خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تفاوت مدرک آزاد و سراسری در رشته های مهندسی

سلام دوستان میخواستم بپرسم به نظرتون ارزش داره برم یه شهر دیگه سراسری و یا اینکه تو شهر خودم تو آزاد همون رشترو بخونم
      تو کار فرقی میکنه(اگر پیدا بشه)

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mq2016 نمایش پست ها
      سلام دوستان میخواستم بپرسم به نظرتون ارزش داره برم یه شهر دیگه سراسری و یا اینکه تو شهر خودم تو آزاد همون رشترو بخونم
      من خودم امسال دارم میرم مهندسی کامپیوتر ازاد نظر شخصیم اینه که شاید واسه استخدام یه تفاوتی بذارن بینش ولی اصل اینه که کار شما خوب باشه مثلا در مورد رشته ای که خودم میخوام برم نرم افزار و برنامه نویسی اگه کارت خوب و حرفه ای باشه نمیگن مدرکت رو از کدوم دانشگاه گرفتی اگه شما قرار باشه 4-5 سال بری دانشگاه اخرشم هیچی بلد نباشی بیای بیرون هیج جا بهت کار نمیدن حالا چه مدرکت ازاد باشه چه دولتی

4. Top | #4
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      عزیز ! بیکاری تو ایران فوران می زنه.... اصلا کسی ازت نمی پرسه کدوم دانشگاه خوندی... کارشو می تونی راه بندازی بسم الله بیا کار کن، نمی تونی کارشو راه بندازی پس از یکی دیگه استفاده می کنه.... حتی خیلیا هستن رشتشون مرتبط با کارشون نیست ولی چون نیاز کارفرماشونو رفع می کنن، دارن کار می کنن

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

همون پولی که میدی آزاد یه شهر دیگه هم واسه غذا و خوابگاه و رفت و آمد و غیره میدی
      شهر دیگه هم که باشی تجربه ت بیشترمیشه و شایدم بیشتر بهت خوش بگذره
      کار کلا ناپیداس ولی خب بین یه دانشگاه خوب مثل دانشگاه های تهران با آزاد فرق زیاده اما آزاد با دانشگاه های درجه 2 و 3 فرق چندانی نداره باید کاربلد باشی که اونم تو هیچکدوم یاد نمیدن و باید خودت یاد بگیری
      تصمیم با خودت
      LEFT
      4/19/2021

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن