خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammedam نمایش پست ها
      پس بنظر شما ارزشش رو داره بجای برق علم وصنعت مکانیک امیرکبیر بزنم چون حتمی هست؟(تو این زمان محدود بجای اینکه به یک انتحاب برسم ،راه ها بیشتر میشه و سردرگم میشم
      مکانیک امیرکبیر اونجوری که خود پلی تکنیکی ها میگن یکی از قوی ترین رشته های امیرکبیره،اگه قبول بشی فوق العاده س،منم پیشنهاد میکنم تاجاییکه میتونی بیای امیر کبیر و تهران و شریف تا دانشگاهای دیگه

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parla11 نمایش پست ها

چطور؟!؟!

فرض کن زندگیت و بزاری پای چیزی که آینده نداشته باشه
      لزومی داره من بقیش رو بگم؟
      آنقدر ها هم حساس نیستم
      این همه آدمی که حتی تو کنکور شرکت نمی کنند کدومشون از گرسنگی مردن که من دومین باشم
      ولی به هر حال چون اینم یه فرصتی هست هر چقدر بهتر استفاده کنم عقلانی تره

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      این همه آدمی که حتی تو کنکور شرکت نمی کنند کدومشون از گرسنگی مردن که من دومین باشم
      تو این قسمت تجدید نظر کن
      مثال نقض همیشه موجوده.
      من تاپیک شما رو کامل نخوندم متوجه نیستم دقیقا بحت سر چیه. فقط اون کامنت دوستمون برام عجیب بود که نقل قولش کردم.
      موفق باشی دوستم
      !Saved by Grace, through Faith, in the gift of God

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parla11 نمایش پست ها

تو این قسمت تجدید نظر کن
      مثال نقض همیشه موجوده.
      من تاپیک شما رو کامل نخوندم متوجه نیستم دقیقا بحت سر چیه. فقط اون کامنت دوستمون برام عجیب بود که نقل قولش کردم.
      موفق باشی دوستم
      حق با شما ست
      ولی همیشه هم موفقیت در شریف و تهران و ... نیست
      خیلی ها حتی دانشگاه نمیرن و خیلی هم موفق هستن
      ولی هر چقدر تصمیم بهتری بگیریم دشواری ها کمتر میشه

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پس بنظر شما ارزشش رو داره بجای برق علم وصنعت مکانیک امیرکبیر بزنم چون حتمی هست؟(تو این زمان محدود بجای اینکه به یک انتحاب برسم ،راه ها بیشتر میشه و سردرگم میشم
      رشته علوم کامپیوتر رو در نظر گرفتی؟چارت دروسش رو ببین،رشته جالبیه
      Physics is like s•e•x: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it.
      ☆Richard P. Feynman☆

6. Top | #21
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      با عرض سلام و آرزوی موفقیت
      رتبه من تو منطقه 2 حدود 350 شده
      من از راهنمایی علاقه زیادی به فیزیک داشتم و الان هم به فیزیک شریف قبول میشم
      از طرف دیگه به رشته برق امیرکبیر(روی مرز هست رتبم ) یا علم و صنعت (احتمال بالا ) قبول میشم
      به نظر شما کدوم انتخاب کنم؟
      اگر معیار برای پس از تحصیل خارج شدن از کشور باشه برق و فیزیک فرقی نداره
      آیا برای رشته برق تو ایران بازار مناسبی هست یا همون برم فیزیک؟
      سلام.
      این که میگن برو به سمت علاقه ات در صورتی خوبه که برا علاقه ات بجنگی. یعنی دلسرد نشی و دو سال بعد پشیمون نشی. درست شریف اپلای خورش خوبه اما خوب خود شخص هم باید تلاش کنه.
      در کل رشته های مهندسی اگه کارش رو بخوای در نظر بگیری روو هوان غیر از دو سه تا رشته که معلوم نیس ۴ سال دیگه جی بشه. اما همیشه اگه خود آدم بخواد کار می تونه گیر بیاره.
      نظر من اینه که رشته های دیگه رو هم بررسی کن کامل. لازمه از دانشجو های اون رشته بپرس. برق ، مکانیک، کامپیوتر ، صنایع و بقیه رشته ها.
      در مورد صنایع می تونم کمکت کنم اگه سوال داشتی.
      𝐏𝐢𝐳𝐳𝐚 𝐢𝐬 𝐭𝐡𝐞 𝐨𝐧𝐥𝐲 𝐜𝐢𝐫𝐜𝐥𝐞 𝐨𝐟 𝐭𝐫𝐮𝐬𝐭 𝐲𝐨𝐮 𝐬𝐡𝐨𝐮𝐥𝐝 𝐡𝐚𝐯𝐞

7. Top | #22
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ضمن این که شرایط اپلای الان یکم سخت شده‌. خرجش بالاس و مثلا در شرایط فعلی آمریکا رفتن آسون نیس و شرایط سختی هست اونجا تا جایی که می دونم.
      نمیگم غیر ممکنه ولی به نظرم آدم باید احتمال موندن توو ایران رو هم در نظر بگیره.
      𝐏𝐢𝐳𝐳𝐚 𝐢𝐬 𝐭𝐡𝐞 𝐨𝐧𝐥𝐲 𝐜𝐢𝐫𝐜𝐥𝐞 𝐨𝐟 𝐭𝐫𝐮𝐬𝐭 𝐲𝐨𝐮 𝐬𝐡𝐨𝐮𝐥𝐝 𝐡𝐚𝐯𝐞

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahid121 نمایش پست ها
      ضمن این که شرایط اپلای الان یکم سخت شده‌. خرجش بالاس و مثلا در شرایط فعلی آمریکا رفتن آسون نیس و شرایط سختی هست اونجا تا جایی که می دونم. نمیگم غیر ممکنه ولی به نظرم آدم باید احتمال موندن توو ایران رو هم در نظر بگیره.
      ممنون از وقتی که گذاشتی و راهنمایی کردیاول از همه به نظر شما علم وصنعت چطور دانشگاهی هست؟توی رنکینگ های مختلف خوشبختانه بین 3 یا 4 دانشگاه برتر صنعتی هست و حتی احتمالا درسال 2016 اول شد ، ولی باز اصل قضیه رو کسی میدونه که تو اون محیط باشه!تا حالا راه شما به دانشگاه های دیگر هم خورده؟ نسبت به آنها چطور هست؟آگه زحمت نباشه در مورد رشتت هم توضیح بدی خوشحال میشم

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BATMAN نمایش پست ها
      رشته علوم کامپیوتر رو در نظر گرفتی؟چارت دروسش رو ببین،رشته جالبیه
      درسته ، سرشار از ریاضیات هست مثل فیزیک و علم جالبی هم هستولی بازار کاری در ایران داره؟باز اگه تو آمریکا بودم امید داشتم تو اپل و گوگل و ...کار کنم ولی اینجا چی

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درسته ، سرشار از ریاضیات هست مثل فیزیک و علم جالبی هم هستولی بازار کاری در ایران داره؟باز اگه تو آمریکا بودم امید داشتم تو اپل و گوگل و ...کار کنم ولی اینجا چی
      برای کارفرما تفاوتی نداره شما علوم خونده باشی مهندسی کامپیوتر،و چون ریاضیات بیشتری نسبت به مهندسی داره اگه شما تا مقاطع بالاتر بخواهی ادامه بدین کارتون راحتتره نسبت به مهندسی،وضعیت اپلایش هم از مهندسی کامپیوتر بهتر نباشه بدتر نیست...فکر کنم پارسال بعد م.کام و م.برق و م.مکانیک،علوم کامپیوتر پر متقاضی ترین رشته(بهترین رتبه های گرفته شده)دانشگاه شریف شد...
      Physics is like s•e•x: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it.
      ☆Richard P. Feynman☆

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو کارنامه کنکور سوابق تحصیلی من فرستاده شده ولی تو بخش معدل کتبی 0 زده
      برای همه اینطوریه؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن