاتون و اولین رشته ای که رتبه شما بخوره پذیرش میشین

اما انشالله اگر قبول شدین دیگه فقط باید بری فرهنگیان چون مصاحبشو قبول شدی راهی هم نداری
      فرهنگیان هر کدوم دوست داری اول تر بزن نترس شاید کسی نیومد با رتبه خراب هم قبول شدی مخصوصا اگر کد رشته بومی شهرت هست

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza13 نمایش پست ها
      رشته مصاحبه دار که باید بالا بزنین وگرنه همون بدون مصاحبه رو اگر قبول شین دیگه هیچ راهی نیست

ولی اگر جواب مصاحبه زبونم گاز بگیرم قبول نشدین میره سراغ بقیه رشته هاتون و اولین رشته ای که رتبه شما بخوره پذیرش میشین

اما انشالله اگر قبول شدین دیگه فقط باید بری فرهنگیان چون مصاحبشو قبول شدی راهی هم نداری
      فرهنگیان هر کدوم دوست داری اول تر بزن نترس شاید کسی نیومد با رتبه خراب هم قبول شدی مخصوصا اگر کد رشته بومی شهرت هست
      یه سوال دیگه ! فرض کنیم به ترتیب اول آموزش زبان ازبومی شهرمون 4 نفر پذیرش ، زیست و شیمی هم 2 نفر بومی شهر خودمون ! در اولویت ها اولی رو زبان ها رو بزنم 4 تا شو ! بعدش بقیه ظرفیت های زبان رو پر کنم که بومی شهر دیگه استانه !؟ و بعدش اموزش زیست و شیمی شهر بومی خودمون مشکلی نداره ؟

یعنی اون زبان های بومی دیگر شهرهای استان باعث نمیشه شانس قبولی مثلا در اموزش زیست و شیمی شهر خودمون کم شه ؟
      مممنون

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه سوال دیگه ! فرض کنیم به ترتیب اول آموزش زبان ازبومی شهرمون 4 نفر پذیرش ، زیست و شیمی هم 2 نفر بومی شهر خودمون ! در اولویت ها اولی رو زبان ها رو بزنم 4 تا شو ! بعدش بقیه ظرفیت های زبان رو پر کنم که بومی شهر دیگه استانه !؟ و بعدش اموزش زیست و شیمی شهر بومی خودمون مشکلی نداره ؟

یعنی اون زبان های بومی دیگر شهرهای استان باعث نمیشه شانس قبولی مثلا در اموزش زیست و شیمی شهر خودمون کم شه ؟
      مممنون
      کلا چینش در علاقه تاثیر داره نه قبولی
      شما رتبت به اولین رشته بخوری میری نخورد میره دومی نخورد میره سومی پس ترتیب رو علاقه شما باشه

شانس بومی خودت بیشتره ولی داشتیم شهری که کسی صلاحیت نداشته و بومیشو داذن به غیر بومی
      بیشترین احتمال قبوی برای رتبه بهتر و بومی خودشه که تو دفترچه جلوش نوشته
      به محل خدمت هم دقت کن
      فرهنگیان میدونی که دانشگاه هاش مدرسه هستن شدن دانشگاه و امکاناتی نداره
      همچین دره پیته ولی شغلش خوبه دیگه
      خوابگاه هم بستگی به استان شما داره یه جا عالیا یه جا تو یه اتاق 6 نفرن!
      خوابگاه باشی 45% حقوق بر میدارن برا خوابگاه
      اینام هستش که فک کنم میدونی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قبول شدی به من خبر بده
      رفیق هاتم قبول شدن، مخصوصا زیشت و شیمی به من یک خبر بده تشکر
      رتبه و ترازت چقدره؟ منطقه چندی؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melodii نمایش پست ها
      سلام . عذر میخوام شما با چه رتبه ایی فرهنگیان قبول شدید ؟؟ راضی هستید؟؟ برای مصاحبه چیکار کردید ؟؟ ممنون
      من 1200 بودم اما همکلاسی هام حدودا 3-4 هزارن
      خداروشکر راضیمم
      مصاحبه هم یه 3-4 مرحله ست
      1_تحویل مدارک
      2_پزشکی
      3_روانشناسی و شخصیت شناسی
      4_مذهبی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza13 نمایش پست ها
      کلا چینش در علاقه تاثیر داره نه قبولی
      شما رتبت به اولین رشته بخوری میری نخورد میره دومی نخورد میره سومی پس ترتیب رو علاقه شما باشه

شانس بومی خودت بیشتره ولی داشتیم شهری که کسی صلاحیت نداشته و بومیشو داذن به غیر بومی
      بیشترین احتمال قبوی برای رتبه بهتر و بومی خودشه که تو دفترچه جلوش نوشته
      به محل خدمت هم دقت کن
      فرهنگیان میدونی که دانشگاه هاش مدرسه هستن شدن دانشگاه و امکاناتی نداره
      همچین دره پیته ولی شغلش خوبه دیگه
      خوابگاه هم بستگی به استان شما داره یه جا عالیا یه جا تو یه اتاق 6 نفرن!
      خوابگاه باشی 45% حقوق بر میدارن برا خوابگاه
      اینام هستش که فک کنم میدونی
      اتاقا 8 نفره هستند 6 نفره لاکچریه
      البته اتاقا بزرگن و دوبرابر اتاقای 4 نفره هستن
      ویرایش توسط Mr.me : 18 مرداد 1398 در ساعت 23:20

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن