خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 38
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سریع مشاور نشین!

عزیزان دل تا یکی دو ترم میرین دانشگاه سریع مشاور نشین.
      مخصوصا بچه های نظام قدیمی که رفتن دانشگاه و الان در مورد انتخاب نظام و سختی یا سادگی دروس نظام جدید و .... به بقیه بچه ها مشاوره میدن.

یک روز24 ساعت هست طرف 10 ساعت بخوابه 6 ساعت غذا بخوره و وقت تلف کنه 8 ساعت براش میمونه.
      بعد مشاوره میده میگه فعلا دو ماه با 3 یا 4 ساعت شروع کن. بعد برسون به 5 ساعت.
      حالا بقیه دارن مثل چی میخونن.

ممکنه خیلی انسان خوبی باشین و از سر کمک و دلسوری به بقیه مشاوره بدین.
      ولی همین کارتون یه سال عمر یک نفرو تباه کنه. و ممکنه اجبارا یه رشته پایین انتخاب کنه و بره و سرنوشتش عوض بشه.

اگه خواستین به بقیه
      مشاوره بدین حتما برین تمام کتابهای نظام جدیدو بخونین حتی شده سریع تا تحلیل درستی داشته باشین.

الان میبینم بعضی از بچه ها که تعدادشون کم نیست به بقیه مشاور دادن و نتیجه مشاوره هاشون برعکس دراومده و دارن روی اینکارشون اصرار هم میکنن.
      وقتی میبینین مشاوره هاتون نتیجه عکس میده مشخص هست یکجای کارتون ایراد داره و نمیتونین دورنمای خوبیو ببینین و افرادو گمراه میکنین.

همینطور کسایی که مشاوره میگیرن یه نگاه به قبول نشده ها بندازن خیلی هاشون مشاور داشتن و قبول نمیشن و بعد به مشاور بد و بیراه میگن.
      اگه دارین مشاوره میگیرین عقلتونو نذارین تو صندوق و قفل بزینین بهش.
      ببینین اگه از مشاوره ها نتیجه نمی گیرین و یا برای شما جواب نمیده ادامه ندین.

خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان
      ویرایش توسط sina_u : 18 مرداد 1398 در ساعت 19:36

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      حرف حق.
      این عزیزان بهترین پشتیبان هستن ولی بهترین مشاور نه.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فقط کافیه طرف پزشکی دندون دارو قبول شه یا حتی پرستاری
      یه لباس سفید میپوشه یه گوشی پزشکی هم دورگردنش یه عکس هنری! با چندتاافکت
      آقا یا خانوم شدن مشاور
      به همین سادگی به همین ژذابی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WallE06 نمایش پست ها
      فقط کافیه طرف پزشکی دندون دارو قبول شه یا حتی پرستاری
      یه لباس سفید میپوشه یه گوشی پزشکی هم دورگردنش یه عکس هنری! با چندتاافکت
      آقا یا خانوم شدن مشاور
      به همین سادگی به همین ژذابی
      خود شخص باید یکم از مغزش استفاده کنه.
      بچه ها الان خیلی دهن بین هستن.
      اصلا نمیبینن شخصی که داره مشاوره میده شرایطش چطور بوده.
      ممکنه یکی رتبه خوبی آورده باشه اما خودش چند سال شدید خونده و ممکن هست مشاور خوبی نباشه و مشاوره ای که میده بدرد یکسال خوندن نخوره.
      فوتبالیستهای خوب الزاما مربی خوبی هم نیستن.
      مربی های خوب اونهایی هستن که بهتر میتونن شرایطو آنالیز کنن.

خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      متاسفانه زیاد دیدم در همین انجمن افرادی که فاز مشاور برشون داشته و اطلاعات غلط تحویل ملت میدن...
      واقعا برام سوال کسی که خودش کنکوری(به عبارتی پشت کنکوری!)هست چرا باید در مورد برنامه ریزی و...تاپیک بزنه؟!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      Up
      اینم تاپیک خوبیه
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      کلن مشاور شدن ربطی به رتبه برتر بودن نداره....مشاوره علم خودش رو میطلبه اما اینکه هر رتبه برتری مشاور بشه اشتباه بزرگیه

البته اینکه رتبه برترا از تجربیاتشون بگن مشاوره نیست.... صرفن پیشنهادشون هست....اما اگه بخوایم نسخه بپیچیم و برای کسی برنامه بنویسیم کاری هست که نیاز به دانش و تجربیات یه مشاور داره نه تجربیات شخصی یک رتبه برتر

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      دوستان خیلی وقت بود میخواستم تاپیکی بزنم نزدیک به مضمون همین تاپیک سینا جان که الان آپ شد .
      متاسفانه در انجمن ، صحت سنجی دقیقی از وضعیت خیلی از بچه های پاسخگو و راهنما صورت نمیگیره و این درجات کاربری کاملا نمایشی هستند و خیلی از بچه ها ، اون چیزی نیستند که توی پروفایلشون نوشته شده . از دوستان همین انجمن که لطف داشتند و توی این مدت باهام تماس گرفتند ، از خیلی از پاسخگو ها شاکی و گله مند بودند که بعد از کمی بررسی و پیگیری ، مشخص شد که حتی نزدیک چیزی که توی پروفایلشون نوشته شده هم نیستند . منظورم رو به شخص خاصی محدود نمیکنم و امیدوارم هر کسی این نوشته رو میخونه متوجه شده باشه که منظورم اینه که خیلی محتاط تر با صحبت های به ظاهر درست افراد این انجمن ( از جمله خودم ) برخورد کنه .

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کاملا حق با توعه..
      ماها نهایتاا بتونیم بگیم من پارسال فلان کار رو کردم نتیجه نداد یا نتیجه معکوس داد یا نتیجه عالی داد(مثلا من بشخصه ب همه گفتم کل درصد دینی رو مدیون کتاب زیپ دینی نشرالگوام.. و شاید بیش از نصف درصد زبانم هم ب این علت بد بوده ک از با سطح بسی پایین از مبتکران استفاده میکردم 10تا تست 8تاش غلط میشد روحیه امو میباختم و تا ی مدت دیگه اصلا طرف زبان نمیرفتم)
      مشاوره دادن ی کار تخصصیه.. من بت خواهرم و با برادرم زمین تا اسمون فرق دارم.. چجوری باید با این تصور ک من مثلا با فلان روش رتبم رفته جزو رتبه برترا ب فرزند X و فرزند Y روش خودم رو عینا تحمیل کنم.. درحالی ک خودم فرزند Zام؟!
      اندکی تفکر و تعقل لطفا

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باید بگم اولین تاپیک توی انجمن بود که واقعا خوشم اومد.

من خیلی به این موضوع فکر کردم....

بعد از کنکور خیلی دوست داشتم مشاور بشم، البته بیشتر قبل از اعلام نتایج کنکور بود و می گفتم اگه رتبه خوبی بیارم بیشتر بهم اعتماد میشه...

ولی بعد از اعلام نتایج، این یه ماه خیلی بیشتر و منطقی تر فکر کردم بهش...
      اگه قراره مشاور بشم باید واقعا موفقیت طرف برام مهم باشه...
      کتابای تست مختلف رو بشناسم....
      مشاور کسی که خیلی با سطح خودم فاصله داره نشم (اون موقع که مدرسه بودیم بعضیا از این حرف بدشون می اومد که مشاور بگه من دانش آموز خوب رو مشاوره میدم.... ولی جدا برای خود مشاور بهتره که دانش آموز رو درک کنه، اینو برای اون مشاوری میگم که دانشجوعه....
      واقعا اگه خودتون سطح بالایی ندارین نرین با یه رتبه برتر مشاوره نگیرین، چون درکش نمی کنین، و اگه پشت موندین، اگه با یه رتبه برتری مشاوره بگیرین که خودش پشت مونده و موفق شده خیلی بهتره.)

و اینکه مشاوره هر فرد چقدر زمان از هفته منو میبره و چقدر من توی دانشگاه وقت دارم که بتونم همچین کاری کنم؟
      و خیلی حرفای دیگه....
      البته سال آخر که خودم مشاور داشتم، با اینکه دانشجو بود، خیلی توی بحث مشاوره و اینا تبحر داشت و دقیق ایرادتو می فهمید، با اینکه اصلا رتبه برتر نبود، ولی مشاور خوبی شده بود.
      بعضیا ممکنه دانش اموز قوی ای نبوده باشن ولی مشاور خوبی بشن، مثلا توی فوتبال، کلوپ، سرمربی لیورپول، اصلا بازیکن خوبی نبود ولی مربی خوبی شد
      ساقی بیا که از مدد بخت کارساز
      کامی که خواستم ز خدا شد میسرم

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adaf$ نمایش پست ها

من خیلی به این موضوع فکر کردم....

بعد از کنکور خیلی دوست داشتم مشاور بشم، البته بیشتر قبل از اعلام نتایج کنکور بود و می گفتم اگه رتبه خوبی بیارم بیشتر بهم اعتماد میشه...

ولی بعد از اعلام نتایج، این یه ماه خیلی بیشتر و منطقی تر فکر کردم بهش...
      اگه قراره مشاور بشم باید واقعا موفقیت طرف برام مهم باشه...
      کتابای تست مختلف رو بشناسم....
      مشاور کسی که خیلی با سطح خودم فاصله داره نشم (اون موقع که مدرسه بودیم بعضیا از این حرف بدشون می اومد که مشاور بگه من دانش آموز خوب رو مشاوره میدم.... ولی جدا برای خود مشاور بهتره که دانش آموز رو درک کنه، اینو برای اون مشاوری میگم که دانشجوعه....
      واقعا اگه خودتون سطح بالایی ندارین نرین با یه رتبه برتر مشاوره نگیرین، چون درکش نمی کنین، و اگه پشت موندین، اگه با یه رتبه برتری مشاوره بگیرین که خودش پشت مونده و موفق شده خیلی بهتره.)

و اینکه مشاوره هر فرد چقدر زمان از هفته منو میبره و چقدر من توی دانشگاه وقت دارم که بتونم همچین کاری کنم؟
      و خیلی حرفای دیگه....
      البته سال آخر که خودم مشاور داشتم، با اینکه دانشجو بود، خیلی توی بحث مشاوره و اینا تبحر داشت و دقیق ایرادتو می فهمید، با اینکه اصلا رتبه برتر نبود، ولی مشاور خوبی شده بود.
      بعضیا ممکنه دانش اموز قوی ای نبوده باشن ولی مشاور خوبی بشن، مثلا توی فوتبال، کلوپ، سرمربی لیورپول، اصلا بازیکن خوبی نبود ولی مربی خوبی شد
      یا مثل یحیی گل محمدی

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از اون تاپیک هایی بود که واقعا ارزششو داشت .، دمتون گرم
      تازگیا داخل انجمن کم پیش میاد تاپیک خوبی زده بشه...
      اکثرا هیچ سرچی انجام نمیدن و چند تا تاپیک پایین تر رو نمیخونن و زودی میان یه تاپیک میزنن
      تاپیک ها هم کیفیتشون خیلی افت کرده و برای یه سری چیزای الکی و رو هیچی صد تا تاپیک هر هفته میزنن . یکی میگه من گوشه صفحه کتابم تا خورده ایا میشه رتبه خوبی بیارم؟ ، یکی میگه خواب دیدم کنکور بد میارم پس به نظرتون نخونم و ادامه ندم؟؟!! یکی میگه...
      نمیخواستم اسم ببرم ولی بهتره اشاره کنم که گروه های مشاوره ای مثل همین سیب ترش و هزاران هزاران تای دیگه با احترام بهشون ولی اصلا خوب کار نمیکنن و بمب ادعا هستن فقط! یه جوری شده که مشاوره الان معنی اینو میده چند تا حرف حفظ کنی از داخل اینترنت و اینور اون ور ، کنار خودت چنتا دیگه دانشجو بیاری بعد کنار اسم خودتون بچسبونید دکتر و مهندس بعد بشید بزرگ ترین گروه مشاوره کشور !!! در حالی که کوچک ترینشون هم نیستید!
      هر رتبه ای هم که در میاد ، یه روز بعد اعلام نتایج میشه مشاور و طراح سوال و مدرس و پکیج میزنه و با قیمت های نجومی به فروش میرسونه و ...
      خیلی انتقاد داشتم که یه بخشیش رو انجام دادم

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezad_031 نمایش پست ها
      حرف حق.
      .

نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      متاسفانه زیاد دیدم در همین انجمن افرادی که فاز مشاور برشون داشته و اطلاعات غلط تحویل ملت میدن...

نقل قول نوشته اصلی توسط B3hism نمایش پست ها
      متاسفانه در انجمن ، صحت سنجی دقیقی از وضعیت خیلی از بچه های پاسخگو و راهنما صورت نمیگیره و این درجات کاربری کاملا نمایشی هستند و خیلی از بچه ها ، اون چیزی نیستند که توی پروفایلشون نوشته شده . از دوستان همین انجمن که لطف داشتند و توی این مدت باهام تماس گرفتند ، از خیلی از پاسخگو ها شاکی و گله مند بودند که بعد از کمی بررسی و پیگیری ، مشخص شد که حتی نزدیک چیزی که توی پروفایلشون نوشته شده هم نیستند .

نقل قول نوشته اصلی توسط adaf$ نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.Z نمایش پست ها
      اکثرا هیچ سرچی انجام نمیدن و چند تا تاپیک پایین تر رو نمیخونن و زودی میان یه تاپیک میزنن
      تاپیک ها هم کیفیتشون خیلی افت کرده و برای یه سری چیزای الکی و رو هیچی صد تا تاپیک هر هفته میزنن . یکی میگه من گوشه صفحه کتابم تا خورده ایا میشه رتبه خوبی بیارم؟ ، یکی میگه خواب دیدم کنکور بد میارم پس به نظرتون نخونم و ادامه ندم؟؟!! یکی میگه...

گوش بینا کجاست؟
      یا چشم شنوا کجاست؟
      این سوال منه کسی جواب داره؟
      چون مطمئنا انجمن از این حالت در نمیاد.چون اگر میخواست بشه امکانش نبود؛چون اگر بود تا حالا شده بود

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.Z نمایش پست ها
      نمیخواستم اسم ببرم ولی بهتره اشاره کنم که گروه های مشاوره ای مثل همین سیب ترش و هزاران هزاران تای دیگه با احترام بهشون ولی اصلا خوب کار نمیکنن و بمب ادعا هستن فقط! یه جوری شده که مشاوره الان معنی اینو میده چند تا حرف حفظ کنی از داخل اینترنت و اینور اون ور ، کنار خودت چنتا دیگه دانشجو بیاری بعد کنار اسم خودتون بچسبونید دکتر و مهندس بعد بشید بزرگ ترین گروه مشاوره کشور !!! در حالی که کوچک ترینشون هم نیستید!
      هر رتبه ای هم که در میاد ، یه روز بعد اعلام نتایج میشه مشاور و طراح سوال و مدرس و پکیج میزنه و با قیمت های نجومی به فروش میرسونه و ...
      خیلی انتقاد داشتم که یه بخشیش رو انجام دادم
      داداش شما دیگه خیلی دلت پره مثل اینکه والله کاربر عزیز انجمن مهدی ارتور شیره کلام را گفت مبنی بر اینکه همه چی سوق پیدا کرده به سمت حاشیه و ذهنا پریشونن بخاطر فشارهای روانی اجتماعی حالا بماند که هیچ جا و هیچ کس از حاشیه در امان نیست به خصوص این انجمن که اصلن نافشو با حاشیه و تبلیغات بریدن هرچند خوبی هایی هم داره ولی سر اون تاپیک معروف تحریم که سینا جان زحمت کشید باز کرد با نیت خیر دیدیم و دیدید و دیدند بسیار که تبدیل شد به مرکز ومنشا حاشیه و خیلی هارو کشید پایین این هارو گفتم که بکم زیاد سخت نگیر انسان تو ذاتش حاشیه طلبی هست واجتناپ ناپذیره این اما اونی برده که کنترلش کنه

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      این قضیه درگیرشدن با حاشیه نیست
      اکثرتون دارید موضوع رو اشتباه میگیرید
      همه چه بخوان چه نخوان درگیر اخبار یا موضوعات میشن....درگیر حاشیه شدن اشتباه نیست و کسی هم نمیتونه ادعا کنه دچارش نشده

اما....دنبال راه فرار یا پوشش بودن برای مواجه نشدن با حقیقت چیزیه که داره کنکوری جماعت رو زمین میزنه
      یارو نمیخواد شروع به درس خوندن کنه میگه وایسادم مطمعن شم امسال نظام قدیم هست یا نه
      نمیخواد شروع کنه میگه منتظرم جواب انتخاب رشته بیاد
      نمیخواد با کنکور مواجه بشه میاد توی تاپیک تعویق 24 ساعته با بقیه هم صدا و هم کلام میشه
      نمیخواد با شکست مواجه بشه میگه دیگه دیر شده باید سال دیگه کنکور بدم

شما و من و همه دنبال اخبار و موضوعاتی که به حاشیه معروف شدن هستیم و کار اشتباهی هم نیست ....اشتباه این جاست که این موضوعات رو بهونه قرار میدیم و خودمون رو گول میزنیم تا از یه چیزی فرار کنیم درنتیجه توی باتلاق غرق میشیم

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن