خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه کسی این آقا رو پیگیری نکنه، این برای کی بیاد حرف بزنه؟
      بچسبید به درساتون تا امثال اینا خود به خود کنف بشن://
      !Saved by Grace, through Faith, in the gift of God

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سنجش هرچقد تو این 3-4 ساله پر حاشیه عمل کرده تو تعویق و سبک سوالات و رتبه ها و قبولی ها، یک عده سودجو سواستفاده کردن از احساسات بچه ها برای جمع کردن ممبر و مشتری و فالوور !!! تاسف

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

4. Top | #19
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اقا نمیخوای از20000تا 600 کنکور رو بزاری دیگه؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط CIAHAT نمایش پست ها
      سنجش هرچقد تو این 3-4 ساله پر حاشیه عمل کرده تو تعویق و سبک سوالات و رتبه ها و قبولی ها، یک عده سودجو سواستفاده کردن از احساسات بچه ها برای جمع کردن ممبر و مشتری و فالوور !!! تاسف

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بشینین درس بخونین جای حاشیه ؛ 98 کنکورش تموم شد 99 هم اونقدر داره به سرعت به سمتمون میاد که یکم تنبلی کنیم جا میمونیم ازش ؛ پاشید به درسین جای حاشیه الکی

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تاپیکو ک خوندم کلی خندیدم فکر کنم یه بار تو کانالش رفتم به جز حاشیه چیزی ک ب درد کنکور بخوره ندیدم چن تا فیلمم تو الا ازشون دیدم که نکات بیشتر از حد واسه زبان فارسی میگفت و ب درد المپیاد میخوردن و ادم اصلن دلش نمیخواست زبان فارسی بخونه کلن چیزی ک ب درد کنکوریا بخوره ب نظرم نداره

7. Top | #22
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      %D9%87%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86_%D8%B3%D8%A8%D8%B7%DB%8C.jpg
      طرف پزشک شده اما اومده دلال کنکور شده
      یعنی دلال کنکور این قدر پول در میاره؟
      حیف اون همه امکانات که خرج سبطی شد...
      دقت هم کردید هر جا نام کنکور هست نام سبطی هم هست!

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خدا را شاهد میگیرم کانال ایشون ۲ کا ممبر بیشتر نداشت.
      بحث معدل و یه چیزایی پیش اومد همه کنکوری ها رفتن کانالش عضو شدن.الان چند کا ممبر داره؟
      سو استفاده کرد از دانش آموزان به نظرم واسه جذب ممبر.
      زور نزنید ممبراش زیاده ریپورت نمیشه.

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من شنیدم واسه نظام قدیمیا داره اعتراض میکنه
      الله اعلم !
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadcccc نمایش پست ها
      خدا را شاهد میگیرم کانال ایشون ۲ کا ممبر بیشتر نداشت.
      بحث معدل و یه چیزایی پیش اومد همه کنکوری ها رفتن کانالش عضو شدن.الان چند کا ممبر داره؟
      سو استفاده کرد از دانش آموزان به نظرم واسه جذب ممبر.
      زور نزنید ممبراش زیاده ریپورت نمیشه.

واقعا به نظرت کسی که صاحب یک انتشارات هست،برای جذب ممبر کانال تلگرام،کمپین راه میندازه؟
      من از چند سال پیش وحتی قبل از اینکه قضیه تاثیر معدل وغیره پیش بیاد در کانالش بودم واز وقتی یادم میاد بالای 13k-12 ممبر داشت.
      ایشون قبل از این که تلگرام فراگیر بشه هم از طریق سایت نشر دریافت پیگیر مساعل آموزشی بود،لابد اون موقع هم برای افزایش بازدید سایت بود؟!

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      دوستان گول این سبطی و امثال اونو نخورید هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره این سبطی از اون هفت خطای روزگاره با این چیزا فقط میخاد پول ملتو بالا بکشه و کلاساشو پر کنه

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      دوستان گول این سبطی و امثال اونو نخورید هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره این سبطی از اون هفت خطای روزگاره با این چیزا فقط میخاد پول ملتو بالا بکشه و کلاساشو پر کنه
      داییش که رییس سازمان شفافیت و عدالته(توکلی)بدون گرفتن ارشد دکترا گرفته و رانت داره
      اینم از همون سایت الف وابسته به داییش استفاده میکنه

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها

واقعا به نظرت کسی که صاحب یک انتشارات هست،برای جذب ممبر کانال تلگرام،کمپین راه میندازه؟
      من از چند سال پیش وحتی قبل از اینکه قضیه تاثیر معدل وغیره پیش بیاد در کانالش بودم واز وقتی یادم میاد بالای 13k-12 ممبر داشت.
      ایشون قبل از این که تلگرام فراگیر بشه هم از طریق سایت نشر دریافت پیگیر مساعل آموزشی بود،لابد اون موقع هم برای افزایش بازدید سایت بود؟!

من تعداد ممبر های واقعی کانال ایشون رو وقتی اولین بار عضو کانالشون شدم یادمه ۲ کا بیشتر نبود.
      درباره بقیه صحبتت هم...
      ولش کن اصلا ایشالله ادم دل سوزی باشه یه خیری به جماعت کنکوری برسونه.

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همه اینا ب کنار افزایش ظرفیت رشته های علوم پزشکی خیلی خیلی برای دانش اموزانی ک از لحاظ مالی متوسط رو پایینن و تلاش زیادیم میکنن گرون تموم میشه.خودشون هم میگن افزایش ظرفیت تو دولتیا نیست برا پردیس و دانشگاه ازاد افزایش میدن ینی فقط و فقط برا پولداراس فک کنم بچه هاشون تو رقابت کنکور جاموندن میخوان دورش بزنن

15. Top | #30
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مشاور کنکور هم شده و با جلال و صادق گروه کاد تشکیل داده همونایی که صحبت از لنگر میکردن حتی اون یارو سلیمی یه مقاله هم نوشته بود برای لنگر درونی گروه مشاوره ماله کشان و لنگرسازان سنجش با مدیریت هامون و رفقا... همه هرزاموز و مافیا و مشاور نما ولی تو که دو سه تا انتشارات داری و به قول خودت بین مسئولا نفوذ داری مشاور و مدرس و دلال کنکور هم هستی خوبی .... تو خوبی !!! فقط تو
      ویرایش توسط mohammad1397 : 13 شهریور 1398 در ساعت 13:48

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن