خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بالاخره نظام جديد يا نظام قديم ازمون بدم(با شرايط متفاوت)

با سلام،من امسال براي چندمين سال كنكور دادم (يجورايي ادكت شدم) متاسفانه امسال اونقدر نخوندم ولي خوب بالاخره چندين سال خوندم كتابارو ادبيات ٣٨ عربي٥٦ديني٦٩زبان٢٠رياضي٢٠ زيست٦٠فيزيك١٧شيمي٣٥ حالا با اين درصدا من موندم نظام قديم بمونم يا نظام جديد برم ضمنا مشكلي هم واسه خريد منابع و كتاب جديد ندارم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      و اينكه من حتما ميخوام كنكور پزشكي قبول بشم چون قطعا ارشد و اينا خوندن خيلي تأثيري واسم نداره

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elaheee نمایش پست ها
      با سلام،من امسال براي چندمين سال كنكور دادم (يجورايي ادكت شدم) متاسفانه امسال اونقدر نخوندم ولي خوب بالاخره چندين سال خوندم كتابارو ادبيات ٣٨ عربي٥٦ديني٦٩زبان٢٠رياضي٢٠ زيست٦٠فيزيك١٧شيمي٣٥ حالا با اين درصدا من موندم نظام قديم بمونم يا نظام جديد برم ضمنا مشكلي هم واسه خريد منابع و كتاب جديد ندارم
      بر خلاف نظر اکثر مشاورا یا مشاور نماها که میگن اونایی که از درس و کنکور دور بودن بهتره نظام جدید شرکت کنند باز هم معتقدم باید نظام قدیم شرکت کرد. درسته دور بودن باعث میشه مطالب یادت بره ولی این دلیل نمیشه بخوای یه نظام دیگه با مطالب و متن متفاوت رو شرکت کنی. تسلط به متن زیست و شیمی نظام جدید به این راحتیا نیست. هر چند برا ماهایی که بیوشیمی و فیزیولوژی خوندیم متن زیست ن جدید چندان مشکلی نداره ولی زیست نظام جدید مفهومی تر هست. از طرفی زیست رو متن محور سوال میدن یعنی باید عین متن کتاب یادت باشه که ماها به زیست قدیم بیشتر عادت داریم تا جدید. در مورد شیمی و ادبیاتم همین طور.
      ویرایش توسط Rubiker : 18 مرداد 1398 در ساعت 00:09

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به نظر من شما همون نظام قدیم موفق تری
      تقریبا وسط راهی خوب بخونیی موفق میشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن